Souboj o první příčku přinesl jiný zápas než sobotní semifinále. V první třetině, která skončila bez branek, měl navrch Salcburk. Růžička, jenž si v hradecké brance odbýval po příchodu z Mladé Boleslavi premiéru, však tým několikrát podržel. Na první gól si tak necelá tisícovka fanoušků musela počkat až do 29. minuty. Postaral se o něj hradecký forward Ščerbak, který ujel po levém křídle a procedil puk do branky. A ukázalo se, že to byla nakonec branka vítězná. Debutant Růžička za svoje záda totiž puk za celých šedesát minut nepustil. V závěru navíc přidal pojistku do odkryté branky bek Blain. Východočeši tak celý turnaj v alpském středisku opanovali a těšit je mohlo i to, že odehráli dva velmi kvalitní zápasy.

Hradec Králové - Slacburk 2:0

Fakta - branky a nahrávky: 29. Ščerbak (Lalancette), 60. Blain. Rozhodčí: Berneker, Nikolic –⁠ Eisl, Martin. Vyloučení: 3:4, navíc Kelly Klíma (MHK) 10 min. OT. Bez využití. Diváci: 936. Třetiny: 0:0, 1:0, 1:0. Mountfield Hradec Králové: Růžička –⁠ Jank, Blain, Kalina, F. Pavlík, Rymsha, McCormack, Nedomlel, Pilař –⁠ Perret, Kevin Klíma, Kelly Klíma –⁠ Zachar, Lev, Okuliar –⁠ Ščerbak, Lalancette, Smoleňák –⁠ R. Pavlík, Cingel, Štohanzl. EC Red Bull Salzburg: Kickert –⁠ MacWilliam, Stapelfeldt, Robertson, Genoway, Schreier, Steffler, Assavolyuk –⁠ Schneider, Raffl, Wukovits, Predan, Hochkofler, Loney, Harnisch, Huber, Nissner, Jelavic, Baltram, Huber.