Hokej

KRÁLOVÉHRADECKO: Krajská liga – 14. kolo: Třebechovice – Jaroměř 1:2, Nové Město nad Metují – Nová Paka 4:11, Jičín – Dvůr Králové 4:3, Nový Bydžov – Náchod 5:4 v prodl.

Tabulka:
1.    Náchod           13   10   1    2    0    63:26    34
2.    Jaroměř          14    9    2    2    1    56:34    33
3.    Nová Paka       14    6    1    2    5    61:51    22
4.    Dvůr Králové   14    6    2    0    6    58:57    22
5.    Nový Bydžov   13    5    1    0    7    57:59    17
6.    Třebechovice   13    3    2    3    5    40:46    16
7.    Jičín                  13    3    0    1    9    41:72    10
8.    Nové Město      14    2    1    0   11   39:70     8

Další program - středa, 9. kolo, 18.30: Jičín – Nový Bydžov. 13. kolo, 18.00: Náchod – Třebechovice. Neděle 6. prosince – 15. kolo, 17.00: Nový Bydžov – Třebechovice, Jičín – Náchod, Nové Město n. M. – Dvůr Králové, Jaroměř – Nová Paka.

Krajská soutěž – 9. kolo: Skuteč – Třebechovice B 2:1, Hronov – Opočno 2:4, Semechnice – Lanškroun 5:4.

Tabulka:
1.    Hronov             8    7    0    0    1    74:21    21
2.    Opočno            8    5    0    0    3    47:32    15
3.    Lanškroun        8    5    0    0    3    52:45    15
4.    Semechnice      7    4    0    0    3    34:26    12
5.    Skuteč              8    3    1    0    4    35:49    11
6.    Třebechovice B 8    2    0    0    6    27:59     6
7.    Čestice              7    0    0    1    6    21:58     1

Další program – 10. kolo, neděle 6. prosince, 17.00: Skuteč – Semechnice, Lanškroun – Čestice, Opočno – Třebechovice B.

PARDUBICKO: Krajská liga – 16. kolo: Chotěboř – Choceň 3:0, Chrudim – Ledeč n. S. 9:2, Polička – Česká Třebová 3:7, Litomyšl – Moravská Třebová 4:7, Světlá n. S. – Hlinsko 7:2.

Tabulka:
1.    Mor. Třebová     16    8    4    1    3    85:65    33
2.    Česká Třebová  16    9    2    1    4    82:48    32
3.    Chrudim            16   10   1    0    5    82:61    32
4.    Světlá n. S.        16    9    0    1    6    69:54    28
5.    Chotěboř           16    8    1    2    5    69:61    28
6.    Hlinsko               16    8    1    1    6    75:73    27
7.    Litomyšl             16    8    0    1    7    74:70    25
8.    Choceň              16    5    2    3    6    90:79    22
9.    Polička               16    2    1    2   11   54:94    10
10.    Ledeč n. S.      16    1    0    0   15   41:116   3

Další program – 17. kolo, středa, 18.30: Světlá n. S. – Chotěboř, Hlinsko – Litomyšl, Č. Třebová – Chrudim, Ledeč n. S. – Choceň. 19.00: Moravská Třebová – Polička.

Hokejbal

Extraliga - 14. kolo: Hradec Králové – Most 6:7 po sam. stříleních (3:1, 0:0, 3:5), Sudoměřice – Ústí n. L. 6:1 (1:0, 3:0, 2:1), Pardubice – Plzeň 2:1 po sam. stříleních (0:1, 0:0, 1:0), Letohrad – KOVO Praha 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).

Tabulka:
1.    Plzeň               14   11   2    1    0    55:16    38
2.    Kladno             14   10   0    3    1    49:27    33
3.    Most                13    9    2    0    2    43:23    31
4.    Pardubice        14    8    2    0    4    45:31    28
5.    Kert Park         13    6    1    1    5    44:32    21
6.    Ústí n. L.          13    7    0    0    6    37:37    21
7.    Letohrad          14    5    2    0    7    34:31    19
8.    Třinec              15    5    1    1    8    41:46    18
9.    KOVO Praha     14    3    1    2    8    33:47    13
10.  Sudoměřice      13    3    0    1    9    30:47    10
11.  Karviná             13    3    0    1    9    21:51    10
12.  Hradec Králové 14    1    0    1   12   25:69     4