Po prvním kole zimní Tip ligy, v němž registrujeme 262 hráčů (211 mužů a 51 žen), se na čele usadilo dvanáct soutěžících, kteří nasbírali patnáct bodů. Vítězem úvodního kola se stal Patrik Špaček z Lochenic, jenž byl z dvanácti úspěšných hráčů nejblíže výsledku Správné trefy.
Nejlepší hráč si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ul.: získává Dárkový multipack z Pivovaru Náchod (sedm piv a originální sklenice) a tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 11. prosince, v době od 9 do 15 hodin.
 
Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době
 
(1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů).
Dvojtipy jsou nepřípustné. Za správný tip hráč obdrží 2 body, za chybný –1, za nevyplnění tipu inkasuje –2.
 
 
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen číselné heslo a povinné údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu.
 
Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS zpráv nebo na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko.
 
 
 

Výsledky 1. kola

1. Pardubice – Karlovy Vary(2:0) 1
2. České Budějovice – Slavia Praha(3:0) 1
3. Hradec Králové – Sareza Ostrava(4:2) 1
4. Vrchlabí – Kometa Brno(2:4) 2
5. Třebechovice – Opočno(1:1) 0
6. Opava – Letohrad(3:2) 1
7. Salamandr Hradec – NO Brno(15:4) 1
8. Pardubice – USK Praha(75:70) 1
9. Trutnov – Hradec Králové odloženo
10. Jičín – Frýdek–Místek(30:24) 1
Správná trefa:
 
Pardubice – Karlovy Vary1. třetina: 1:0, konec: 2:0
 
 
 
 
 
EXTRALIGA (1. – 5. místo)
HK0080 Partik Špaček, Lochenice1515
HK0013Ján Glovacký, Hradec Králové1515
HK0026 Lenka Hofmanová, Dobruška1515
HK0171Lubomír Houfek, Hradec Králové1515
HK0061Daniel Novotný, Barchov1515
 
I. LIGA (6. – 70. místo)
HK0046 Pavel Sviták, Hradec Králové1515
HK0095 Josef Štayr, Prasek1515
HK0105Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov1515
HK0258Stanislav Urban, Předměřice1515
HK0125Jan Vojtěchovský ml., Hradec Kr.1515
HK0091Petr Voženílek ml., Lhota p. L.1515
HK0079Roman Žák, Hradec Králové1515
HK0156Pavel Bahník, Třebechovice p. O.1212
HK0016Jiří Běloušek, Hradec Králové1212
HK0145Jiří Bičiště, Hradec Králové1212
HK0068 Hana Bílková st., Libčany1212
HK0058 Marie Buřičová, Chlumec n. C.1212
HK0189Václav Čermák, Hradec Králové1212
HK0205Gustav Deutsch, Hradec Králové1212
HK0174Ondřej Dus, Sendražice1212
HK0181Zdeňka Dusová, Sendražice1212
HK0047Milan Dušek, Týniště nad Orlicí1212
HK0152Josef Dvořák, Třebechovice p. O.1212
HK0107Jaroslav Ehl, Hradec Králové1212
HK0147Ondřej Erbs, Hradec Králové1212
HK0148Jaroslav Erbs, Hradec Králové1212
HK0027Josef Ficenec, Dobruška1212
HK0028 Petr Ficenec, Dobruška1212
HK0070Vlastimil Gabriel, Vinary1212
HK0012Jaroslav Glovacký, Stěžery1212
HK0065 Josef Haltuf, Zadražany1212
HK0116Milan Hanzl, Kosičky1212
HK0117Vendulka Hanzlová, Kosičky1212
HK0235David Havránek, Hradec Králové1212
HK0236Ladislav Havránek, Hradec Kr.1212
HK0237Zdena Havránková, Hradec Kr.1212
HK0139Miroslav Havrda, Hradec Králové1212
HK0138Marie Havrdová, Hradec Králové1212
HK0203Jaromír Hrdlička, Hradec Kr.1212
HK0017Petr Izák, Hradec Králové1212
HK0218Hana Kábrová, Hradec Králové1212
HK0109Josef Kopecký, Lhota p. L.1212
HK0159Petr Koza, Hradec Králové1212
HK0004 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby1212
HK0005 Roman Kupka, Polánky n. D.1212
HK0121Přemysl Kyral, Hradec Králové1212
HK0135Jan Mahelka, Hradec Králové1212
HK0056 Jiří Malý, Třebovětice1212
HK0184Michal Martínek, Hradec Králové1212
HK0042 Zdeňka Mlatečková, Hradec Kr.1212
HK0110Radek Moeller, Hradec Králové1212
HK0020 Marie Mrkosová, Holohlavy1212
HK0108Michal Novák, Hvozdnice1212
HK0063Pavel Novotný, Nepolisy1212
HK0188Radko Petřík, Hradec Králové1212
HK0054 Martin Pilař, Převýšov1212
HK0254Pavel Pilař, Převýšov1212
HK0015Josef Podrazil, Puchlovice1212
HK0127Václav Polívka, Hradec Králové1212
HK0242Michal Portych, Hradec Králové1212
HK0009 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 1212
HK0207Lenka Přibylová, Hradec Králové1212
HK0088 Jan Radoň, Blešno1212
HK0100Radek Rychtera, Skřivany1212
HK0190Zdeněk Sejtko, Hradec Králové1212
HK0155Libor Slavík, Třebechovice p. O.1212
HK0129Gabriela Sováková, Praskačka1212
HK0128Josef Stránský, Libčany1212
HK0249Ladislav Šanda ml., Chudeřice1212
HK0201Roman Škaloud, Hradec Králové1212
 
II. LIGA (71. – 140. místo)
HK0215Petr Škop, Hradec Králové1212
HK0106M. Špaček, Lochenice1212
HK0085 Anna Špryňarová, Hradec Kr.1212
HK0075Jiří Šulc, Praha1212
HK0050 Václav Tarantík II., Smiřice1212
HK0104Pavel Tomeš st., Nový Bydžov1212
HK0238Nikola Tvrdíková, Hradec Králové1212
HK0257Stanislav Urban st., Předměřice1212
HK0093Stanislav Vízek, Nový Bydžov1212
HK0124Jan Vojtěchovský, Hradec Králové1212
HK0154Pavel Vondráček, Hradec Králové1212
HK0092 Marek Voženílek, Lhota p. L.1212
HK0090 Petr Voženílek, Lhota p. L.1212
HK0161Miloslav Bednařík, Hradec Králové99
HK0002 Michal Beláň, Hradec Králové99
HK0150Michal Bena, Hradec Králové99
HK0182Jiří Brych, Hradec Králové99
HK0183Eva Brychová, Hradec Králové99
HK0180Jaroslav Brzák, Smiřice99
HK0221Ivan Černík, Hradec Králové99
HK0220Hana Černíková, Hradec Králové99
HK0176Jaroslav Dančuk, Sendražice99
HK0175Jakub Dus, Sendražice99
HK0177Zdeněk Dušek, Hradec Králové99
HK0006 František Dušek, Holohlavy99
HK0153Zdeněk Dvořák st., Třebechovice99
HK0146Lukáš Erbs, Hradec Králové99
HK0040 Vojtěch Fiala, Vrchlabí99
HK0222Václav Gernát ml., Hradec Králové99
HK0232Monika Hádková, Hradec Králové99
HK0231Jan Hanuš, Hradec Králové99
HK0228Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové99
HK0143Jan Havlík, Hradec Králové99
HK0072František Hnik, 99
HK0212Josef Horáček, Hradec Králové99
HK0086 Roman Hýsek, Hradec Králové99
HK0033Luboš Chlad, Kosičky99
HK0035Radek Chlad, Kosičky99
HK0029 Karel Kindl, Třebechovice p. O.99
HK0187Václav Klapka, Hradec Králové99
HK0261Ladislav Konrád, Předměřice99
HK0021Jozef Kralovič, Olešnice99
HK0055Zdeněk Kříž, Převýšov99
HK0165Jan Kulhánek, Hradec Králové99
HK0025Aleš Kupka, Čánka99
HK0196Josef Lajdar, Hradec Králové99
HK0140Zdena Lajdarová, Hradec Králové99
HK0044 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.99
HK0052Václav Lukeš, Chlumec n. C.99
HK0245Jiří Macek, Třebechovice p. O.99
HK0045 Miroslav Machač, Chlumec n. C.99
HK0111Martin Navrátil, Všestary99
HK0144Josef Novák, Mžany99
HK0062 Marie Novotná, Nepolisy99
HK0164Jaroslav Novotný, Hradec Králové99
HK0223Filip Novotný, Hradec Králové99
HK0064 Pavlík Novotný, Nepolisy99
HK0060 Bohumil Novotný, Nepolisy99
HK0101Erik Pařízek, Starý Bydžov99
HK0098 Ondřej Pařízek, Starý Bydžov99
HK0247Radka Patočková, Kolín99
HK0169Jaroslav Pavel, Malšova Lhota99
HK0214Marta Pavlíková, Hradec Králové99
HK0168Tomáš Pešava, Třebechovice p. O.99
HK0252Václav Pilař, Převýšov99
HK0126Jiří Polívka, Hradec Králové99
HK0014Pavel Prášil, Hradec Králové99
HK0208 Tomáš Přibyl, Borohrádek99
HK0209 Michal Přibyl, Borohrádek99
HK0010Šimon Přibyl, Třebechovice p. O.99
 
KRAJSKÁ LIGA (141. – 200. místo)
HK0210Karel Přibyl, Hradec Králové99
HK0007Michal Přibyl, Třebechovice p. O.99
HK0008 Monika Přibylová, Třebechovice99
HK0211Kateřina Přibylová, Hradec Kr.99
HK0114Bohumil Rulf, Malšova Lhota99
HK0244 Jaroslav Sehnoutka ml., HK99
HK0243Jaroslav Sehnoutka st., HK99
HK0194Radek Sejtko, Hradec Králové99
HK0193Alena Sejtková, Hradec Králové99
HK0031Jiří Spěšný, Roudnice99
HK0043Vlastimil Suchomel, Hradec Kr.99
HK0202Hana Škaloudová, Hradec Králové99
HK0158Oldřich Školník, Hradec Králové99
HK0216Jana Škopová, Hradec Králové99
HK0011Jana Štanderová, Librantice99
HK0227Jan Štembera, Hradec Králové99
HK0229Jitka Štemberová, Hradec Králové99
HK0003 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby99
HK0039Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby99
HK0103Vlastimil Šustr, Nový Bydžov99
HK0024 Josef Taichman, Prasek99
HK0225Leoš Truhlář, Hradec Králové99
HK0240 Oldřich Turek, Hradec Králové99
HK0118Jakub Uher, Hořice99
HK0123Miloš Uher, Hořice99
HK0259Josef Urban st., Předměřice99
HK0112Petr Valenta, Hradec Králové99
HK0069 Milan Vilímský, Nechanice99
HK0173Václav Zachař, Hradec Králové99
HK0036Jiří Zima st., Kosičky99
HK0038 Eva Zimová, Kosičky99
HK0077Kamil Žák, Hradec Králové99
HK0250Vladislava Andrysíková, Převýšov66
HK0066 Jiří Bílek, Libčany66
HK0067Hana Bílková ml., Libčany66
HK0057Miroslav Buřič, Chlumec n. C.66
HK0059 Josef Buřič, Chlumec nad Cidlinou66
HK0133Martina Černá, Hradec Králové66
HK0134Romana Černá, Hradec Králové66
HK0132Jiří Černý, Hradec Králové66
HK0120Pavel Čihák, Hradec Králové66
HK0122Petr Čihák, Hradec Králové66
HK0256Tomáš Hanuš, Nový Bydžov66
HK0234Jaroslav Hanuš, Hradec Králové66
HK0204 Eva Hrdličková, Chlum66
HK0089 Jiří Hroneš, Nepasice66
HK0197Markéta Hrubá, Libčany66
HK0198Michaela Hrubá, Libčany66
HK0172Petr Hrubeš, Hradec Králové66
HK0199Jiří Janík, Hradec Králové66
HK0241František Klíma, Hradec Králové66
HK0096 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov66
HK0160Jana Kozová, Hradec Králové66
HK0151Václav Kuchař, Hradec Králové66
HK0163Tomáš Kulhánek, Hradec Králové66
HK0102Martin Lochman, Olešnice66
HK0246Jaroslava Macková, Třebechovice66
HK0082 Roman Machač, Hradec Králové66
HK0032Karel Miškář, Dohalice66
HK0137Josef Muller, Hradec Králové66
 
KRAJSKÝ PŘEBOR (201. – 250. místo)
HK0142Roman Novák, Mžany66
HK0157Michal Novotný, Hradec Králové66
HK0262Zbyněk Pánek, Nový Bydžov66
HK0097Martin Pařízek, Starý Bydžov66
HK0253Pavel Pilař ml., Převýšov66
HK0001Tomáš Podhajský, Nový Bydžov66
HK0178Petr Polanský, Hradec Králové66
HK0239Václav Portych, Hradec Králové66
HK0217Michal Pražák, Kunčice66
HK0087Luboš Radoň, Blešno66
HK0099 Ladislav Rychtera, Červeněves66
HK0248 Pavel Špás, Chlumec nad Cidlinou66
HK0230Roman Štembera, Horní Jelení66
HK0073Michal Šulc, Černilov66
HK0078Kamila Šulcová, Hradec Králové66
HK0076Iveta Šulcová, Černilov66
HK0049 Blanka Tarantíková, Smiřice66
HK0022Jindřich Tér, Zachrašťany66
HK0224Daniela Truhlářová, Hradec Kr.66
HK0130Vlastimil Urban, Hradec Králové66
HK0260 Josef Urban ml., Předměřice66
HK0131Miluše Urbanová, Hradec Králové66
HK0019Petr Veselý, Chlumec nad Cidlinou66
HK0149Otto Vodák, Hradec Králové66
HK0226Martin Vražba, Hradec Králové66
HK0037Jiří Zima ml., Kosičky66
HK0191Žaneta Zimová, Lodín66
HK0170Roman Zloch, Hradec Králové66
HK0179Petr Želiezko, Hradec Králové66
HK0083 Jiří Chabada, Hradec Králové55
HK0113Jan Bílek, Praskačka33
HK0136Petr Brandýský, Hradec Králové33
HK0192Eduard Důbrava, Petrovice33
HK0071Marcel Gabriel, Vinary33
HK0255Radek Hanuš, Nový Bydžov33
HK0233Marie Hanušová, Hradec Králové33
HK0115Josef Hrdlička, Hradec Králové33
HK0219Jiří Kábr, Hradec Králové33
HK0186Václav Klapka st., Hradec Králové33
HK0030 Ladislav Koudelka, Roudnice33
HK0206 Miloslav Kozák, Hradec Králové33
HK0081Daniel Machač, Hradec Králové33
HK0251Václav Pilař, Lovčice33
HK0119Miroslav Říha, Hradec Králové33
HK0200 Jiří Samek, Hradec Králové33
HK0053Milan Štěrba, Chlumec n. C.33
HK0023Lenka Taichmanová, Prasek33
HK0141Dagmar Zimová, Lodín33
HK0213Josef Horáček, Hradec Králové 900
HK0034Renata Chladová, Kosičky00
 
ODBORÁŘSKÁ LIGA (251. – 262. místo)
HK0185Vladimír Klapka, Hradec Králové00
HK0162Petr Kuchař, Hradec Králové00
HK0051Klára Lukešová, Chlumec n. C.00
HK0167Jiří Svoboda, Kolín00
HK0074Petra Šulcová, Černilov00
HK0018Lenka Švecová, Chlumec n. C.00
HK0094 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov-3-3
HK0166Petr Ragula, Hradec Králové-3-3
HK0195Pavlína Sejtková, Hradec Králové-3-3
HK0084 Jaroslav Špryňar, Hradec Králové-3-3
HK0048 Václav Tarantík, Smiřice-3-3
HK0041Luděk Trojan, Hradec Králové-3-3