Bodový zisk krajských rivalů přitom mohl být o dost výraznější, oba celky své partie rozehrály nadějně. Vrchlabští v Příbrami po dvou třetinách vedli rozdílem dvou branek, nejtěsnější náskok drželi ještě čtyři minuty před koncem.

Středočeši ale dokázali pokaždé srovnat a dvoubodovou výhru jim v první minutě prodloužení vystřelil Hasman. S pěti kanadskými body byl hvězdou zápasu bývalý útočník pražské Sparty Michal Dragoun.

Extraliga - 48. kolo: Mountfield Hradec Králové - HC Škoda Plzeň.
Klíma proti Plzni zařídil hradeckému Mountfieldu rekordní výhru číslo devět

Také Hronov rozehrál duel na ledě Chebu skvěle. Na startu prostřední části vedl 3:1. Soupeř stav otočil, minutu před koncem ale srovnal Akhmetianov a zdálo se, že si poslední tým soutěže vybojuje cenný bodový zisk. Pouhých 55 vteřin před závěrečnou sirénou ale udeřil domácí Strýček a vystřelil Západočechům tři body.

II. liga Západ, 11. kolo nadstavby

Příbram – Vrchlabí 5:4pp

Fakta – branky a nahrávky: 1. M. Dragoun (Bednařík, Pinkas), 42. M. Dragoun (Hasman, Zdeněk), 48. Hasman (Havlín, M. Dragoun), 56. Pinkas (Hasman, M. Dragoun), 61. Hasman (M. Dragoun) – 19. D. Chalupa (Chrtek, Bendík), 22. Krsek (Jakub Tatar, Bendík), 28. Chrtek (R. Šlaicher), 53. P. Urban (F. Moník, Bendík). Rozhodčí: Jílek – Maňák, Tuháček. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 250. Třetiny: 1:1, 0:2, 3:1 – 1:0.

Krajská hokejová liga
Stadion slaví účast v semifinále! Pro vyřazenou Jaroměř slova uznání od soupeře

Aktuální tabulka, část vítězůTabulka nadstavbové části vítězůZdroj: denik.cz

Program 12. kola – pondělí 17.30: Chomutov – Ústí nad Labem. Středa 18.00: Vrchlabí – Mostečtí Lvi, Letňany – Kobra Praha. 18.30: Příbram – Tábor.

Cheb – Hronov 5:4

Fakta – branky a nahrávky: 17. V. Skuhravý (Šik, V. Skuhravý), 37. Šik (Konášek, Kořán), 37. Nekvinda (Vrtek), 42. Rozhon (Prošek, Strýček), 60. Strýček (Rozhon, Botoš) – 13. Zámečník (Putz), 20. Poppel (J. Pavelka, Akhmetianov), 21. Putz (Hovsepyan, Amirov), 59. Akhmetianov (Putz, Štrombach). Rozhodčí: Kosnar – R. Charvát, F. Sýkora. Vyloučení: 8:8, navíc Šik – Amirov oba 5 minut + OK. Využití: 0:1. Diváci: 357. Třetiny: 1:2, 2:1, 2:1.

Tři kola před koncem nadstavby je jisté, že HC Wikov Hronov si zahraje play-down, ve kterém vyzve s největší pravděpodobností HHK Velké Meziříčí. První zápas je na programu v sobotu 11.3.

Tabulka nadstavbové části poraženýchTabulka nadstavbové části poraženýchZdroj: denik.cz

Program 12. kola – středa 18.00: Hronov – Jablonec nad Nisou, Benátky nad Jizerou – Děčín, Písek – Řisuty, Cheb – Klatovy.