Hokejisté Jaroměře si v krajské lize otevřeli střelnici na ledě Opočna. Domácímu týmu nasázeli osm gólů. Uspěl i další favorit, když Dvůr Králové zvítězil v Novém Bydžově. V Krajském přeboru potvrdilo suverenitu béčko Vrchlabí, které „načepovalo“ desítku Frýdlantu. Oslabené Čestice podlehly Jičínu a semechničtí hráči přehráli těsně Doubravici.
Stadion Nový Bydžov - HC Bal Dvůr Králové 1:3 (0:0, 0:2, 1:1). Branky: Bradna – Antonín, Říčař, Pletka. Rozhodčí: Weinfurter – Pošvář, Votroubek. Vyloučení: 11:9, navíc Janiga (Dvůr) OT do konce utkání. Využití: 0:3. Diváků: 350. Velmi pěkné utkání rozhodla druhá třetina, kdy hosté v přesilovkách potrestali dvě chyby domácích. Bojující domácí mužstvo podržel opět výborný gólman Navrátil.
HC Baroni Opočno – HC Jaroměř 1:8 (0:5, 1:2, 0:1). Branky: Felcman – Rybín 2, Ježík 2, Rudolfský, Novák, Vejman, Krause. Rozhodčí: Martínek – Kubišta, Lučan. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. Diváků: 270. Duel rozhodli zkušenější hosté pěti brankami v úvodní třetině. Zápas se poté již jen dohrával v klidném tempu.
Utkání TJ Spartak Nové Město nad Metují – SK Třebechovice pod Orebem (5:1) a HC Trutnov – HC Wikov Hronov (1:3) byla předehrána.

Příští program – středa 2. ledna 2008: SK Třebechovice – HC Wikov Hronov, HC Bal Dvůr Králové – HC Trutnov, HC Jaroměř – Stadion Nový Bydžov, TJ Spartak Nové Město n. M. – HC Baroni Opočno.

TJ Sokol Čestice – HC Jičín 1:5 (0:1, 1:1, 0:3).
Branky: Hradecký – Lenc 3, Mizera, Žďárský. Rozhodčí: Kubišta – Vízek, Schejbal. Vyloučení: 3:10. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváků: 60. Čestice nastoupily ve značně improvizované sestavě. I přesto drželi s jičínským celkem dvě třetiny krok. Hosté o výsledku rozhodli až třemi trefami v závěrečné části hry.
Sokol Semechnice – TJ Sokol Doubravice 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Branky: Brandejs, Frýda – Motl.
Rozhodčí: Votroubek – Schejbal, Burýšek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 60. Domácí vedli po dvou třetinách 2:0. Hosté sice v úvodní minutě závěrečné části snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo ani v samotném závěru během power play.
HC Vrchlabí B – TJ Slovan Frýdlant 10:5 (3:2, 3:2, 4:1). Branky: Jakubec 3, Kovář 2, Šindelář, Bušek, Mrkva, Svoboda, Rychlovský – Šír ml. 2, Vološín 2, Čejka. Rozhodčí: B. Řezníček – J. Řezníček, Srna. Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Diváků: 180. V zajímavé brankové přestřelce uspěli favorizovaní domácí.
BK JTC Nová Paka – HC Lomnice nad Popelkou odloženo z důvodu nemoci hráčů hostujícího týmu. Mužstva se dohodla na náhradním termínu ve čtvrtek 3. ledna 2008.

Příští program: Čestice – Vrchlabí B (30. 12.), Nová Paka – Lomnice n. P. (3. 1.), Frýdlant – Semechnice (5. 1.), Jičín – Nová Paka (6. 1.), Lomnice n. P. – Vrchlabí B (6. 1.), Doubravice – Čestice (6. 1.).