Krajská hokejová liga na Královéhradecku v neděli pokračovala zápasy osmého kola. Zástupcům Hradecka se tentokrát nedařilo.

HC Náchod – SK Třebechovice pod Orebem 5:2 (1:1, 1:1, 3:0). Branky a asistence Třebechovic: 16. Rejzek (Hloušek), 28. Rejzek (Luštinec). Třebechovice p. O.: Petrů – J. Lochman, Mareček, Kostka, Luštinec, Podzimek, Řezníček – Hloušek, Hofman, Rejzek – Kudr, Branda, Dostálek – Christ, Smutný, Vinopal.

Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Je to s námi jako na houpačce. Jednou zahrajeme, podruhé ne. Utkání pro nás nezačalo vůbec šťastně, protože hned v první minutě se nám zranil Kudr, který se zhmožděným ramenem musel jet na vyšetření do hradecké nemocnice. To byl začátek rozpadu druhé lajny, ve druhé třetině se navíc zranil Dostálek. V první třetině se v 6. minutě domácí ujali vedení. Vyrovnat se podařilo Rejzkovi, třetina skončila 1:1. Druhou část jsme zahájili aktivně a ujali jsme se vedení brankou Rejzka. Do odchodu do šaten chybělo 27 vteřin, když domácí vyrovnali ve vlastním oslabení po naší hrubé chybě na 2:2. V závěrečném dějství se obě mužstva snažila rozhodnout zápas. Následovala 50. minuta, kdy jsme po hrubé chybě naší obrany inkasovali třetí branku, a domácí šli lacino do vedení. Hráči otřeseni touto brankou dostali během dvou minut další dva góly, čímž bylo utkání rozhodnuto. Zápas jsme si prohráli sami nedodržováním pokynů, z čehož pramení chyby, které v hokeji rozhodují. Byl bych rád, kdyby si to někteří naši hráči uvědomili a z tohoto utkání se poučili. Soupeři gratuluji k bodům. Další utkání sehrajeme na domácím ledě ve středu s mužstvem Opočna. V neděli následuje volno a na hokeji se opět sejdeme doma ve středu 18. listopadu, kdy přivítáme hráče Nového Bydžova.“

Stadion Nový Bydžov – HC Dvůr Králové nad Labem 1:7 (0:0, 0:4, 1:3). Branka Bydžova: Říha. Nový Bydžov: Heneš – Reček, Novák, Pilc, Korel – Pošík, Šesták, Blaško – Říha, Líhan, Čížek – Červený, Hron.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadion Nový Bydžov: „Hosté ze Dvora Králové přes neustálou převahu nenašli v první části recept na výborně chytajícího Heneše, debutanta v naší brance. Herní převahu zúročili až ve druhé a třetí části utkání. Čestný úspěch našeho mužstva vstřelil z brejku Říha. I přes velký brankový rozdíl je nutné poděkovat všem hráčům, hlavně juniorům, za srdnatý přístup k utkání s tímto jednoznačným favoritem."