Extraliga ml. dorostu - semifinále play off

3. zápas: Královští lvi Hradec Králové – Kometa Brno 2:1 v prodloužení (1:0, 0:1, 0:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 16. Hroudný (Pavlík), 65. Pavlík – 33. Škvrně. Rozhodčí: Veinfurter – Karlík, Hidvéghy. Vyloučení: 6:7. Bez využití. Diváci: 202. Střely na branku: 39:37. Hradec: Vomáčka – Hroudný, Kynčl, Fanderlik, Šalda, Muška, Martinec, Pohl, Voňka – Pavlík, D. Matouš, Hidveghy – Jirásek, F. Moník, Štohanzl – Dvořák, M. Matouš, Pažourek – Kellner, Maršík.

4. zápas: Královští lvi Hradec Králové – Kometa Brno 4:0 v prodloužení (1:0, 1:0, 1:0 – 1:0). Branky a nahrávky: 9. Fanderlik (D. Matouš, Jirásek), 32. Matějček (Jirásek, Šalda), 49. Dvořák (F. Moník), 65. Pavlík (Matějček). Rozhodčí: Veselý – Antalík, Pošvář. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:0. Diváci: 303. Střely na branku: 35:41. Hradec: Vomáčka – Pohl, Hroudný, Muška, Šalda, Fanderlik, Voňka, Martinec, D. Matouš, F. Moník, Matějček, Pažourek, M. Matouš, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Maršík, Kynčl, Kellner, Hidveghy, Pavlík. Stav série po čtyřech zápasech: 2:2. Po čtvrtém utkání rozhodovalo o postupujícím prodloužení, v němž byli šťastnější Hradečtí.

Finálový turnaj, na němž bude hrát šest nejlepších extraligových týmů o titul mistra republiky, se uskuteční od středy do neděle ve Zlíně.