Trenéři poslali do hry jednu velmi zajímavou posilu. Hradec získal na střídavý start Davida Šafránka. Útočník v mládežnických kategoriích v Hradci působil a nyní ho výkony v pražské Slavii vynesly k postavení nejlepšího střelce první ligy.

Jenže proti Zlínu pálil hlavně Michal Dragoun, jenž také přišel do Mountfieldu ze Slavie. Důrazný centr se trefil v první třetině dvakrát (poprvé šikovnou dorážkou, podruhé využil perfektní přihrávku od Richarda Jarůška). Jeho branky měly pořadové číslo 2 a 3. Tu první dal tečí střely René Vydareného Rudolf Červený.

Po třetím zásahu hosté ze Zlína, které podruhé vedla nová trenérská dvojice Robert Svoboda - Martin Hamrlík, vystřídali brankáře. Mezi tyče přišel Libor Kašík, jenž opět ukázal, že se mu
v Hradci tradičně daří.

Jenže i Patrik Rybár v domácí bráně byl excelentní.
O čisté konto přišel až v poslední třetině a Hradec dovedl k výhře.

Hradec Králové - Zlín 4:1

Fakta – branky: 6. Červený (Vydarený, Pláněk), 9. Dragoun (Vydarený, Pláněk), 12. Dragoun (Jarůšek, Dietz), 37. Köhler (Newton) – 47. Holík (Šťastný, Marušák). Rozhodčí: Hradil, Petružálek – Barvíř, Blümel.. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 4711. Třetiny: 3:0, 1:0, 0:1.
Mountfield Hradec Králové: Rybár – Pláněk, Vydarený, Gregorc, Dietz, Štajnoch, Newton, Čáp – Červený, Džerinš, Šimánek – Bednář, Kukumberg, Köhler – Jarůšek, Dragoun, T. Knotek – P. Beránek, Šafránek, R. Pavlík. Trenéři: V. Sýkora, P. Hynek a T. Martinec.
PSG Zlín: Štůrala (12. Kašík) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Holomek, Blaťák, Bořuta, O. Horák – Bukarts, P. Holík, O. Veselý – Kubiš, Chytil, Říčka – J. Ondráček, Roman Vlach, D. Šťastný – Gago, Podešva, Maruna. Trenéři: R. Svoboda a M. Hamrlík.