Stadion Nový Bydžov – HC Wikov Hronov 4:7 (1:3, 2:1, 1:3). Branky a asistence Bydžova: 2. Hampl (Erban), 30. Pomichálek (Kubišta), 33. Louženský (Věchet), 41. Pomichálek. Střely na branku: 34:37. Nový Bydžov: Balážik – Hrabica, Malina, Komárek, Pilc, Majer – Pomichálek, Kubišta, Věchet – Erban, Hampl, Ouzký – Louženský, Menyhárt, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Stadion Nový Bydžov: „Opět nám nebylo přáno, ačkoliv jsme byli bodům opravdu velmi blízko. Utkání jsme začali rychlou brankou hned ve druhé minutě, svoji hrou jsme u hostů určitě získali respekt. Naši aktivitu pozastavila chyba v desáté minutě, kdy Hronovští dvěma góly v jedné minutě otočili průběh duelu. Ve druhé části jsme byli herně jasně lepším mužstvem, ale naše nemohoucnost v zakončení udržela hosty ve hře. Stav jsme srovnali na 4:4, spoustu dalších tutovek a samostatných nájezdů jsme vyloženě zahodili. Hrubka při rozehrávce přesně pět minut před koncem nás připravila o body. Dalšími dvěma góly soupeř ukázal, že hokej se hraje plných šedesát minut. Rozhodně jsme si zasloužili víc než jen hořkost porážky, ale naše nedisciplinovanost se zcela projevila na konečném výsledku. Výkon všech delegovaných rozhodčích mi samozřejmě nepřísluší jakkoliv komentovat. Příští utkání sehrajeme na ledě Nového Města."