Stadion Nový Bydžov – HC Jaroměř 0:9 (0:3, 0:4, 0:2). Nový Bydžov: Kolbaba – Kropáč, Novák, Reček, Kvasnička, Kokošín, Pilc – Pošík, Hron, Blaško – M. Čížek, Menyhart, Louženský – Říha, Šesták, Červený – Louda.

Vladislav Špaček, asistent trenéra Stadionu Nový Byd〜žov:
„Naše mladé mužstvo si prošlo další zatěžkávací zkouškou odolnosti. Výsledek naší snahy nás samozřejmě mrzí, ale vlastní led máme k dispozici teprve třináct dní, což je na přípravu opravdu málo. Soupeř nás převyšoval fyzicky i bruslařsky a byl jasným pánem na ledě. Nezbývá nám než dohnat tréninkové manko a snažit se výkonnostně stoupat nahoru. Musíme v tom klukům pomoci a povzbudit je.“

Spartak Nové Město – SK Třebechovice pod Orebem 2:4 (2:2, 0:1, 0:1).
Branky a asistence Třebechovic: 14. Polák (Kostka), 16. Hloušek (Mareček), 26. Hofman (Hloušek, J. Lochman), 45. Rejzek (Hloušek). Třebechovice p. O.: Petrů – J. Lochman, Mareček, Kostka, Luštinec, Podzimek, Řezníček - Hloušek, Hofman, Rejzek - Kudr, Dostálek, Polák - Erban, Smutný, Vinopal - Kubín.

Jaroslav Zákravský, vedoucí mužstva SK Třebechovice pod Orebem:
„Začátek utkání měl slavnostní ráz. Novoměstští se loučili se svým dlouholetým hráčem Pepou Lochmanem, který od nové sezony nastupuje v našich barvách, a s vedoucím mužstva panem Dufkem. Oba obdrželi dárkové koše, potlesk spoluhráčů a celého hlediště. Do utkání jsme nevstoupili šťastně. Po čtyřech minutách jsme při vyloučení Kostky prohrávali. V 11. minutě byl po chybě naší obrany stav již 2:0. Nevyvedeni z míry jsme poctivou a zodpovědnou hrou během dvou minut vyrovnali. Druhou třetinu domácí začali velmi aktivně. To jsme si pohlídali, naopak skóroval Hofman. V poslední části hry se domácí nechtěli smířit se stavem na ukazateli a zle zatápěli naší obraně. Byli to však opět hráči naší první lajny, kteří zajistili odskok na 2:4, jmenovitě Rejzek. Hra se stupňovala, domácí hráči se snažili o úpravu výsledku ze všech sil. Taktickou obrannou hrou jsme však změnu skóre nepřipustili.“