Vítězem sedmého dějství je Daříček

Sedmým dějstvím pokračovala zimní hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje. O vítězi 7. kola se rozhodlo mezi dvojicí sedmnáctibodových. Z triumfu se může radovat Jiří Daříček ze Semechnice (startovní číslo HK0318), jenž byl s tipem na 68 gólů blíže Supertrefě. Prosíme, aby kontaktoval redakci na telefonním čísle 602 687 661. Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Výsledky tipovaných duelů 7. kola
1.  HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK        (3:2) 1
2.  HC Klášterec nad Ohří – HC Vrchlabí              (6:3) 1
3.  HC Trutnov – HC Řisuty                               (6:2) 1
4.  HC Dvůr Králové – SK Třebechovice p. O.     (6:2) 1
5.  BK Nová Paka – HC Náchod                          (1:3) 2
6.  HC Jaroměř – Stadion Nový Bydžov              (3:4) 2
7.  Spartak Nové Město nad Metují – HC Jičín      (2:5) 2
8.  Sokol Semechnice – TJ Sokol Čestice n. Orlicí (4:0) 1
9.  HC Skuteč – HC Baroni Opočno                   (2:11) 2
10.  TJ Orlic Lanškroun – HC Wikov Hronov        (1:5) 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 71 branek.

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 11. místo)
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    11    82
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    14    79
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    79
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    8    79
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    14    76
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    14    76
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    11    76
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    11    76
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    8    76
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    8    76
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    5    76

KHL (12. – 33. místo)
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    17    73
HK0190    Marie Holá, Trutnov    14    73
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    11    73
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    11    73
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    11    73
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    11    73
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    11    73
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    11    73
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    11    73
HK0280    Milan Řehák, Libotov    11    73
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    8    73
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    8    73
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    8    73
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    8    73
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    8    73
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    73
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    73
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    8    73
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    8    73
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    5    73
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    5    73
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    5    73

EXTRALIGA (34. – 83. místo)
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    14    70
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    14    70
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    11    70
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    11    70
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    11    70
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    11    70
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    8    70
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    8    70
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    8    70
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    8    70
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    70
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    5    70
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    5    70
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    5    70
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    14    67
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    11    67
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    11    67
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    11    67
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    11    67
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    11    67
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    11    67
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    11    67
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    11    67
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    11    67
HK0038    Petr Šolc, Machov    11    67
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    8    67
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    8    67
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    8    67
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    67
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    8    67
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    8    67
HK0159    Josef Hofman, Černčice    8    67
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    8    67
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    8    67
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    8    67
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    8    67
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    8    67
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    67
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    8    67
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    8    67
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    8    67
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    5    67
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    5    67
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    5    67
HK0290    Michal Matura, Semily    5    67
HK0292    František Polák, Jičín    5    67
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    5    67
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    5    67
HK0064    Radek Zima, Prasek    5    67
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    11    65

I. LIGA (84. – 158. místo)
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    11    64
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    11    64
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    11    64
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    11    64
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    11    64
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    11    64
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    8    64
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    8    64
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    8    64
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    8    64
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    64
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    8    64
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    8    64
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    8    64
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    64
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    8    64
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    8    64
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    8    64
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    8    64
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    8    64
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    8    64
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    8    64
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    8    64
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    8    64
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    5    64
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    5    64
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    5    64
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    5    64
HK0111    Jan Radoň, Blešno    5    64
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    5    64
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    11    62
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    8    62
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    8    62
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    2    62
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    11    61
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    11    61
HK0138    František Dušek, Holohlavy    11    61
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    11    61
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    11    61
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    11    61
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    11    61
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    11    61
HK0079    Pavel Brett, Králíky    8    61
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    8    61
HK0294    Alois Dejl, Jičín    8    61
HK0310    Martina Dejlová, Louny    8    61
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    8    61
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    8    61
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    8    61
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    8    61
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    8    61
HK0184    Václav Herout, Trutnov    8    61
HK0165    Petr Holý, Trutnov    8    61
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    8    61
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    8    61
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    8    61
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    8    61
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    8    61
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    8    61
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    61
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    8    61
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    8    61
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    8    61
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    8    61
HK0039    Jan Šolc, Machov    8    61
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    8    61
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    8    61
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    61
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    5    61
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    5    61
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    5    61
HK0256    Martin Nosek, Solnice    5    61
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    5    61
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    5    61
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    2    61

II. LIGA (159. – 217. místo)
HK0029    Jiří Krista, Hronov    8    59
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    59
HK0316    František Lachman, Jičín    14    58
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    11    58
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    11    58
HK0300    Jan Halčák, Jičín    8    58
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    8    58
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    8    58
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    8    58
HK0313    Václav Kameník, Jičín    8    58
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    8    58
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    8    58
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    8    58
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    8    58
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    8    58
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    5    58
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    5    58
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    5    58
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    5    58
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    5    58
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    5    58
HK0040    Petra Nováková, Habřina    5    58
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    5    58
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    5    58
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    5    58
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    5    58
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    2    58
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    14    55
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    11    55
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    11    55
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    11    55
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    55
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    11    55
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    11    55
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    11    55
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    11    55
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    11    55
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    8    55
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    8    55
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    8    55
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    8    55
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    55
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    8    55
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    8    55
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    8    55
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    8    55
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    55
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    8    55
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    8    55
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    8    55
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    5    55
HK0297    Martin Dejl, Louny    5    55
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    5    55
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    5    55
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    5    55
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    5    55
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    5    55
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    5    55
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    -1    55

KRAJSKÁ LIGA (218. – 277. místo)
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    11    53
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    11    53
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    11    53
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    11    53
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    11    53
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    8    53
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    8    53
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    8    53
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    5    53
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    2    53
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    0    53
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    11    52
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    8    52
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    8    52
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    8    52
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    8    52
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    52
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    8    52
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    8    52
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    8    52
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    8    52
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    8    52
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    5    52
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    5    52
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    52
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    5    52
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    5    52
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    5    52
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    5    52
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    5    52
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    52
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    5    52
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    5    52
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    52
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    5    52
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    52
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    2    52
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    14    50
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    11    50
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    11    50
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    11    50
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    11    50
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    8    50
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    8    50
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    5    50
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    5    50
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    2    50
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    0    50
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    0    50
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    11    49
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    8    49
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    8    49
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    8    49
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    5    49
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    5    49
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    5    49
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    5    49
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    49
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    5    49
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    5    49

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (278. – 353. místo)
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    11    47
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    8    47
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    8    47
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    8    47
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    5    47
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    2    47
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    2    47
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    11    46
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    11    46
HK0370    Pavel Marek, Javornice    11    46
HK0162    Radka Novotná, Černčice    11    46
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    8    46
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    8    46
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    8    46
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    8    46
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    8    46
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    8    46
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    8    46
HK0271    Roman Izák, Opočno    5    46
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    5    46
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    5    46
HK0113    Josef Taichman, Prasek    5    46
HK0112    Martin Taichman, Prasek    5    46
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    46
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    2    46
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    2    46
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    2    46
HK0003    Jiří Říha, Úpice    -1    46
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    5    44
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    5    44
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    2    44
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    2    44
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    0    44
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    14    43
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    11    43
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    11    43
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    8    43
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    43
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    5    43
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    5    43
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    5    43
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    5    43
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    5    43
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    43
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    2    43
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    2    43
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    17    41
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    11    41
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    8    41
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    8    41
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    8    41
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    8    41
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    5    41
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    11    40
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    40
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    5    40
HK0166    Josef Pich, Trutnov    5    40
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    2    40
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    11    38
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    8    38
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    38
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    5    38
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    5    38
HK0381    Milan Lustig, Jičín    5    38
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    38
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    0    38
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -1    38
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    14    37
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    11    37
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    8    37
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    5    37
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    5    37
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    37
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    -4    37

LIGA AMATÉRŮ (354. – 384. místo)
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    5    36
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    5    36
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    0    36
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    5    35
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    5    35
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    8    34
HK0185    Michal Herout, Trutnov    2    34
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    2    34
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    8    32
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    8    32
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    8    32
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    5    32
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    5    32
HK0382    Karel Šulc, Lužany    8    31
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    31
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    2    31
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    8    29
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    11    28
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    8    28
HK0269    Petr Kain, Dobruška    5    26
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    8    25
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    5    25
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    0    25
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    5    24
HK0167    Marek Birke, Trutnov    8    22
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    0    22
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    11    21
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    8    19
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    5    19
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    5    19

ALESPOŇ TO ZKUSILI (385. – 400. místo)
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    2    17
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    -4    17
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    8    16
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    5    16
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    8    14
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    5    14
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    8    13
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    13
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    5
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    5    -3