Hrdinou utkání byl brankář Jakub Čech, který nastoupil za nepříznivého stavu 0:2 a v prodloužení zlikvidoval trestné střílení domácího Kloze. Za Hradec proměnil rozhodující nájezd David Nosek.

Ústí n. L. – Hradec 3:4 po s.n.

Fakta – branky a nahrávky: 4. Handlovský (Rod, Matai), 6. Poživil (Holomek, Roubík), 37. Roubík (Boháč) – 12. a rozh. sam. náj. Nosek, 34. Kubica (Mikeska), 39. Brož (Karlíček). Rozhodčí: Hejduk – Polonyi, Kreuzer. Vyloučení: 7:5. Využití: 1:0. Diváci: 1702. Třetiny: 2:1, 1:2, 0:0 - 0:0, 0:1.
Královští lvi Hradec Králové: Luňák (6. Čech) – Roupec, Chmelíř, Čížek, Vágner, Karlíček, Hendrich, Čáp – Kubica, Mikeska, Haluza – Švagrovský, Tvrdík, Moskal – Nosek, Brož, Říha – Valášek, Macháň, Berger – Půlpán.

Další výsledky - 5. kolo: Mladá Boleslav – Jihlava 4:1, Havlíčkův Brod – Šumperk 4:2, Olomouc – Třebíč 5:2, Most – Litoměřice 3:2 po sam. náj., Písek – Kadaň 2:4, Beroun – Benátky n. J. 4:3 po sam. náj.

1.    Ml. Boleslav     5    4    0    0    1    18:8      12
2.    Havl. Brod      5    3    1    1    0    23:15    12
3.    Ústí n. L.         5    3    1    1    0    18:13    12
4.    Olomouc         5    3    0    0    2    15:13    9
5.    Třebíč              5    3    0    0    2    11:12    9
6.    Litoměřice        5    2    0    2    1    16:17    8
7.    Benátky           5    2    0    2    1    17:20    8
8.    Jihlava             5    2    0    0    3    13:12    6