„Na začátku sezony to vypadalo docela slibně. Myslel jsem, že když budeme takhle pracovat, výsledky se dostaví. Opak byl ale pravdou. Postupem času se chuť trénovat a něco se naučit (herní situace, založení útoku, přesilovky, oslabení) začaly vytrácet. Hráči se chodili na trénink zpotit a trochu si zabruslit. Samozřejmě nebudeme se ani bavit o docházce, která byla hrozná. Během nadstavbové části se prakticky netrénovalo," pronesl Jiří Tuček, trenér podorebské rezervy.

„V zápasech se nám nedařilo. Jestli dobře počítám, tak ze šestadvaceti duelů jsme bodovali pouze v šesti, což je zoufale málo. Soutěž mohla být mnohem vyrovnanější. Když nepočítám Hronov a Opočno, tak jsme dokázali s každým hrát vyrovnanou partii. Jenže s nasazením a disciplínou, kterou jsme předváděli, to nemohlo dobře dopadnout. Sezona se zkrátka nevyvedla, jak jsem si představoval. Všichni hráči se musí zamyslet nad tím, zda-li chtějí či nechtějí v tomto duchu pokračovat. Pokud nepřijde radikální změna v chování a přístupu, příští sezona bude úplně stejná," doplnil zklamaný kouč.

Poslední výsledky: Semechnice – Třebechovice B 8:2, Čestice – Třebechovice B 2:1, Třebechovice B – Čestice 3:1, Třebechovice B – Lanškroun 5:13, Skuteč – Třebechovice B 9:3.