Benátky – Vrchlabí 0:2 (0:0,0:1,0:1)

Do první třetiny vstoupili aktivněji domácí, gólman Ševčík však Aleše Válu vychytal. Vzápětí měli možnost skórovat hosté, jenže Klimt ani Gengel neuspěli. Poté se předvedl opět vrchlabský brankář, na kterém ztroskotal domácí Bárta, po něm i Jech s Urbanem. V 17. minutě se v šanci ocitl Látal, domácí brankář ale puk vyrazil. Skóre přece jen otevřeli Vrchlabští, kteří využili na začátku druhé třetiny přesilovou hru. Ve 24. minutě se trefil Lukáš Chmelíř, který tak ukončil 161 minut trvající neprůstřelnost domácího brankáře Nedvídka. O chvíli později mohl Klimt zvýšit vedení hostí, ale minul. Ve 33. minutě měl vyrovnání na hokejce Drábek, gólman Sevčík si však svou neprůstřelnost uhájil. Na druhé straně se pak opět předvedl několika zákroky Nedvídek. Ve třetí části hry se oba týmy snažily vstřelit branku, ovšem oba brankáři předváděli skvělé zákroky. Jedenáct vteřin před koncem dal konečnou podobu výsledku svým blafákem vrchlabský Kamil Tvrdek.

„Určitě to nebyl jednoduchý zápas. Bylo to dobře zahraní těžké utkání,“ poznamenal po duelu vrchlabský trenér Josef Řeháček, kterému chyběl pouze Čaloun a dlouhodobě zranění, a pokračoval: „V první třetině jsme počítali s tlakem domácích, což se vyplnilo. Hráli jsme čtyřikrát v oslabení, kluci ale perfektně bránili a třetinu uhráli s nulou. Kdyby šel soupeř do vedení, bylo by to těžší. Ve druhé třetině jsme využili přesilovku, od té chvíle jsme měli více ze hry a byli lepším týmem na ledě. Do závěrečné dvacetiminutovky jsme šli s tím, že musíme hrát stejně jako dosud, což kluci dodrželi. Chtěl bych pochválit celý mančaft, hráli jsme dobře a zápas dotáhli do vítězného konce, panuje spokojenost. Výborný výkon podal gólman Ševčík."

Fakta – branky a asistence: 24. Chmelíř (Gengel), 60. Tvrdek (Hanzal). Vyloučení: 7:8 (navíc benátský Pavlů 10 min. OT), využití 0:1. Rozhodčí: Kubičík – Dřínovský, J. Svoboda. Diváci: 504.

HC Benátky n. J.: Nedvídek – Drábek, Tondr, Holub, Mrkvička, Kajínek, Pavlů, Vála, Hobza – Bárta, Kudrna, Skořepa, Vařecha, Nevyhoštěný, Krupka, Pabiška, Jech, Kica, Loskot, Urban, Kopic.
HC Vrchlabí: Ševčík – Matějíček, Pácal, Čížek, Bendík, Chmelíř, Hrach, Hanzl, Jaroměřský – Tvrdek, Filip, Rusnák, Gengel, Gajovský, Klimt, Andres, Kříž, Látal, Hanzal, Zíma, Mikšovský.