Jisté je, že za Hradec už nebude nastupovat útočník Adam Courchaine. Mountfield s dvaatřicetiletým Kanaďanem, který měl smlouvu ještě na dvě sezony, ukončil spolupráci. Klub o tom informoval na svém twitterovém účtu.

Podle informací hradeckého celku míří Courchaine do maďarského Székesfehérváru, který hraje v EBEL.

Hokejista přes svého agenta vzkázal v létě vedení Mountfieldu, že nechce v Hradci Králové pokračovat. Prvního srpna se měl zapojit do tréninku, ale k týmu se nepřipojil.

Courchaine přišel do Hradce loni v létě a v uplynulé sezoně si připsal v 54 zápasech včetně play off 31 bodů za 17 branek a 14 asistencí. Po působení v zámořské juniorské lize WHL a nižších soutěžích AHL a ECHL hraje v Evropě od roku 2006.

Fanoušci hradeckého hokeje si stále mohou koupit permanentku na novou extraligovou sezonu. Jejich majitelé si je mohou už od včerejška vyzvedávat na pokladnách Fortuna arény. Známé už jsou také ceny vstupenek na jednotlivá utkání, které zůstávají ve stejné výši jako v minulé sezoně!

Permanentky se vydávají oproti voucherům, které zákazníci při nákupu permanentní vstupenky obdrželi. Prodej permanentek bude ukončen v neděli 4. září. Od pondělí 5. září pak bude zahájen prodej jednotlivých vstupenek.