V dalším kole krajské hokejové ligy nezaváhali ve svých duelech favorité z Nového Města, Dvora, Jaroměři a Hronova. V krajském přeboru zůstalo i po čtyřech zápasech neporažené Vrchlabí B.

HC Wikov Hronov – HC Trutnov 9:0 (3:0, 1:0, 5:0). Branky: Hajník 2, Matyska, Bohuněk, Škoda, Šakarov, Franců, Michel, Kozák. Rozhodčí: Slezák – Lučan, Petr. Vyloučení: 8:11. Využití: 2:0. Diváků 450. Hronov se proti oslabenému Trutnovu prosadil střelecky hlavně v poslední třetině.
HC Jaroměř – HC Opočno 4:1 (2:0, 1:0, 1:1 ). Branky: Jurča 2, Vejman, Hamáček – Felcman. Rozhodčí: Svoboda st. – Haas, Maštalíř. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:1. Diváků: 300. Domácí mužstvo mělo vývoj utkání plně ve své moci a pokud by v závěrečné třetině nepolevilo, skóre mohlo být daleko vyšší.

SK Třebechovice p. O. – TJ Spartak Nové Město n. M. 0:9 (0:3, 0:2, 0:4). Branky: Hrabica 2, Kodym 2, Dittich 2, Řeháček, Kostka, Petr. Rozhodčí: Martínek – Pošvář, Kubišta. Vyloučení: 7:3, navíc Kosina (Třebechovice) minut OT. Využití: 0:2. Diváků: 160. Jasná záležitost favorizovaných hostů.
HC Dvůr Králové – Stadion Nový Bydžov 4:1 (1:0, 0:0, 3:1).
Branky: Janiga, Antonín, Všetečka, Vítek – Červinka. Rozhodčí: Machač – Krulich, Rada. Vyloučení: 9:7, navíc Věchet (NB) 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváků: 315. Střelecké trápení domácí ukončili v závěrečné pětiminutovce.
Příští program – středa 28. listopadu: HC Wikov Hronov – SK Třebechovice p. O., HC Trutnov – HC Dvůr Králové, Stadion Nový Bydžov – HC Jaroměř, HC Opočno – TJ Spartak Nové Město nad Metují.

Sokol Semechnice - Slovan Frýdlant 4:5 (1:1, 0:1, 3:3). Branky: Kopecký, Rejchrt, Gois, Gábor – Mikyska, Vološin, Peřina, Šlejtr, Čejka. Rozhodčí: Kyral - Burýšek, Petr. Vyloučení: 12:11. Využití: 1:2. Diváci: 90. V závěrečné třetině se na ledě strhla divoká přestřelka, v níž byli nakonec šťastnější hostující hokejisté.

Sokol Čestice – Sokol Doubravice 3:3 (1:1, 1:1, 1:1). Branky: Marha 2, Rusiňák – Jiří Motl, Hejduk, Průcha. Rozhodčí: Pahulák – Votroubek, Schejbal. Vyloučení: 9:8. Využití: 1:2. Diváků: 85. Hosté dvakrát dokázali vyrovnat, v závěrečné třetině šli do vedení. Hokejovější domácí ale nakonec utrhli alespoň bod.

HC Vrchlabí B – HC Lomnice n. P. 5:2 (1:0, 3:1, 1:1). Branky: Hajna 2, Učený, Šrámek, Jakubec – Semecký, Kožnar. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:1. Přestože hosté hráli pouze na dvě pětky, prezentovali se ve Vrchlabí dobrým výkonem. Domácí však svůj stálý tlak přetavili v zasloužené vítězství.

BK JTC Nová Paka – HC Jičín 5:2 (1:1, 1:0, 3:1). Branky: Vaníček, Jelínek, Pour, Müller, Fišar – Mácha, Slabý. Rozhodčí: Padevět - Jón, Pavlíček. Vyloučení: 7:11. Navíc Vlasta (JC) 5 + do konce utkání. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Diváků: 320. Okresní derby rozhodli domácí až v poslední třetině.
Příští program – čtvrtek 29. listopadu: Jičín – Doubravice, Frýdlant – Čestice, Lomnice n. P. – Semechnice (28. 11.), Nová Paka – Vrchlabí B.