Máte za sebou další přátelský zápas. Co vám ukázal tentokrát?
Utkání bylo určitě trochu unavené. Je to pořád příprava, jedeme naplno. Byly tam prvky únavy, ale spíš je potřeba vidět kladné věci. Některé momenty byly dobře sehrané, třeba přesilovky se nám dařily. Byl to pro nás nepříjemný soupeř. Například Jarda Roubík nebo Martin Koudelka byli neustále hákovaní, téměř nebyli připuštění ke hře, což rozhodčí Benátkám občas odpustil. Ujistili jsme se v tom, co nás čeká v Benátkách v mistrovských zápasech, takže na to budeme připravení. Pochopitelně jsme chtěli vyhrát, ale remíza byla asi spravedlivá.

Složení formací vašeho týmu bylo opět mírně pozměněné. Přesto se zdá, že o sestavě zřejmě začínáte mít skoro jasno. Je to tak?

Formace se nám již rýsují. Víceméně čekáme jen na Patrika Fořta, až se uzdraví a zapadne do první lajny. Už se jen rozhodujeme o třetí a čtvrté řadě. Máme pět lajn, tak se budeme snažit vybrat to nejlepší.

Pět formací je jistě trochu moc. Dá se po první vlně zúžení kádru očekávat další? Kolik hráčů by případně tým ještě opustilo?
Důležitá věc je, že nyní máme spolupráci s Trutnovem. Někteří hráči tak budou jezdit hrát tam. Ještě je však potřeba doladit pár věcí, abychom věděli, co a jak. Podle toho se potom zařídíme.

Zmiňujete spolupráci s Trutnovem. Co si od ní slibujete? Budou hráči proudit třeba i opačným směrem?

Zatím neznáme, jaký tam vůbec bude kádr. Do Trutnova budeme posílat především mladé hráče, aby se vyhráli, případně některé rekonvalescenty. Ale jak říkám, zatím nevíme, jak to bude dál vypadat. (ill)