Mountfield v obraně s novou posilou Tomášem Voráčkem začal špatně. V 8. minutě prohrával 0:2, o čtyři minuty později 1:3 a do konce zápasu už jen skóre dotahoval. „Zle jsme vstoupili do utkání, udělali jsme spoustu chyb a tým jako je Frölunda, toho dokáže využít. Tohle se nám nemůže stávat. V obraně musíme hrát lépe,“ přiznal útočník Matej Paulovič. „Potom to byl vyrovnaný zápas. Měli jsme tam řadu šancí, ale ten začátek rozhodl,“ dodal.

Mountfield Hradec Králové – Frölunda Indians 3:4 (2:3, 0:0, 1:1). Branky a nahrávky: 11. Rosandič (Paulovič, Červený), 16. R. Pavlík, 59. Smoleňák (Červený, Rákos) – 4. Friberg (Mustonen), 8. Lasch (Carlsson), 12. Bergman (Lasu), 44. Sundström (Stollery). Rozhodčí: Salonen, Pražák – Kis, Klouček. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 3006.
Hradec: Mazanec – Samuelsson, Nedomlel, Cibulskis, Šalda, Rosandič, F. Pavlík, Voráček – Jergl, Rákos, Smoleňák – R. Pavlík, Cingel, Vincour – Červený, Kubík, Paulovič – Miškář, Pilař, Chalupa – Perret.
Frölunda: Mattsson – Stollery, Lennström, Ekbom, Moverare, Grönlund, Bergman, Printz – Mustonen, Lundqvist, Friberg – Carlsson, Hjalmarsson, Lasch – Rosseli-Olsen, Sundström, Rakhshani – Stålberg, Lasu, Raymond – Peterson.