2. část – skupina A

8. TŘÍDA – 5. kolo: HC Eaton Pardubice – HC Bílí Tygři Liberec 2:4, BK Mladá Boleslav – HC VCES Hradec Králové (nehr.), SC Kolín – HC Letci Letňany 2:12;

6. kolo: HC Bílí Tygři Liberec – HC Letci Letňany 2:12, SC Kolín – HC VCES Hradec Králové 5:4, BK Mladá Boleslav – HC Eaton Pardubice 3:5.

7. TŘÍDA – 5. kolo: HC Eaton Pardubice – HC Bílí Tygři Liberec 4:2, BK Mladá Boleslav – HC VCES Hradec Králové (nehr.), SC Kolín – HC Letci Letňany 0:6;

6. kolo: HC Bílí Tygři Liberec – HC Letci Letňany 2:0, SC Kolín – HC VCES Hradec Král 6. TŘÍDA – 5. kolo: HC Eaton Pardubice – HC Bílí Tygři Liberec 12:4, BK Mladá Boleslav – HC VCES Hradec Králové 2:8, SC Kolín – HC Letci Letňany 3:6;

6. kolo: HC Bílí Tygři Liberec – HC Letci Letňany 2:10, SC Kolín – HC VCES Hradec Králové 1:2, BK Mladá Boleslav – HC Eaton Pardubice 1:9.

5. TŘÍDA – 5. kolo: HC Eaton Pardubice – HC Bílí Tygři Liberec 7:1, BK Mladá Boleslav – HC VCES Hradec Králové 5:3, SC Kolín – HC Letci Letňany 2:12;

6. kolo: HC Bílí Tygři Liberec – HC Letci Letňany 0:17, SC Kolín – HC VCES Hradec Králové 4:4, BK Mladá Boleslav – HC Eaton Pardubice 3:9.

2. část – skupina B

8. TŘÍDA – 5. kolo: HC Slavoj Velké Popovice – HC Jablonec nad Nisou 4:4, HC Kobra Praha – HC Benátky nad Jizerou 7:4, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Krkonoše 9:0;

6. kolo: HC Jablonec nad Nisou – HC Krkonoše 3:6, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Benátky nad Jizerou 4:2, HC Kobra Praha – HC Slavoj Velké Popovice 3:3.

7. TŘÍDA – 5. kolo: HC Slavoj Velké Popovice – HC Jablonec nad Nisou 5:2, HC Kobra Praha – HC Benátky nad Jizerou 6:3, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Krkonoše 8:3;

6. kolo: HC Jablonec nad Nisou – HC Krkonoše 1:5, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Benátky nad Jizerou 2:2, HC Kobra Praha – HC Slavoj Velké Popovice 3:3.

6. TŘÍDA – 5. kolo: HC Slavoj Velké Popovice – HC Jablonec nad Nisou 7:2, HC Kobra Praha – HC Benátky nad Jizerou 0:3, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Krkonoše 6:8;

6. kolo: HC Jablonec nad Nisou – HC Krkonoše 1:13, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Benátky nad Jizerou 4:5, HC Kobra Praha – HC Slavoj Velké Popovice 3:8.

5. TŘÍDA – 5. kolo: HC Slavoj Velké Popovice – HC Jablonec nad Nisou 5:9, HC Kobra Praha – HC Benátky nad Jizerou 2:11, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Krkonoše 8:1;

6. kolo: HC Jablonec nad Nisou – HC Krkonoše 8:8, HC Dvůr Králové/ Náchod – HC Benátky nad Jizerou 5:3, HC Kobra Praha – HC Slavoj Velké Popovice 4:2.