Hradecký útočník Bedřich Köhler by mohl vyprávět. Před dvěma měsíci nasázel Třinci tři branky. ČPP Aréna jásala, tým se po vítězství 3:1 začal vzpamatovávat z matného vstupu do soutěže.

,,Hattrick je něco speciálního, zvláštního. Ale kdyby dal tři góly někdo jiný, tak si to užívám stejně. Budu rád, že jsme vyhráli za tři body,“ pronesl tehdy.

Žádný z fanoušků by se jistě nezlobil, kdyby se forwardovi s devítkou na zádech povedl podobný kousek znovu. Bude Köhler proti Ocelářům opět zářit?

Dnešní duel s Třincem se řadí k šlágrům 31. kola, navíc jej bude přenášet program ČT Sport.

Hradec byl před reprezentační pauzou ve formě, vyhrál poslední čtyři duely. Hosté zase postoupili do semifinále Ligy mistrů, když ve dvojzápase vyřadili švédské Brynäs.

V klubu se však řešil také menší průšvih. Útočník Vladimír Dravecký byl před víkendem vyřazen kvůli porušení životosprávy ze slovenské reprezentace. Klub se od této události distancoval, Dravecký byl prý v režimu národního týmu. Samotný hráč svedl problém na komplikace v osobním životě a fanouškům se omluvil. Dnes by v sestavě Ocelářů neměl chybět.

Hráči Mountfieldu byli v ,,repre" vidět

Tři hokejisté hradeckého Mountfieldu si během reprezentační přestávky plnili povinnosti v národních A týmech. Přehlédnout nešla účast Petra Koukala na Channel One Cupu v Moskvě, kde Češi obsadili výborné druhé místo. Velmi dobrými výkony se o to přičinil také Koukal (ve třech zápasech si připsal jednu asistenci). Za slovenskou reprezentaci nastoupili na Euro Ice Hockey Challenge v Norsku Lukáš Cingel a Dominik Graňák. Cingel vstřelil jednu z branek proti Rusku B (2:3), Graňák si ve třech zápasech připsal dvě asistence.