Krajská liga

Stadion Nový Bydžov – Jaroměř 2:3 v prodl. (2:0, 0:2, 0:0 – 0:1). Branky a nahrávky: 7. Postolka (Kubišta, Nedbal), 16. Kubišta (Kozák, Postolka) – 32. Hlavnička (Koblížek, Karel), 40. Hlavnička (Karel, Bujňák), 64. Světlík (Hamáček). Střely na branku: 37:37. Nový Bydžov: Veselý – Nedbal, Vosyka – Bezděk, Brádler – Mádle, Myslivec – Kropáč – Postolka, Kubišta, Kozák – Menyhárt, Jebavý, Hlaváček – Šimůnek, Matouš, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „První domácí utkání a hned takové drama. Přestože první třetina poukázala na dominanci našeho týmu, nedokázali jsme to naplnit ke konečnému vítězství. Dvoubrankové vedení jsme si nechali vzít ve druhé části. V závěru třetí periody měl smůlu hrající trenér Kubišta, když po úniku tři vteřiny před koncem trefil žerď hole již překonaného brankáře. V nastavení se ručička vah štěstěny opět přiklonila na stranu hostí. Minutu před koncem prodloužení Světlík překonal výborného Veselého. Za výkon by si kluci zasloužili minimálně bod navíc. Mrzí neprofesionalita některých hráčů, kteří svými komentáři k výrokům arbitrů poškodí tým. Válku s „větrnými mlýny" stejně nikdy nevyhrají."

Hronov – SK Třebechovice 6:5 po sam. náj. (3:1, 2:1, 0:3 – 0:0, 1:0). Branky a nahrávky: 7. Fišer (Vítek, Jurča), 14. Jurča (Vítek), 18. Perutek (Mašek), 25. Petr (Glos), 33. Podzimek (Perutek), rozh. sam. nájezd Fišer – 2. Hendrich (Kostka, Hubáček), 39. Hubáček, 45. T. Drašnar, 50. J. Drašnar (Hubáček, Dostál), 56. Hubáček (Dostál). Střely na branku: 44:44. Třebechovice: T. Petrů (26. P. Lochman) – Hendrich, Kostka, Seidl, Marša, Junek, Souček – J. Drašnar, Hubáček, Dostál – Bohdanecký, T. Drašnar, Šeda – Tuček, Kosina, Dittrich.

Martin Klemenc, trenér Třebechovic: „Po dvě třetiny jsme byli jako spící panny, za což nás domácí tým potrestal a vcelku zaslouženě byl ve vedení. Ve třetí části jsme se konečně vzbudili a začali hrát hokej, kterým jsme se chtěli prezentovat již od úvodu. Nakonec se nám podařilo alespoň vyrovnat. Samostatné nájezdy jsou loterií a upřímně, za ty první dvě třetiny jsme si asi více nezasloužili."

Krajská soutěž

Třebechovice B – Opočno 2:3 v prodl. (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1). Branky a nahrávky: 3. Erban (Špička, J. Lochman), 25. A. Lochman – 15. Slezák (Šitina), 37. Slezák (Řehák, Vencl), 63. Slezák (Burdych). Třebechovice B: Novotný – Šoula, Studnička, J. Lochman, Špička – T. Drašnar, Tuček, Erban – Kouba, A. Lochman, Vaniš, Merka.

Jiří Tuček, trenér Třebechovic B: „Kdyby mi někdo řekl před zápasem, že získáme bod, věřil bych jen těžko. Ale stalo se skutečností a celému týmu bych chtěl za to poděkovat. K úspěchu vedla hlavně perfektně dodržená taktika a disciplinovanost. Před sezonou jsme si s hráči řekli, že pokud chceme být lepší než loni, je potřeba mít chuť. A všichni chuť měli. Nezbývá, než si říct, že pokud se dře a plní, co má, dá se hrát úplně s každým. Věřím, že nás první duel neukolíbá, ale naopak nastartuje k ještě lepším výkonům a nebudeme v soutěži jen do počtu."