Východočeský tým podal zodpovědný výkon a zaslouženě zvítězil o dvě branky. Dvakrát se trefil útočník JAN ŠEDA, a je tak i jeho zásluhou, že Hradec bodoval posedmnácté v řadě.

Ani v Brně jste nakonec neztratili body, chystá se Hradec vůbec ještě někdy prohrát?

(smích) Jsme rádi, že jsme neztratili ani v Brně a doufáme, že nám to vydrží ještě déle, protože body jsou potřeba.

Byly pro vás rozhodující dvě branky během úvodních deseti minut?

Rozhodující bych neřekl, ale určitě nám to pomohlo, protože Brno nastoupilo docela sebevědomě. Jen byla škoda té branky na 1:2 do přestávky.

Ve druhé třetině Brno vyrovnalo z 1:3 na 3:3, navíc jste neproměnili trestné střílení. Co se vám v té chvíli honilo hlavou?

Byly to těžké chvíle, ale říkali jsme si, že hrajeme venku a nemáme co ztratit, když budeme hrát svoji hru. Nakonec to vyšlo a jsme rádi.

Poslední dobou se znovu hojně diskutuje o špatné kvalitě ledu v brněnském Rondu. Jaka byla podle vás?

Osobně jsem čekal ještě horší led, než byl. Prvních deset minut to šlo, ale potom se všechno rozjezdilo a bylo to horší. Jenže v Hradci také nemáme zrovna ideální led.

Ve druhé formaci nastupujete nepravidelně. Navíc jako další možná alternativa přišel Jan Hruška. Berete to jako zvýšení konkurence?

Dá se to tak řící. Teď je samozřejmě na mně, abych předváděl dobré výkony a o místo v základní sestavě se popral. Potom bude na trenérovi, komu dá šanci.