Osm kol trvala hokejová Votrok Tip liga čtenářů Deníku. Ti mezi sebou soupeřili nejen o prestiž, ale hlavně o zajímavé ceny. Celkovým vítězem se stal Vladimír Gütler z Dobrušky. Výherce se může těšit na dres extraligových hokejistů Mountfield HK s podpisy hráčů a pivo Votrok.

Šampionkou závěrečného kola je díky lepší Supertrefě Růžena Kotková z Černilova (14 bodů, st. číslo HK0088), kterou prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Tipované zápasy 8. kola

1. Pardubice – Hradec Králové (1:3) 2
2. Chomutov – Sparta Praha (4:2) 1
3. Vítkovice – Liberec (2:2) 0
4. Vsetín – Karlovy Vary (0:6) 2
5. Prostějov – Kladno (3:3) 0
6. Havířov – Č. Budějovice (1:4) 2
7. Přerov – Slavia Praha (3:6) 2
8. Děčín – Trutnov (3:2) 1
9. Trutnov B – Opočno (2:3) 2
10. N. Paka – Nové Město (3:7) 2

Supertrefa: celkem padlo 60 gólů.

Konečné pořadí

NHL (1. – 16. místo)
HK0053 Vladimír Gütler, Dobruška 11⋌62
HK0192 Otakar Jón, Trutnov 8 56
HK0200 Michal Herout, Trutnov 11 53
HK0087 Jiří Kotek, Černilov 5 53
HK0211 Víťa Schafránek, Radvanice 5 53
HK0218 Monika Hádková, Hradec Králové 11 51
HK0040 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 11⋌50
HK0133 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 8⋌50
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 8⋌50
HK0195 Lenka Hurtová, Trutnov 8⋌50
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 5⋌50
HK0084 Bohuš Nosek, Solnice 5⋌50
HK0074 Vítězslav Šolc, Machov 2⋌50
HK0096 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 8⋌48
HK0230 Michal Matura, Semily 5⋌48
HK0099 Patrik Špaček, Lochenice 5⋌48

KHL (17. – 52. místo)
HK0088 Růžena Kotková, Černilov 14⋌47
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 11 47
HK0090 Bohumil Rulf, Hradec Králové 11 47
HK0207 Petr Slezák, Dvůr Králové 11 47
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 47
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 8 47
HK0183 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 8 47
HK0108 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 47
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 5 47
HK0102 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 47
HK0126 Václav Polívka, Hradec Králové 5 47
HK0082 Jan Hanuš, Hradec Králové 2 47
HK0204 Lenka Hrbková, Pardubice -1 47
HK0237 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 45
HK0228 František Polák, Jičín 5 45
HK0213 Jan Zirm, Vrchlabí 11⋌44
HK0051 Vladimír Čejp, Náchod 8⋌44
HK0203 Jaroslav Čížek, Dubenec 8⋌44
HK0205 Jitka Čížková, Dubenec 8⋌44
HK0026 Luboš Chlad, Kosičky 8⋌44
HK0130 Zdeněk Kříž, Převýšov 8⋌44
HK0038 Ludmila Maturová, Libštát 8⋌44
HK0264 Pavel Nosek, Solnice 8⋌44
HK0138 Lukáš Spačil, Ostrava 8⋌44
HK0137 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8⋌44
HK0135 Jaroslav Suchánek, Choceň 8⋌44
HK0185 Karel Kábrt, Trutnov 5⋌44
HK0094 Erich Kamitz, Chvaleč 5⋌44
HK0061 Ota Klicpera, Otovice 5⋌44
HK0056 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 2⋌44
HK0077 Josef Matha, Červený Kostelec 2⋌44
HK0047 Miroslav Pácalt, Kramolna 2⋌44
HK0046 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2⋌44
HK0073 Jan Šolc, Machov 2⋌44
HK0107 Václav Tarantík ml., Smiřice 2⋌44
HK0177 Dominik Věchet, Nová Paka 2⋌44

EXTRALIGA (53. – 88. místo)
HK0238 Jaroslava Mathová, Červený Kostelec 8 43
HK0219 Jaroslav Mráz, Lažany 8⋌42
HK0253 Miloš Dvořák, Trutnov 5⋌42
HK0097 Jaroslav Sehnoutka, Hradec Králové 5⋌42
HK0134 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 41
HK0032 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 11 41
HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 11 41
HK0058 Martin Sosna, Dobruška 8 41
HK0181 Jan Gabrle, Trutnov 5 41
HK0048 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 41
HK0033 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 41
HK0060 Tomáš Klicpera, Otovice 5 41
HK0226 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 41
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 5 41
HK0155 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 2 41
HK0153 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 41
HK0044 Aneta Rýdlová, Náchod 2 41
HK0043 Lenka Rýdlová, Náchod 2 41
HK0241 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 8 39
HK0236 Bořek Krejčí, Solnice 2 39
HK0146 Aleš Kupka, Čánka 0 39
HK0063 Jana Klicperová, Otovice 8 38
HK0041 Vítězslav Šolc st., Machov 8 38
HK0089 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 5 38
HK0066 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 38
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 38
HK0139 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 38
HK0158 Olda Čapek, Jičín 2 38
HK0029 Pavel Kejzlar, Úpice 2 38
HK0036 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 2 38
HK0030 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 38
HK0072 Petr Šolc, Machov 2 38
HK0110 Petr Vacek, Hradec Králové 2 38
HK0109 Petr Želiezko, Hradec Králové 2 38
HK0184 Jaroslav Hůlek, Trutnov -1 38
HK0085 Kamil Žák, Hradec Králové 0 37

WSM LIGA (89. – 124. místo)
HK0174 Tomáš Houška, Jičín 11 36
HK0098 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Král. 5 36
HK0251 Pavel Holý, Trutnov 2 36
HK0159 Štěpán Dvořák, Jičín 0 36
HK0160 Vladislav Nováček, Jičín 0 36
HK0186 Soňa Kábrtová, Trutnov 11 35
HK0123 Michal Kozák, Hradec Králové 8 35
HK0039 Lukáš Matura, Libštát 8 35
HK0093 Jaroslav Birke, Trutnov 5 35
HK0127 František Hnik ml., Lužany n. T. 5 35
HK0128 František Hnik st., Lužany n. T. 5 35
HK0062 Milan Koleno, Dobruška 5 35
HK0059 Miloš Kubík, Hronov 5 35
HK0175 Tomáš Pavlata, Češov 5 35
HK0190 Zdena Pivková, Trutnov 5 35
HK0197 Klaus Püschel, Trutnov 5 35
HK0209 Milan Řehák, Libotov 5 35
HK0106 Václav Tarantík, Smiřice 5 35
HK0052 Gisela Hlavatá, Náchod 2 35
HK0157 Václav Kameník, Jičín 2 35
HK0057 Silvester Polomský, Česká Skalice 2 35
HK0079 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 2 35
HK0011 Stanislav Vízek, N. Bydžov 2 35
HK0081 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -1 35
HK0064 Miloš Šenkýř, Dobruška -1 35
HK0142 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 35
HK0232 Simona Houšková, Jičín 8 34
HK0250 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 34
HK0244 Tomáš Kruliš, Trutnov 14 33
HK0220 Miluše Mrázová, Lažany 8 33
HK0252 Marie Holá, Trutnov 5 33
HK0231 Stanislav Sýkora, Roveň 5 33
HK0254 Renata Dvořáková, Trutnov 2 33
HK0144 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 0 33
HK0243 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 33
HK0225 Petr Mašek, Čeperka -1 33

II. LIGA (125. – 161. místo)
HK0191 Karel Havelka, Trutnov 11 32
HK0075 Augustin Šála, Police n. Met. 8 32
HK0021 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 32
HK0013 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 5 32
HK0129 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 32
HK0078 Petr Kylar, Stárkov 5 32
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 5 32
HK0122 Tomáš Kozák, Hradec Králové 2 32
HK0151 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 32
HK0018 Josef Štayr, Prasek 2 32
HK0193 Zdeněk Jón, Trutnov -1 32
HK0221 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -1 32
HK0156 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. -4 32
HK0258 Iva Mrázová, Rychnov u Jablonce 11 31
HK0224 František Dědek, Černilov 8 31
HK0262 Pavel Marek, Javornice 5 31
HK0100 Kamila Žáková, Hradec Králové 0 31
HK0246 Jan Koblic, Vamberk 8 30
HK0020 Martin Štayr, Prasek 8 30
HK0145 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 0 30
HK0095 Josef Pich, Trutnov 14 29
HK0169 Martin Dejl, Louny 5 29
HK0167 Lucie Dejlová, Louny 5 29
HK0170 Iveta Dejlová, Jičín 5 29
HK0162 Tereza Halčáková, Osenice 5 29
HK0163 Kateřina Halčáková, Jičín 5 29
HK0112 Ladislav Hofman, Černilov 5 29
HK0182 Petr Kučera, Malé Svatoňovice 5 29
HK0201 Leoš Herout, Trutnov 2 29
HK0178 Hana Jiránková, Trutnov 2 29
HK0023 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 2 29
HK0140 Jana Vaněčková, Houdkovice 2 29
HK0132 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -1 29
HK0024 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. -1 29
HK0187 Karel Kratochvíl, Trutnov -4 29
HK0245 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -1 27
HK0019 Kristýna Štayrová, Prasek -4 27

KRAJSKÁ LIGA (162. – 199.)
HK0050 Lilia Ščerbaková, Opočno 14 26
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 5 26
HK0118 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 26
HK0117 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 26
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 5 26
HK0015 Josef Taichman, Prasek 5 26
HK0071 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 5 26
HK0164 Martina Dejlová, Louny 2 26
HK0012 Marie Hyršlová, Ohnišťany 2 26
HK0042 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 26
HK0037 Zdeněk Matura, Libštát 2 26
HK0091 Marek Birke, Trutnov -1 26
HK0148 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. -1 26
HK0210 Miloš Jirsák, Vrchlabí -1 26
HK0141 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. -1 26
HK0143 Václav Vaněček, Houdkovice -1 26
HK0257 Lukáš Mráz, Rychnov u Jablonce 8 25
HK0256 Eduard Důbrava, Petrovice 2 25
HK0214 Marcela Gabrielová, Vinary 8⋌24
HK0217 Anna-Marie Hanušová, Hradec Král. 8⋌24
HK0249 Romana Krulišová, Trutnov 2⋌24
HK0239 Alexandr Osoba, Police n. Met. -1⋌24
HK0208 Alena Slezáková, Dvůr Králové 11 23
HK0014 Martin Taichman, Prasek 8 23
HK0121 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 5 23
HK0027 Michal Chlad, Kosičky 5 23
HK0054 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 23
HK0067 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 2 23
HK0006 Václav Moník, Ráby 2 23
HK0265 Martin Nosek, Solnice 2 23
HK0168 Lenka Dejlová, Louny -1 23
HK0136 Josefa Suchánková, Potštejn -1 23
HK0016 Lenka Taichmanová, Prasek -1 23
HK0179 Roman Nývlt, Trutnov -4 23
HK0105 Blanka Tarantíková, Smiřice -4 23
HK0119 Vratislav Pokorný, Hradec Králové 5 22
HK0076 Jiří Švorčík, Police n. Met. 0 22
HK0260 Bedřich Šimon, Jičín -1 22

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (200. – 249.)
HK0165 Jan Halčák, Osenice 5 21
HK0215 Marie Hanušová, Hradec Králové 5 21
HK0189 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 21
HK0115 Michal Portych, Hradec Králové 0 21
HK0247 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -1 21
HK0216 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -1 21
HK0229 Dagmar Poláková, Jičín -1 21
HK0227 Jaromír Jelínek, Jičín -7 21
HK0025 Renata Chladová, Kosičky 11⋌20
HK0223 Alena Sejtková, Hradec Králové 5⋌20
HK0055 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 5⋌20
HK0212 Marta Suchá, Radvanice 5⋌20
HK0080 Milan Bitnar, Hronov 2⋌20
HK0199 Zdeněk Jiránek, Trutnov 2⋌20
HK0045 Petr Kain, Dobruška 2⋌20
HK0180 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2⋌20
HK0022 Marcel Gabriel, Vinary -1⋌20
HK0149 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. -4⋌20
HK0114 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové -7⋌20
HK0259 Zdeněk Bajer, Jičín 5 19
HK0240 Jiří Pešek, Hradec Králové 0 19
HK0255 Jana Šrytrová, Petrovice -1 19
HK0172 Alois Dejl, Jičín 2 18
HK0171 Helena Dejlová, Jičín 2 18
HK0242 Blažena Kratochvílová, Trutnov 2 18
HK0070 Tomáš Osoba, Police n. Met. 2 17
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 2 17
HK0103 Vladimír Racek, Hradec Králové 2 17
HK0005 Marie Moníková, Ráby -1 17
HK0083 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové -4 17
HK0092 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -4 17
HK0150 Pavel Marek, Rychnov n. K. -4 17
HK0222 Pavlína Sejtková, Hradec Králové -4 17
HK0086 Monika Žáková, Hradec Králové 0 16
HK0235 Stanislava Krejčová, Solnice 5 15
HK0113 Kateřina Hofmanová, Černilov 2 14
HK0125 Miloslav Kozák, Hradec Králové 2 14
HK0065 Monika Procházková, Náchod 2 14
HK0154 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 14
HK0202 Václav Herout, Trutnov -4 14
HK0161 Miroslav Kracík, Jičín -4 14
HK0263 Jaroslav Osowiecki, Žacléř -4 13
HK0233 Michal Kain, Dobruška 2 12
HK0248 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 12
HK0266 Ivo Řízek, Dvůr Králové 2 12
HK0176 Vladimír Dolenský, Jičín -1 11
HK0194 Jaromír Jedlička, Trutnov -1 11
HK0049 Roman Izák, Opočno -7 11
HK0101 Roman Žák, Hradec Králové 0 10
HK0173 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 9

AMATÉRSKÁ LIGA (250. – 265.)
HK0028 Radek Chlad, Kosičky 8 8
HK0120 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 2 8
HK0124 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 8
HK0196 Ivana Hanušová, Trutnov 0 8
HK0188 Michal Jiránek, Trutnov -4 8
HK0147 Milan Dušek, Týniště n. O. 0 6
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 2 5
HK0152 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 5
HK0198 Milena Püschelová, Trutnov -10 5
HK0206 Jaroslav Hák, Studenec u Horek 0 4
HK0116 Václav Portych, Hradec Králové 0 0
HK0111 Michal Višňák, Hradec Králové 0 -1
HK0261 Pavlína Nosková, Solnice -1 -2
HK0234 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 -3
HK0031 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 0 -3
HK0104 Michal Šulc, Černilov -7⋌-12