Hradecká tipérka byla jednou z mála, která dosáhla na pět plusových bodů, které se také staly maximem v úvodním kole. Stejně jako pozdější vítězka si vedla ještě další čtveřice tipérů, jenže Miloslava Kozáková přesně určila Supertrefu, takže výhra v úvodním kole spadla do klína právě jí. Vítězku zároveň žádáme, aby se ozvala na telefon 602 576 209, kde si dohodne převzetí ceny.

Úvodní kolo Zimní Tip ligy bylo jinak pohromou většiny tipujících. Do plusových hodnot se dostala jen necelá šedesátka z nich, zbytek se hned v prvním kole dostal do bodové ztráty. Nejhůře dopadl Pavel Vacek z Dobrušky, kterému nevyšel ani jeden tip a do druhého kola půjde se ztrátou patnácti bodů na čelo průběžného pořadí.

Všichni hráči, kteří se zúčastnili prvního kola, a v kuponu vyplnili své heslo, mohou už od druhého kola tipovat na internetové stránce: www.hradecky.denik.cz. Naopak ti, kteří stále svou účast v Zimní Tip lize zvažují, upozorňujeme, že letos bude mít soutěž pouze osm kol, takže jakékoliv promarněné kolo může znamenat definitivní ztrátu nadějí na dobré umístění.

Pro první hlasování ale platí, že musí být prostřednictvím originálního kuponu, který najdou čtenáři na stránkách Deníku. Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní své číselné heslo a ostatní údaje: jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dotaz: zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění těchto údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Nejlepší hráč celkového poradí se muže těšit na zajímavé ceny. Absolutní vítěz získá dres hokejistů Mountfield Hradec Králové s podpisy hráčů extraligového týmu. A dále od partnera naší soutěže, firmy Hejduk Sport, obdrží tričko s podpisem olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka. A k tomu ještě dostane chutnou pivní cenu od královédvorského pivovaru Tambor!