Hradec Králové – V období Vánoc je totiž Mičkova parta v první lize neporazitelná. Po Chrudimi a Havlíčkově Brodě si vyšlápla i na třetího soupeře.

Hradec Králové – Jihlava 4:1

Klíčovým mužem hradecké sestavy se ukázal Vít Budínský. Ve druhé třetině otevřel parádní ranou účet utkání. Když hosté v poslední dvacetiminutovce snížili a hýřili aktivitou, utnul jejich rozlet druhým gólem znovu Budínský.

Fakta
– branky a asistence: 26. Budínský (Kadlec, Roubík), 36. J. Hruška (Moskal), 47. Budínský (Volráb, Nedbal), 50. Volráb (Koudelka, Nedbal) – 43. Bezděk (Rytnauer, Chvátal). Rozhodčí: Vampola – Dřínovský, Svoboda. Vyloučení: 7:7, navíc Hodek (Jihlava) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 1781. Třetiny: 0:0, 2:0, 2:1.