„Ale nic mu kupovat nebudu. Jako náš nejlepší hráč dostal po zápase pivo, to mu stačí," smál se Tomáš Pospíšil. „Je to můj první a doufám, že taky ne poslední gól."

Vydarený bude fit, ale ne okamžitě

Katastrofické scénáře jsou naštěstí zažehnány. René Vydarený bude fit. Po odstoupení z duelu s Vítkovicemi si sice nějaký čas pobude v pracovní neschopnosti, ale vrátí se.  „Pro dva víkendové zápasy s ním počítat nemůžeme, nejedná se ovšem o nic vážného. Charakter zranění ale nebudeme specifikovat," uvedl Aleš Kmoníček, generální manažer Mountfieldu HK. Vydarený po jednom souboji u hrazení padl k ledu, hokejkou bušil o led na znamení, že nejde o banalitu. Až po pár minutách se zvedl z ledu a za pomoci spoluhráčů zamířil do šatny.

Martinec rozšířil trenérský štáb

Trenérský štáb Mountfieldu HK se rozšířil o novou tvář. V duelu s Vítkovicemi byl na střídačce vedle „stálic" Petera Drasaitla a Jiřího Kučery v roli druhého asistenta Tomáš Martinec. „Bylo to požadavek trenérů. Tomáš bude během zápasů poskytovat svoje postřehy na hru," osvětlil nově vzniklou situaci generální manažer Aleš Kmoníček.