BK Nová Paka – SK Třebechovice pod Orebem 7:5 (3:3, 0:1, 4:1). Branky a asistence Třebechovic: 2. Christ (Stříteský), 5. Kosina (Polák), 19. Christ (Bohdanecký), 27. Mareček (Kosina), 55. Bohdanecký (Mareček). Třebechovice p. O.: P. Lochman – J. Lochman, Mareček, Podzimek, Řezníček, Luštinec, Krejčí - Hloušek, Rejzek, Vinopal - Smutný, Polák, Kosina - Bohdanecký, Stříeský, Christ – Erban.

Miroslav Řehák, trenér SK Třebechovice pod Orebem:
„Stále oslabeni jsme v Pace nezačali vůbec špatně. Hned ve 2. minutě jsme šli do vedení po brance Christa. O tři minuty později po spolupráci Polák - Kosina vsítil branku druhý jmenovaný. Od té chvíle domácí začali mít více ze hry, což vzápětí zužitkovali vstřelením branky. Přišla 16. minuta, kdy domácí ve vlastním oslabení srovnali stav. Když se hráči připravovali do šaten, tak jsme dali gól po spolupráci mladíků Bohdaneckého a Christa. Naše radost však netrvala ani minutu. Paka vyrovnala.

Druhá třetina začala velkým tlakem domácích hráčů, ale branku vstřelil náš Mareček po spolupráci s Kosinou. Do konce třetiny to byl jen velký boj. Domácí nás převyšovali hlavně střelecky, ale bez brankového efektu. Ve třetí části se lámal chleba. Ve 46. minutě domácí vyrovnali na 4:4, navíc mezi 51. a 53. minutou rozhodli utkání. Ke zteči zavelel Šebek následován Jakubcem, tříbrankovou smršť ukončil Šmika sedmou a poslední brankou Nové Paky. Nám se ještě podařilo snížit brankou Bohdaneckého, kterou připravil Mareček.

Od začátku utkání bylo domácí mužstvo bojovnější s touhou po vítězství, což jsem u našeho týmu postrádal. V našem celku zahráli dobře hradečtí junioři Christ, kterému se dařilo střelecky, a Bohdanecký, který svou rychlostí a pohybem byl stálým nebezpečím pro branku Paky. Soupeři k zaslouženému vítězství gratuluji.“