Úvodním kolem v uplynulém týdnu odstartovala hokejová Votrok Tip liga 2018. Zimní podoba tradiční fotbalové tipovačky čtenářů Deníku se hraje v rámci celého Královéhradeckého kraje a čítá letos osm kol.

Nejlepší hráč celkového pořadí získá dres s podpisy extraligových hokejistů Mountfield HK a pivo Votrok od partnera naší soutěže. Nejúspěšnější hráče ocení také firma Hejduk Sport. Odměna čeká i na vítěze jednotlivých kol, kteří se mohou těšit na pivo Votrok a věcnou cenu od Hejduk Sport.

Vítězkou 1. kola se stala Lenka Dohnalová z Kostelce nad Orlicí (startovní číslo HK0148), jež získala 8 bodů a byla nejblíže Supertrefě. Šampionku úvodního dějství prosíme, aby se ozvala sportovní redakci na tel. 602 687 661, kde se dohodne na převzetí ceny.

Hráči, kteří se zúčastnili prvního kola, a v kuponu vyplnili své heslo, mohou od druhého dějství tipovat na internetové stránce www.hradecky.denik.cz Kdo do soutěže vstupuje až od druhého kola, musí vyplnit originální kupon z novin.

Výsledky tipovaných zápasů 1. dějství

1. Mountfield Hradec Král. – Dynamo Pardubice 2:3 2
2. HC Řisuty – HC Trutnov 3:6 2
3. HC Draci Bílina – HC Vrchlabí 5:2 1
4. HC Rodos Dvůr Králové n. L. – HC Kobra Praha 4:3 1
5. HC Wikov Hronov – HC Náchod 4:7 2
6. Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice p. O. 8:3 1
7. HC Opočno – HC Jaroměř 2:2 0
8. HC Jičín – BK Nová Paka 7:1 1
9. Sokol Semechnice – HC Trutnov B 4:3 1
10. TJ Lanškroun – Spartak Nové Město n. Metují 2:2 0

Supertrefa: V deseti zápasech padlo dohromady 73 branek.

Pořadí hokejové Votrok Tip ligy 2018

NHL (1. – 3. místo)
HK0148 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 8 8
HK0049 Roman Izák, Opočno 8 8
HK0029 Pavel Kejzlar, Úpice 8 8

KHL (4. – 22. místo)
HK0091 Marek Birke, Trutnov 5 5
HK0080 Milan Bitnar, Hronov 5 5
HK0154 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 5
HK0200 Michal Herout, Trutnov 5 5
HK0153 Libor Hladík, Nový Hrádek 5 5
HK0195 Lenka Hurtová, Trutnov 5 5
HK0045 Petr Kain, Dobruška 5 5
HK0092 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 5
HK0189 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 5
HK0187 Karel Kratochvíl, Trutnov 5 5
HK0066 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 5
HK0006 Václav Moník, Ráby 5 5
HK0115 Michal Portych, Hradec Králové 5 5
HK0097 Jaroslav Sehnoutka, Hradec Králové 5 5
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 5 5
HK0020 Martin Štayr, Prasek 5 5
HK0019 Kristýna Štayrová, Prasek 5 5
HK0085 Kamil Žák, Hradec Králové 5 5
HK0109 Petr Želiezko, Hradec Králové 5 5

EXTRALIGA (23. – 58. místo)
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 2 2
HK0203 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 2
HK0205 Jitka Čížková, Dubenec 2 2
HK0022 Marcel Gabriel, Vinary 2 2
HK0206 Jaroslav Hák, Studenec u Horek 2 2
HK0082 Jan Hanuš, Hradec Králové 2 2
HK0196 Ivana Hanušová, Trutnov 2 2
HK0202 Václav Herout, Trutnov 2 2
HK0052 Gisela Hlavatá, Náchod 2 2
HK0033 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 2
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 2
HK0204 Lenka Hrbková, Pardubice 2 2
HK0114 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 2 2
HK0199 Zdeněk Jiránek, Trutnov 2 2
HK0185 Karel Kábrt, Trutnov 2 2
HK0087 Jiří Kotek, Černilov 2 2
HK0088 Růžena Kotková, Černilov 2 2
HK0123 Michal Kozák, Hradec Králové 2 2
HK0146 Aleš Kupka, Čánka 2 2
HK0024 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 2 2
HK0030 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 2
HK0095 Josef Pich, Trutnov 2 2
HK0190 Zdena Pivková, Trutnov 2 2
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 2 2
HK0151 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 2
HK0096 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 2 2
HK0031 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 2 2
HK0054 Jiří Soukup, Česká Skalice 2 2
HK0050 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 2
HK0108 Miroslav Špaček, Vlčkovice 2 2
HK0099 Patrik Špaček, Lochenice 2 2
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 2
HK0018 Josef Štayr, Prasek 2 2
HK0104 Michal Šulc, Černilov 2 2
HK0139 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 2
HK0040 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 2 2

I. LIGA (59. – 135. místo)
HK0155 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. -1 -1
HK0093 Jaroslav Birke, Trutnov -1 -1
HK0133 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. -1 -1
HK0158 Olda Čapek, Jičín -1 -1
HK0051 Vladimír Čejp, Náchod -1 -1
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany -1 -1
HK0149 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. -1 -1
HK0176 Vladimír Dolenský, Jičín -1 -1
HK0069 Petr Drašnar, Václavice -1 -1
HK0181 Jan Gabrle, Trutnov -1 -1
HK0053 Vladimír Gutler, Dobruška -1 -1
HK0056 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -1 -1
HK0121 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. -1 -1
HK0081 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -1 -1
HK0191 Karel Havelka, Trutnov -1 -1
HK0201 Leoš Herout, Trutnov -1 -1
HK0048 Sabina Hlavatá, Meziměstí -1 -1
HK0032 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov -1 -1
HK0128 František Hnik st., Lužany n. T. -1 -1
HK0112 Ladislav Hofman, Černilov -1 -1
HK0113 Kateřina Hofmanová, Černilov -1 -1
HK0174 Tomáš Houška, Jičín -1 -1
HK0184 Jaroslav Hůlek, Trutnov -1 -1
HK0013 Bohumil Hyršl, Ohnišťany -1 -1
HK0012 Marie Hyršlová, Ohnišťany -1 -1
HK0026 Luboš Chlad, Kosičky -1 -1
HK0089 Pavel Jaroslav, Hradec Králové -1 -1
HK0144 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -1 -1
HK0145 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -1 -1
HK0188 Michal Jiránek, Trutnov -1 -1
HK0210 Miloš Jirsák, Vrchlabí -1 -1
HK0192 Otakar Jón, Trutnov -1 -1
HK0186 Soňa Kábrtová, Trutnov -1 -1
HK0094 Erich Kamitz, Chvaleč -1 -1
HK0061 Ota Klicpera, Otovice -1 -1
HK0063 Jana Klicperová, Otovice -1 -1
HK0062 Milan Koleno, Dobruška -1 -1
HK0042 Josef Kotyška, Nový Hrádek -1 -1
HK0130 Zdeněk Kříž, Převýšov -1 -1
HK0182 Petr Kučera, Malé Svatoňovice -1 -1
HK0023 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -1 -1
HK0037 Zdeněk Matura, Libštát -1 -1
HK0039 Lukáš Matura, Libštát -1 -1
HK0038 Ludmila Maturová, Libštát -1 -1
HK0005 Marie Moníková, Ráby -1 -1
HK0084 Bohuš Nosek, Solnice -1 -1
HK0179 Roman Nývlt, Trutnov -1 -1
HK0119 Vratislav Pokorný, Hradec Králové -1 -1
HK0126 Václav Polívka, Hradec Králové -1 -1
HK0057 Silvester Polomský, Česká Skalice -1 -1
HK0065 Monika Procházková, Náchod -1 -1
HK0197 Klaus Püschel, Trutnov -1 -1
HK0198 Milena Püschelová, Trutnov -1 -1
HK0090 Bohumil Rulf, Hradec Králové -1 -1
HK0044 Aneta Rýdlová, Náchod -1 -1
HK0043 Lenka Rýdlová, Náchod -1 -1
HK0098 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Král. -1 -1
HK0079 Vladimír Seidel, Velké Poříčí -1 -1
HK0211 Víťa Schafránek, Radvanice -1 -1
HK0207 Petr Slezák, Dvůr Králové -1 -1
HK0055 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice -1 -1
HK0138 Lukáš Spačil, Ostrava -1 -1
HK0183 Petr Stierand, Malé Svatoňovice -1 -1
HK0212 Marta Suchá, Radvanice -1 -1
HK0135 Jaroslav Suchánek, Choceň -1 -1
HK0137 Jaroslav Suchánek, Potštejn -1 -1
HK0073 Jan Šolc, Machov -1 -1
HK0076 Jiří Švorčík, Police n. Met. -1 -1
HK0014 Martin Taichman, Prasek -1 -1
HK0106 Václav Tarantík, Smiřice -1 -1
HK0107 Václav Tarantík ml., Smiřice -1 -1
HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov -1 -1
HK0110 Petr Vacek, Hradec Králové -1 -1
HK0143 Václav Vaněček, Houdkovice -1 -1
HK0142 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 -1
HK0177 Dominik Věchet, Nová Paka -1 -1
HK0111 Michal Višňák, Hradec Králové -1 -1

II. LIGA (136. – 202. místo)
HK0173 Pavel Bodlák, Kopidlno -4 -4
HK0132 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -4 -4
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -4 -4
HK0169 Martin Dejl, Louny -4 -4
HK0172 Alois Dejl, Jičín -4 -4
HK0168 Lenka Dejlová, Louny -4 -4
HK0171 Helena Dejlová, Jičín -4 -4
HK0164 Martina Dejlová, Louny -4 -4
HK0170 Iveta Dejlová, Jičín -4 -4
HK0167 Lucie Dejlová, Louny -4 -4
HK0067 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -4 -4
HK0068 Petr Drašnar, Náchod -4 -4
HK0117 Zdeňka Dusová, Sendražice -4 -4
HK0147 Milan Dušek, Týniště n. O. -4 -4
HK0159 Štěpán Dvořák, Jičín -4 -4
HK0134 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. -4 -4
HK0021 Vlastimil Gabriel, Vinary -4 -4
HK0165 Jan Halčák, Osenice -4 -4
HK0163 Kateřina Halčáková, Jičín -4 -4
HK0162 Tereza Halčáková, Osenice -4 -4
HK0083 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové -4 -4
HK0127 František Hnik ml., Lužany n. T. -4 -4
HK0102 Roman Hýsek, Hradec Králové -4 -4
HK0028 Radek Chlad, Kosičky -4 -4
HK0025 Renata Chladová, Kosičky -4 -4
HK0194 Jaromír Jedlička, Trutnov -4 -4
HK0178 Hana Jiránková, Trutnov -4 -4
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice -4 -4
HK0193 Zdeněk Jón, Trutnov -4 -4
HK0157 Václav Kameník, Jičín -4 -4
HK0060 Tomáš Klicpera, Otovice -4 -4
HK0124 Miloslava Kozáková, Hradec Králové -4 -4
HK0161 Miroslav Kracík, Jičín -4 -4
HK0141 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. -4 -4
HK0129 Vojtěch Kříž, Převýšov -4 -4
HK0059 Miloš Kubík, Hronov -4 -4
HK0078 Petr Kylar, Stárkov -4 -4
HK0036 Jaroslav Macek, Dvůr Králové -4 -4
HK0150 Pavel Marek, Rychnov n. K. -4 -4
HK0077 Josef Matha, Červený Kostelec -4 -4
HK0160 Vladislav Nováček, Jičín -4 -4
HK0156 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. -4 -4
HK0070 Tomáš Osoba, Police n. Met. -4 -4
HK0047 Miroslav Pácalt, Kramolna -4 -4
HK0175 Tomáš Pavlata, Češov -4 -4
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje -4 -4
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -4 -4
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -4 -4
HK0103 Vladimír Racek, Hradec Králové -4 -4
HK0152 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 -4
HK0209 Milan Řehák, Libotov -4 -4
HK0058 Martin Sosna, Dobruška -4 -4
HK0075 Augustin Šála, Police n. Met. -4 -4
HK0064 Miloš Šenkýř, Dobruška -4 -4
HK0074 Vítězslav Šolc, Machov -4 -4
HK0072 Petr Šolc, Machov -4 -4
HK0041 Vítězslav Šolc st., Machov -4 -4
HK0015 Josef Taichman, Prasek -4 -4
HK0016 Lenka Taichmanová, Prasek -4 -4
HK0105 Blanka Tarantíková, Smiřice -4 -4
HK0071 Jaroslav Valchař, Police n. Met. -4 -4
HK0140 Jana Vaněčková, Houdkovice -4 -4
HK0011 Stanislav Vízek, N. Bydžov -4 -4
HK0180 Tomáš Vrbecký, Trutnov -4 -4
HK0213 Jan Zirm, Vrchlabí -4 -4
HK0101 Roman Žák, Hradec Králové -4 -4
HK0100 Kamila Žáková, Hradec Králové -4 -4

KRAJSKÁ LIGA (203. – 212. místo)
HK0118 Jaroslav Brzák, Hradec Králové -7 -7
HK0120 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -7 -7
HK0027 Michal Chlad, Kosičky -7 -7
HK0125 Miloslav Kozák, Hradec Králové -7 -7
HK0122 Tomáš Kozák, Hradec Králové -7 -7
HK0046 Vlasta Pácaltová, Kramolna -7 -7
HK0116 Václav Portych, Hradec Králové -7 -7
HK0208 Alena Slezáková, Dvůr Králové -7 -7
HK0136 Josefa Suchánková, Potštejn -7 -7
HK0086 Monika Žáková, Hradec Králové -7 -7