Krajská hokejová liga na Královéhradecku pokračovala ve středu zápasy devátého kola.

SK Třebechovice pod Orebem – HC Opočno 8:3 (0:0, 2:2, 6:1). Branky a asistence Třebechovic: 21. Rejzek, 22. J. Lochman (Hloušek, Vinopal), 47. Hloušek (Hofman, Vinopal), 47. Mareček (Polák), 50. Dostálek, 50. Hloušek, 55. Vinopal (Hloušek, Podzimek), 60. Polák. Třebechovice p. O.: P. Lochman (42. Petrů) – Kostka, Mareček, J. Lochman, Řezníček, Luštinec – Polák, Rejzek, Dostálek – Hloušek, Hofman, Vinopal – Christ, Branda, Smutný – Stříteský.

Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Do utkání jsme šli s chutí a s cílem nedopustit překvapení ztrátou tří bodů. Celou první třetinu jsme měli viditelnou převahu, ale nedařilo se nám prosadit střelecky. Důvodem byla zbrklost při zakončení a vždy dobře postavený brankář hostí. Třetina skončila bez branek. Do druhé části jsme šli s odhodláním vstřelit branku. Hned ve 21. minutě se nám podařilo odskočit soupeři dvěma brankami, o které se rozdělili Rejzek a Lochman. V domnění, že dvoubrankové vedení stačí, jsme značně polevili a přestali jsme bruslit. Soupeř této ztráty koncentrace okamžitě využil ke vstřelení dvou slepených gólů a ztrestal nás vyrovnáním. Poslední dějství přineslo úrodu branek. Po gólu soupeře zavelel ke zteči kapitán mužstva Hloušek, který vyrovnával na 3:3. Ještě v téže minutě přišla nahrávka Poláka na Marečka, jenž se nemýlil, a šli jsme do vedení. Soupeř boj o body nevzdával a kontroval několika nebezpečnými akcemi. Přišla 49. minuta, a od té chvíle bylo na ledě jen jedno mužstvo, a sice koncertující Třebechovice. Brankami Dostálka a Hlouška během jedné minuty jsme šli do třígólového trháku. Sedmou branku dal Vinopal a gólovou tečku za utkáním udělal osmým zásahem Polák.“

TJ Spartak Nové Město nad Metují – Stadion Nový Bydžov 11:1 (2:0, 5:0, 4:1). Branka Bydžova: Hron. Nový Bydžov: Heneš – Novák, Kokošín, Pilc, Reček – Pošík, Šesták, Blaško – Hron, Líhan, Kubín – Červený.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadionu Nový Bydžov: „V současnosti se potýkáme s velkou marodkou, ale i přes tuto skutečnost jsme utkání odehráli. Nakonec jsme nastoupili s hráčským torzem doplněným třemi juniory. Přesto jsme dle mého názoru odehráli výbornou první třetinu, podpořenou výkonem gólmana Heneše. Bohužel, na konci třetiny jsme obdrželi dvě zbytečné branky s vlastním přičiněním, a tím jsme umožnili domácím spustit gólovou smršť. Zvláště v úvodu druhé části nás Nové Město zaskočilo třemi rychlými brankami po individuálních chybách. Zbytek utkání byl v režii jednoho mužstva. Děkuji všem hráčům, kteří měli snahu toto jednoznačné utkání odehrát. K přístupu nezúčastněných bez komentáře.“