Krajská liga: HC Náchod – SK Třebechovice pod Orebem 3:2 (1:1, 1:1, 1:0). Branky a nahrávky Třebechovic: 6. Polák (Dostál), 31. Podzimek. Střely na branku: 42:31. Třebechovice p. O.: P. Petrů – J. Lochman, Kostka, Mádle, Podzimek – Smutný, Dostál, Kudr – Stříteský, Drašnar, Polák – Kosina, Tuček, Bohdanecký.

Petr Luštinec, trenér SK Třebechovice pod Orebem: „Za předvedený výkon na ledě lídra tabulky bychom si asi i nějaký bod zasloužili, ale na zásluhy a kdyby se nehraje. Domácí tým byl o jednu branku šťastnější a tak bere body do tabulky on. Jinak jsme v první třetině viděli řadu přečíslení dva na jednoho a to na obou stranách kluziště. Jen dobré postavení brankářů a nepřesná koncovka hráčů znamenala, že stav byl pouze 1:1. V dalším průběhu již obě mužstva bránila zodpovědněji a tak vyložených šancí ubylo. Po druhé, opět vyrovnané třetině domácí rozhodli o výsledku v přesilovce dorážkou na brankovišti, zatímco my se k těmto dorážkám většinou nedostáváme a i to nám chybí k zisku bodů."