Vítěze kola žádáme, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 724 732 891, kde se dohodneme na předání ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 4. kola Tip ligy
1. Mountfield Hradec Králové – Kometa Brno        (0:7)   2
2. HC Stadion Vrchlabí – HC Draci Bílina            (1:3)   2
3. HC Trutnov – HC Tábor                            (4:1)   1
4. SK Třebechovice – HC Rodos Dvůr Králové        (4:2)   1
5. BK Nová Paka – HC Jaroměř (předehráno 14. 1.) nepočítáno
6. Spartak Nové Město nad Metují – HC Jičín        (5:4)   1
7. Stadion Nový Bydžov – HC Náchod (odloženo) nepočítáno
8. SK Třebechovice B – TJ Lanškroun (odloženo) nepočítáno
9. HC Jaroměř B – Project Sport Hronov                 (4:9)   2
10. SK HC Baroni Opočno – TJ Sokol Čestice             (9:1)   1

Supertrefa: v deseti zápasech padlo celkem 54 branek.

Průběžné pořadí

NHL (Pořadí na 1. – 7. místě)
HK0169    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    8    33
HK0205    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    8    30
HK0168    Jana Vaněčková, Houdkovice    8    30
HK0066    Pavel Zásada, N. Bydžov    8    30
HK0119    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5    30
HK0133    Jiří Bílek, Libčany    2    30
HK0033    Josef Čepelka, Velké Poříčí    2    30

KHL (Pořadí na 8. – 50. místě)
HK0014    Josef Jakubec, Náchod    11    27
HK0153    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    8    27
HK0293    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    8    27
HK0269    Viktor Macek, Běstviny    8    27
HK0276    Jiří Řízek, Houdkovice    8    27
HK0061    Radek Svatoš, Zlíčko    8    27
HK0170    Václav Vaněček ml., Houdkovice    8    27
HK0057    Petr Hofman, N. Město n. M.    5    27
HK0242    Bořek Krejčí, Solnice    5    27
HK0248    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    5    27
HK0316    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    5    27
HK0115    Michal Přibyl, Borohrádek    5    27
HK0011    Roman Rainet, Velké Poříčí    5    27
HK0044    Jaroslav Valchař ml., Police n. M.    5    27
HK0213    Pavlína Jónová, Chomutice    2    27
HK0141    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    27
HK0056    Zdena Hofmanová, Černčice    11    24
HK0233    Pavel Ozdin, Osenice    11    24
HK0038    Ivoš Dius, Velké Poříčí    8    24
HK0223    Jaromír Jelínek, Jičín    8    24
HK0034    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    8    24
HK0040    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    8    24
HK0274    Pavel Marek, Rychnov n. K.    8    24
HK0035    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    8    24
HK0204    Bohuš Nosek, Solnice    8    24
HK0059    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    24
HK0259    Vladimír Gutler, Dobruška    5    24
HK0007    Gisela Hlavatá, Náchod    5    24
HK0130    Karel Kindl, Třebechovice    5    24
HK0267    Milan Kotyška, České Meziříčí    5    24
HK0030    Miroslav Pácalt, Náchod    5    24
HK0029    Vlasta Pácaltová, Náchod    5    24
HK0114    Karel Přibyl, Hradec Kr.    5    24
HK0010    Eva Rainetová, Velké Poříčí    5    24
HK0051    David Runštuk, Velká Jesenice    5    24
HK0313    Milan Řehák, Libotov    5    24
HK0224    Vlastimil Sudek, Libuň    5    24
HK0164    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    24
HK0167    Josefa Suchánková, Potštejn    5    24
HK0064    Lenka Taichmanová, Prasek    5    24
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    2    24
HK0273    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    24
HK0208    Michal Matura, Semily    2    24

EXTRALIGA (Pořadí na 51. – 130. místě)
HK0126    Kamila Žáková, Hradec Kr.    0    22
HK0017    Milan Jakubec, Náchod    11    21
HK0174    Milada Bílková, Praskačka    8    21
HK0006    Vladimír Čejp, Náchod    8    21
HK0225    Alois Dejl, Jičín    8    21
HK0230    Martin Dejl, Louny    8    21
HK0226    Helena Dejlová, Jičín    8    21
HK0227    Iveta Dejlová, Jičín    8    21
HK0231    Lenka Dejlová, Louny    8    21
HK0052    Milan Ducháč, N. Město n. M.    8    21
HK0240    Tereza Halčáková, Osenice    8    21
HK0229    Kateřina Halčáková, Jičín    8    21
HK0055    Josef Hofman, Černčice    8    21
HK0290    Janek Kubáněk, Dolní Branná    8    21
HK0291    Libor Kubáněk, Dolní Branná    8    21
HK0292    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    8    21
HK0241    Vladislav Kuchař, Rychnov    8    21
HK0262    Jaroslav Macek, Dobruška    8    21
HK0232    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    21
HK0015    Aneta Nyčová, Náchod    8    21
HK0206    Tereza Ozdinová, Osenice    8    21
HK0113    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    21
HK0045    Jaroslav Valchař, Police n. M.    8    21
HK0173    Jan Bílek, Praskačka    5    21
HK0346    Gert Böhnisch, Mladé Buky    5    21
HK0347    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    21
HK0179    Miroslav Buřič, Chlumec    5    21
HK0019    Petr Drašnar, Václavice    5    21
HK0155    Ivan Dušek, Hradec Kr.    5    21
HK0070    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    21
HK0324    Karel Havelka, Trutnov    5    21
HK0353    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    5    21
HK0140    František Hnik, Lužany    5    21
HK0343    Marie Holá, Trutnov    5    21
HK0142    Luboš Chlad, Kosičky    5    21
HK0266    Juraj Jirásek, Sněžné    5    21
HK0314    Otakar Jón, Trutnov    5    21
HK0334    Erich Kamitz, Chvaleč    5    21
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    5    21
HK0345    Zdeněk Korčák, Trutnov    5    21
HK0031    Jiří Krista, Hronov    5    21
HK0342    Romana Krulišová, Trutnov    5    21
HK0180    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    21
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    5    21
HK0003    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    21
HK0327    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    21
HK0234    Marta Novotná, Hořice    5    21
HK0239    Jindřich Novotný, Hořice    5    21
HK0109    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    5    21
HK0258    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    21
HK0148    Jiří Pešek, Hradec Kr.    5    21
HK0280    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    21
HK0209    Dagmar Poláková, Jičín    5    21
HK0117    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    21
HK0151    Michal Přibyl, Třebechovice    5    21
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    5    21
HK0027    Lenka Rýdlová, Náchod    5    21
HK0298    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    21
HK0199    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    5    21
HK0268    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    21
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    5    21
HK0013    Jana Veselá, Jaroměř    5    21
HK0091    Jiří Zima, Sloupno    5    21
HK0305    Jan Zirm, Vrchlabí    5    21
HK0279    Zdeněk Žáček, Úpice    5    21
HK0186    Pavel Žák, Předměřice    5    21
HK0177    Pavel Bahník, Třebechovice    2    21
HK0062    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    2    21
HK0257    Roman Izák, Opočno    2    21
HK0129    Petr Izák, Hradec Kr.    2    21
HK0181    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    21
HK0277    Josef Plachetka, Houdkovice    2    21
HK0009    Zdeněk Rainet, Velké Poříčí    2    21
HK0195    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    2    21
HK0296    Miloslav Nykl, Dolní Branná    -1    21
HK0397    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    11    19
HK0287    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    19
HK0016    Jan Jakubec, Náchod    0    19
HK0024    Petra Nováková, Habřina    0    19
HK0125    Kamil Žák, Hradec Kr.    0    19

I. LIGA (Pořadí na 131. – 189. místě)
HK0350    Jiří Pelák, Dvůr Králové    11    18
HK0077    Milan Čapek, Podoliby    8    18
HK0263    Milan Koleno, Dobruška    8    18
HK0264    Milan Koty, České Meziříčí    8    18
HK0294    Věra Kubáňková, Dolní Branná    8    18
HK0311    Lukáš Matura, Libštát    8    18
HK0071    Josef Pozler, Podoliby    8    18
HK0217    Lukáš Skrbek, Brdo    8    18
HK0349    Alena Slezáková, Dvůr Králové    8    18
HK0165    Lukáš Spáčil, Ostrava    8    18
HK0348    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    8    18
HK0178    Marie Buřičová, Chlumec    5    18
HK0289    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    18
HK0147    Milan Dušek, Týniště    5    18
HK0087    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    18
HK0086    Amálka Geletičová, Sloupno    5    18
HK0260    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    18
HK0344    Pavel Holý, Trutnov    5    18
HK0315    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    18
HK0079    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    18
HK0326    Karel Kábrt, Trutnov    5    18
HK0215    Miroslav Kracík, Jičín    5    18
HK0131    Aleš Kupka, Čánka    5    18
HK0236    František Lachman, Jičín    5    18
HK0098    Roman Novák, Mžany    5    18
HK0073    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    18
HK0235    Jaroslav Patřín, Lužany    5    18
HK0076    Olina Pozlerová, Podoliby    5    18
HK0084    Pavel Purma, Sloupno    5    18
HK0337    Milena Püschelová, Trutnov    5    18
HK0050    Jan Runštuk, Velká Jesenice    5    18
HK0032    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    5    18
HK0351    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    18
HK0166    Jaroslav Suchánek, Choceň    5    18
HK0255    Bohuslav Šolín, Val    5    18
HK0103    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    5    18
HK0090    Eva Zimová, Sloupno    5    18
HK0201    Jan Hanuš, Hradec Kr.    2    18
HK0372    Marie Hanušová, Hradec Kr.    2    18
HK0028    Filip Knettig, Provodov-Šonov    2    18
HK0118    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    18
HK0176    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    18
HK0336    Karel Kratochvíl, Trutnov    2    18
HK0341    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    18
HK0138    Roman Machač, Hradec Kr.    2    18
HK0275    Pavel Marek, Javornice    2    18
HK0060    Lukáš Svatoš, Zlíčko    2    18
HK0063    Josef Taichman, Prasek    2    18
HK0012    Josef Veselý, Jaroměř    2    18
HK0159    Petr Želiezko, Hradec Kr.    2    18
HK0121    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    8    16
HK0285    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    5    16
HK0054    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    5    16
HK0041    Josef Čermák, Velké Poříčí    0    16
HK0042    Dana Hrubá, Velké Poříčí    0    16
HK0244    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    16
HK0039    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    16
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    0    16
HK0124    Roman Žák, Hradec Kr.    0    16

II. LIGA (Pořadí na 190. – 242. místě)
HK0083    Alois Dejl, Jičín    8    15
HK0228    Jan Halčák, Jičín    8    15
HK0008    Sabina Hlavatá, Meziměstí    8    15
HK0080    Josef Hybner, Poděbrady    8    15
HK0049    Silvestr Polomský, Česká Skalice    8    15
HK0082    Alena Purmová, Křičov    8    15
HK0329    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    8    15
HK0043    Augustin Šála, Police n. M.    8    15
HK0096    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    15
HK0065    Martin Taichman, Prasek    8    15
HK0361    Pavel Vízek, N. Bydžov    8    15
HK0332    Jaroslav Birke, Trutnov    5    15
HK0356    Jitka Čížková, Dubenec    5    15
HK0088    Petra Geletičová, Sloupno    5    15
HK0154    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    15
HK0202    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    5    15
HK0369    Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic    5    15
HK0105    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    5    15
HK0318    Naďa Hůlková, Trutnov    5    15
HK0211    Miloš Jón, Chomutice    5    15
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    15
HK0120    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    5    15
HK0136    Dana Machačová, Hradec Kr.    5    15
HK0312    Ludmila Maturová, Libštát    5    15
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    15
HK0075    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    15
HK0099    Michaela Nováková, Mžany    5    15
HK0078    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    15
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    5    15
HK0338    Klaus Püschel, Trutnov    5    15
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    15
HK0218    Helena Skrbková, Brdo    5    15
HK0183    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    15
HK0161    Petr Vacek, Hradec Kr.    5    15
HK0357    Jaroslav Čížek, Dubenec    2    15
HK0278    Richard Ducháč, Úpice    2    15
HK0162    František Dušek, Holohlavy    2    15
HK0339    Lenka Hurtová, Trutnov    2    15
HK0200    Roman Hýsek, Hradec Kr.    2    15
HK0145    Radek Chlad, Kosičky    2    15
HK0160    Jiří Kotek, Černilov    2    15
HK0074    Vlastimil Kout, N. Bydžov    2    15
HK0137    Daniel Machač, Hradec Kr.    2    15
HK0163    Martin Nosek, Solnice    2    15
HK0156    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    2    15
HK0281    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    2    15
HK0302    Petr Sůra, Dolní Branná    2    15
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    15
HK0004    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    2    15
HK0363    Milan Bydžovský, Šaplava    -1    15
HK0308    Zdeněk Matura st., Libštát    -1    15
HK0203    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    -1    15
HK0187    Milan Toušek, Týniště    -1    15

KRAJSKÁ LIGA (Pořadí na 243. – 306. místě)
HK0391    Blanka Hladíková, Lužec    8    13
HK0387    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    8    13
HK0379    Milan Langr, Skřivany    8    13
HK0386    Petr Mikas, N. Bydžov    8    13
HK0384    Věra Mikasová, N. Bydžov    8    13
HK0390    Josef Vaníček, Lužec    8    13
HK0382    Jana Vaníčková, Sloupno    8    13
HK0389    Miroslav Vostruha, Sloupno    8    13
HK0256    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    5    13
HK0355    Lenka Hrbková, Pardubice    5    13
HK0097    Oldřich Turek, Hradec Kr.    5    13
HK0220    Tomáš Houška, Jičín    2    13
HK0150    Jiří Chabada, Hradec Kr.    2    13
HK0396    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    13
HK0322    Václav Herout, Trutnov    0    13
HK0111    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    0    13
HK0036    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    13
HK0037    Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí    0    13
HK0023    Petr Šolc, Machov    0    13
HK0022    Jan Šolc, Machov    0    13
HK0100    Václav Kuchař, Hradec Kr.    11    12
HK0250    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    8    12
HK0243    Stáňa Krejčová, Solnice    8    12
HK0058    Radka Novotná, Černčice    8    12
HK0214    Oldřich Čapek, Jičín    5    12
HK0146    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    12
HK0373    Monika Hádková, Hradec Kr.    5    12
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    5    12
HK0340    Miloš Jirsák, Bukovina u Č.    5    12
HK0089    Renata Munzarová, Sloupno    5    12
HK0210    František Polák, Jičín    5    12
HK0081    Zdeněk Purma, Křičov    5    12
HK0175    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    5    12
HK0261    Martin Sosna, Dobruška    5    12
HK0189    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    5    12
HK0085    Naďa Zimová, Prasek    5    12
HK0134    Hana Bílková st., Libčany    2    12
HK0295    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    2    12
HK0069    Eduard Důbrava, Petrovice    2    12
HK0354    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    2    12
HK0194    Aleš Hojer, Hradec Kr.    2    12
HK0245    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    12
HK0221    Václav Kameník, Jičín    2    12
HK0005    Oto Klicpera, Otovice    2    12
HK0330    Eva Pichová, Trutnov    2    12
HK0323    Zdena Pivková, Trutnov    2    12
HK0301    Jan Sůra, Dolní Branná    2    12
HK0303    Milan Sůra, Dolní Branná    2    12
HK0304    Robert Sůra, Dolní Branná    2    12
HK0068    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    12
HK0101    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    12
HK0171    Václav Vaněček st., Houdkovice    2    12
HK0092    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    12
HK0192    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -1    12
HK0238    Jaroslav Odvárko, Jičín    0    11
HK0388    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    8    10
HK0380    Jaroslav Vaníček, Sloupno    8    10
HK0283    Jana Jirková, Dolní Branná    2    10
HK0307    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    2    10
HK0270    Teresa Šolínová, Val    2    10
HK0320    Leoš Herout, Trutnov    0    10
HK0321    Michal Herout, Trutnov    0    10
HK0110    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    0    10
HK0053    Jaromír Líska, N. Město n. M.    -1    10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (Pořadí na  307. – 410. místě)
HK0362    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    9
HK0219    Helena Fendrychová, Brdo    5    9
HK0144    Renata Chladová, Kosičky    5    9
HK0358    Jiří Knettig st., Provodov-Šonov    5    9
HK0368    Petra Kosařová, Trutnov    5    9
HK0158    Jana Kozová, Hradec Kr.    5    9
HK0247    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    5    9
HK0331    Josef Pich, Trutnov    5    9
HK0288    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    5    9
HK0299    Jiří Sacher, Podhůří    5    9
HK0297    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    5    9
HK0198    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    5    9
HK0047    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    5    9
HK0095    Patrik Špaček, Lochenice    5    9
HK0094    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    9
HK0286    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    9
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    2    9
HK0333    Marek Birke, Trutnov    2    9
HK0046    Tomáš Crha, N. Město n. M.    2    9
HK0216    Otakar Fendrych, Brdo    2    9
HK0104    Zdena Havránková, Hradec Kr.    2    9
HK0139    František Hnik ml., Lužany    2    9
HK0309    Zdeněk Matura ml., Libštát    2    9
HK0300    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    9
HK0128    Jana Štanderová, Librantice    2    9
HK0207    František Vycpálek, Milíčeves    2    9
HK0408    Zdeněk Sýkora, Roveň    8    8
HK0401    Radek Zima, Prasek    8    8
HK0377    Jan Handa, Jičín    0    8
HK0172    Richard Bílek, Urbanice    5    7
HK0366    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    5    7
HK0132    Petr Buchal, Hradec Kr.    2    7
HK0378    Antonín Urban, Kozojedy    2    7
HK0271    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    7
HK0127    Monika Žáková, Hradec Kr.    0    7
HK0284    Jana Kotyková, Dolní Branná    -1    7
HK0102    David Havránek, Hradec Kr.    5    6
HK0325    Soňa Kábrtová, Trutnov    5    6
HK0152    Roman Kamenický, Hradec Kr.    5    6
HK0265    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    6
HK0157    Petr Koza, Hradec Kr.    5    6
HK0184    Luboš Rydrych, Týniště    5    6
HK0185    Jiří Samek, Týniště    5    6
HK0254    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    6
HK0360    Michaela Vízková, N. Bydžov    5    6
HK0352    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    2    6
HK0143    Michal Chlad, Kosičky    2    6
HK0212    Ondřej Jón, Chomutice    2    6
HK0196    Alena Sejtková, Hradec Kr.    2    6
HK0197    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    2    6
HK0048    Jiří Soukup, Česká Skalice    2    6
HK0093    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    2    6
HK0025    Jiří Knettig, Provodov-Šonov    -1    6
HK0310    Ondřej Matura, Libštát    -1    6
HK0149    Jiří Bartoš, Štěnkov    5    5
HK0409    Jan Havrda, Jičín    5    5
HK0407    Milan Lustig, Jičín    5    5
HK0405    Zdeněk Purma, Smidary    5    5
HK0403    Matěj Zima, Prasek    5    5
HK0404    Radek Zima ml., Prasek    5    5
HK0402    Jana Zimová, Prasek    5    5
HK0246    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    5
HK0383    Alena Jedličková, Dvůr Králové    0    5
HK0399    Václav Tarantík ml., Smiřice    0    5
HK0365    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    2    4
HK0381    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    2    4
HK0122    Andrea Neumannová, Hradec Kr.    2    4
HK0359    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    4
HK0106    Leoš Truhlář, Hradec Kr.    0    4
HK0282    Vlasta Suková, Dolní Branná    -1    4
HK0376    Bedřich Šimon, Popovice    -1    4
HK0374    Jana Havrdová, Jičín    2    3
HK0191    Martin Izák, Jaroměř    2    3
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    2    3
HK0222    Stanislav Kozák, Železnice    2    3
HK0253    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    3
HK0370    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    3
HK0182    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    -1    3
HK0400    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    2
HK0406    Hana Purmová, Sloupno    2    2
HK0371    Oldřich Turek II, Hradec Kr.    0    2
HK0394    Lucie Šmídová, Hřibiny    5    1
HK0306    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    1
HK0272    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    1
HK0251    Libor Hladík, Nový Hrádek    0    1
HK0398    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    1
HK0395    Jan Hellinger, Dobruška    -1    1
HK0392    Petr Hellinger, Dobruška    -1    1
HK0385    Jan Jedlička, Dvůr Králové    -1    1
HK0190    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    0
HK0317    Věra Barancová, Svoboda n. Ú.    2    0
HK0188    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    0
HK0364    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    2    0
HK0193    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    0
HK0112    Vladimír Racek, Hradec Kr.    0    0
HK0249    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -1    0
HK0367    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    -1    0
HK0123    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    -1
HK0410    Zdeněk Buchar, Semily    -1    -1
HK0252    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    -3
HK0237    Josef Kotnik, Chyjice    0    -3
HK0393    Dominik Hellinger, Dobruška    -1    -5
HK0335    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    -1    -9
HK0375    Pavel Kejzlar st., Úpice    -1    -12