Prosíme vítěze, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodneme na předání ceny. Na vítěze čeká balíček pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola:
1. Hradec Králové – Zlín                             (0:3) 2
2. Vrchlabí – Pelhřimov                               (7:4) 1
3. Trutnov – Žďár nad Sázavou                 (2:2) 0
4. Náchod – Třebechovice pod Orebem     (3:3) 0
5. Nový Bydžov – Jičín                              (6:5) 1
6. Nové Město nad Metují – Jaroměř          (1:1) 0
7. Nová Paka – Dvůr Králové nad Labem   (2:1) 1
8. Semechnice – Hronov                            (2:2) 0
9. Třebechovice pod Orebem B – Čestice (10:1) 1
10. Jaroměř B – Opočno                            (2:8) 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 65 branek.

Průběžné pořadí

NHL (1. – 8. místo)
HK0133    Jiří Bílek, Libčany    11    28
HK0033    Josef Čepelka, Velké Poříčí    11    28
HK0141    Otto Vodák, Hradec Kr.    11    28
HK0119    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    11    25
HK0213    Pavlína Jónová, Chomutice    8    25
HK0169    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    5    25
HK0057    Petr Hofman, N. Město n. M.    11    22
HK0044    Jaroslav Valchař ml., Police n. M.    11    22

KHL (9. – 46. místo)
HK0168    Jana Vaněčková, Houdkovice    11    22
HK0066    Pavel Zásada, N. Bydžov    11    22
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    8    22
HK0273    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    8    22
HK0205    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    8    22
HK0242    Bořek Krejčí, Solnice    8    22
HK0208    Michal Matura, Semily    8    22
HK0296    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    22
HK0115    Michal Přibyl, Borohrádek    8    22
HK0011    Roman Rainet, Velké Poříčí    8    22
HK0126    Kamila Žáková, Hradec Kr.    8    22
HK0248    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    5    22
HK0316    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    5    22
HK0153    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    11    19
HK0269    Viktor Macek, Běstviny    11    19
HK0125    Kamil Žák, Hradec Kr.    11    19
HK0259    Vladimír Gutler, Dobruška    8    19
HK0007    Gisela Hlavatá, Náchod    8    19
HK0129    Petr Izák, Hradec Kr.    8    19
HK0016    Jan Jakubec, Náchod    8    19
HK0130    Karel Kindl, Třebechovice    8    19
HK0267    Milan Kotyška, České Meziříčí    8    19
HK0114    Karel Přibyl, Hradec Kr.    8    19
HK0010    Eva Rainetová, Velké Poříčí    8    19
HK0051    David Runštuk, Velká Jesenice    8    19
HK0195    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    8    19
HK0224    Vlastimil Sudek, Libuň    8    19
HK0167    Josefa Suchánková, Potštejn    8    19
HK0177    Pavel Bahník, Třebechovice    5    19
HK0062    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    5    19
HK0257    Roman Izák, Opočno    5    19
HK0181    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    19
HK0293    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    5    19
HK0024    Petra Nováková, Habřina    5    19
HK0030    Miroslav Pácalt, Náchod    5    19
HK0029    Vlasta Pácaltová, Náchod    5    19
HK0277    Josef Plachetka, Houdkovice    5    19
HK0009    Zdeněk Rainet, Velké Poříčí    5    19

EXTRALIGA (47. – 116. místo)
HK0313    Milan Řehák, Libotov    5    19
HK0276    Jiří Řízek, Houdkovice    5    19
HK0164    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    19
HK0061    Radek Svatoš, Zlíčko    5    19
HK0064    Lenka Taichmanová, Prasek    5    19
HK0170    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    19
HK0363    Milan Bydžovský, Šaplava    14    16
HK0372    Marie Hanušová, Hradec Kr.    11    16
HK0138    Roman Machač, Hradec Kr.    11    16
HK0308    Zdeněk Matura st., Libštát    11    16
HK0298    Alfréd Sacher, Dolní Branná    11    16
HK0187    Milan Toušek, Týniště    11    16
HK0019    Petr Drašnar, Václavice    8    16
HK0353    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    8    16
HK0140    František Hnik, Lužany    8    16
HK0244    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    8    16
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    8    16
HK0176    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    8    16
HK0341    Tomáš Kruliš, Trutnov    8    16
HK0342    Romana Krulišová, Trutnov    8    16
HK0274    Pavel Marek, Rychnov n. K.    8    16
HK0234    Marta Novotná, Hořice    8    16
HK0280    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    8    16
HK0209    Dagmar Poláková, Jičín    8    16
HK0059    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    16
HK0063    Josef Taichman, Prasek    8    16
HK0012    Josef Veselý, Jaroměř    8    16
HK0305    Jan Zirm, Vrchlabí    8    16
HK0124    Roman Žák, Hradec Kr.    8    16
HK0173    Jan Bílek, Praskačka    5    16
HK0346    Gert Böhnisch, Mladé Buky    5    16
HK0347    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    5    16
HK0179    Miroslav Buřič, Chlumec    5    16
HK0070    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    16
HK0201    Jan Hanuš, Hradec Kr.    5    16
HK0324    Karel Havelka, Trutnov    5    16
HK0343    Marie Holá, Trutnov    5    16
HK0142    Luboš Chlad, Kosičky    5    16
HK0014    Josef Jakubec, Náchod    5    16
HK0266    Juraj Jirásek, Sněžné    5    16
HK0314    Otakar Jón, Trutnov    5    16
HK0334    Erich Kamitz, Chvaleč    5    16
HK0028    Filip Knettig, Provodov-Šonov    5    16
HK0345    Zdeněk Korčák, Trutnov    5    16
HK0336    Karel Kratochvíl, Trutnov    5    16
HK0031    Jiří Krista, Hronov    5    16
HK0180    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    16
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    5    16
HK0003    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    16
HK0275    Pavel Marek, Javornice    5    16
HK0327    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    16
HK0204    Bohuš Nosek, Solnice    5    16
HK0239    Jindřich Novotný, Hořice    5    16
HK0258    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    16
HK0117    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    16
HK0151    Michal Přibyl, Třebechovice    5    16
HK0027    Lenka Rýdlová, Náchod    5    16
HK0026    Aneta Rýdlová, Náchod    5    16
HK0199    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    5    16
HK0203    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    5    16
HK0060    Lukáš Svatoš, Zlíčko    5    16
HK0268    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    16
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    5    16
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    5    16
HK0013    Jana Veselá, Jaroměř    5    16
HK0091    Jiří Zima, Sloupno    5    16
HK0279    Zdeněk Žáček, Úpice    5    16
HK0186    Pavel Žák, Předměřice    5    16
HK0159    Petr Želiezko, Hradec Kr.    5    16
HK0041    Josef Čermák, Velké Poříčí    2    16

I. LIGA (117. – 278. místo)
HK0038    Ivoš Dius, Velké Poříčí    2    16
HK0042    Dana Hrubá, Velké Poříčí    2    16
HK0223    Jaromír Jelínek, Jičín    2    16
HK0118    Michal Kozák, Hradec Kr.    2    16
HK0034    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    2    16
HK0039    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    2    16
HK0040    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    2    16
HK0035    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    2    16
HK0109    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    2    16
HK0148    Jiří Pešek, Hradec Kr.    2    16
HK0155    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -1    16
HK0162    František Dušek, Holohlavy    11    13
HK0174    Milada Bílková, Praskačka    8    13
HK0260    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    13
HK0056    Zdena Hofmanová, Černčice    8    13
HK0339    Lenka Hurtová, Trutnov    8    13
HK0262    Jaroslav Macek, Dobruška    8    13
HK0113    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    13
HK0337    Milena Püschelová, Trutnov    8    13
HK0178    Marie Buřičová, Chlumec    5    13
HK0006    Vladimír Čejp, Náchod    5    13
HK0357    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    13
HK0289    Libor Čvančara, Dolní Branná    5    13
HK0225    Alois Dejl, Jičín    5    13
HK0230    Martin Dejl, Louny    5    13
HK0227    Iveta Dejlová, Jičín    5    13
HK0226    Helena Dejlová, Jičín    5    13
HK0231    Lenka Dejlová, Louny    5    13
HK0052    Milan Ducháč, N. Město n. M.    5    13
HK0278    Richard Ducháč, Úpice    5    13
HK0087    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    13
HK0086    Amálka Geletičová, Sloupno    5    13
HK0322    Václav Herout, Trutnov    5    13
HK0344    Pavel Holý, Trutnov    5    13
HK0315    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    13
HK0079    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    13
HK0200    Roman Hýsek, Hradec Kr.    5    13
HK0145    Radek Chlad, Kosičky    5    13
HK0326    Karel Kábrt, Trutnov    5    13
HK0160    Jiří Kotek, Černilov    5    13
HK0074    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    13
HK0215    Miroslav Kracík, Jičín    5    13
HK0292    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    5    13
HK0290    Janek Kubáněk, Dolní Branná    5    13
HK0291    Libor Kubáněk, Dolní Branná    5    13
HK0241    Vladislav Kuchař, Rychnov    5    13
HK0111    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    13
HK0131    Aleš Kupka, Čánka    5    13
HK0036    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    5    13
HK0232    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    13
HK0163    Martin Nosek, Solnice    5    13
HK0098    Roman Novák, Mžany    5    13
HK0073    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    13
HK0015    Aneta Nyčová, Náchod    5    13
HK0233    Pavel Ozdin, Osenice    5    13
HK0206    Tereza Ozdinová, Osenice    5    13
HK0235    Jaroslav Patřín, Lužany    5    13
HK0156    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    5    13
HK0281    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    13
HK0076    Olina Pozlerová, Podoliby    5    13
HK0084    Pavel Purma, Sloupno    5    13
HK0050    Jan Runštuk, Velká Jesenice    5    13
HK0032    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    5    13
HK0166    Jaroslav Suchánek, Choceň    5    13
HK0302    Petr Sůra, Dolní Branná    5    13
HK0022    Jan Šolc, Machov    5    13
HK0023    Petr Šolc, Machov    5    13
HK0255    Bohuslav Šolín, Val    5    13
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    13
HK0090    Eva Zimová, Sloupno    5    13
HK0004    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    5    13
HK0147    Milan Dušek, Týniště    2    13
HK0240    Tereza Halčáková, Osenice    2    13
HK0229    Kateřina Halčáková, Jičín    2    13
HK0055    Josef Hofman, Černčice    2    13
HK0236    František Lachman, Jičín    2    13
HK0037    Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí    2    13
HK0137    Daniel Machač, Hradec Kr.    2    13
HK0351    Petr Slezák, Dvůr Králové    2    13
HK0103    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    2    13
HK0045    Jaroslav Valchař, Police n. M.    2    13
HK0192    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -1    13
HK0396    Pavel Konvalinka, Vamberk    11    11
HK0220    Tomáš Houška, Jičín    8    11
HK0285    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    8    11
HK0287    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    11
HK0053    Jaromír Líska, N. Město n. M.    5    11
HK0054    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    2    11
HK0150    Jiří Chabada, Hradec Kr.    0    11
HK0238    Jaroslav Odvárko, Jičín    0    11
HK0369    Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic    11    10
HK0320    Leoš Herout, Trutnov    11    10
HK0295    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    8    10
HK0354    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    8    10
HK0318    Naďa Hůlková, Trutnov    8    10
HK0017    Milan Jakubec, Náchod    8    10
HK0005    Oto Klicpera, Otovice    8    10
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    8    10
HK0303    Milan Sůra, Dolní Branná    8    10
HK0348    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    8    10
HK0171    Václav Vaněček st., Houdkovice    8    10
HK0332    Jaroslav Birke, Trutnov    5    10
HK0077    Milan Čapek, Podoliby    5    10
HK0356    Jitka Čížková, Dubenec    5    10
HK0069    Eduard Důbrava, Petrovice    5    10
HK0154    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    10
HK0202    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    5    10
HK0105    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    5    10
HK0321    Michal Herout, Trutnov    5    10
HK0245    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    5    10
HK0221    Václav Kameník, Jičín    5    10
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    5    10
HK0263    Milan Koleno, Dobruška    5    10
HK0264    Milan Koty, České Meziříčí    5    10
HK0294    Věra Kubáňková, Dolní Branná    5    10
HK0110    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    5    10
HK0136    Dana Machačová, Hradec Kr.    5    10
HK0311    Lukáš Matura, Libštát    5    10
HK0312    Ludmila Maturová, Libštát    5    10
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    10
HK0075    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    10
HK0078    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    10
HK0323    Zdena Pivková, Trutnov    5    10
HK0071    Josef Pozler, Podoliby    5    10
HK0338    Klaus Püschel, Trutnov    5    10
HK0067    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    10
HK0218    Helena Skrbková, Brdo    5    10
HK0349    Alena Slezáková, Dvůr Králové    5    10
HK0165    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    10
HK0301    Jan Sůra, Dolní Branná    5    10
HK0183    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    10
HK0068    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    10
HK0161    Petr Vacek, Hradec Kr.    5    10
HK0092    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    10
HK0134    Hana Bílková st., Libčany    2    10
HK0088    Petra Geletičová, Sloupno    2    10
HK0194    Aleš Hojer, Hradec Kr.    2    10
HK0120    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    10
HK0099    Michaela Nováková, Mžany    2    10
HK0330    Eva Pichová, Trutnov    2    10
HK0217    Lukáš Skrbek, Brdo    2    10
HK0304    Robert Sůra, Dolní Branná    2    10
HK0101    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    10
HK0211    Miloš Jón, Chomutice    -1    10
HK0377    Jan Handa, Jičín    8    8
HK0397    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    8    8
HK0283    Jana Jirková, Dolní Branná    8    8
HK0097    Oldřich Turek, Hradec Kr.    5    8
HK0256    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    8
HK0307    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    2    8
HK0284    Jana Kotyková, Dolní Branná    2    8
HK0355    Lenka Hrbková, Pardubice    0    8
HK0121    Jan Hrdlička, Hradec Kr.    0    8
HK0270    Teresa Šolínová, Val    0    8
HK0146    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    8    7
HK0329    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    8    7
HK0333    Marek Birke, Trutnov    5    7
HK0046    Tomáš Crha, N. Město n. M.    5    7
HK0083    Alois Dejl, Jičín    5    7
HK0216    Otakar Fendrych, Brdo    5    7
HK0373    Monika Hádková, Hradec Kr.    5    7
HK0104    Zdena Havránková, Hradec Kr.    5    7

II. LIGA (279. – 338. místo)
HK0008    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    7
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    5    7
HK0080    Josef Hybner, Poděbrady    5    7
HK0025    Jiří Knettig, Provodov-Šonov    5    7
HK0309    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    7
HK0089    Renata Munzarová, Sloupno    5    7
HK0210    František Polák, Jičín    5    7
HK0049    Silvestr Polomský, Česká Skalice    5    7
HK0081    Zdeněk Purma, Křičov    5    7
HK0082    Alena Purmová, Křičov    5    7
HK0043    Augustin Šála, Police n. M.    5    7
HK0096    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    7
HK0065    Martin Taichman, Prasek    5    7
HK0207    František Vycpálek, Milíčeves    5    7
HK0085    Naďa Zimová, Prasek    5    7
HK0214    Oldřich Čapek, Jičín    2    7
HK0271    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    7
HK0139    František Hnik ml., Lužany    2    7
HK0340    Miloš Jirsák, Bukovina u Č.    2    7
HK0310    Ondřej Matura, Libštát    2    7
HK0350    Jiří Pelák, Dvůr Králové    2    7
HK0175    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    2    7
HK0261    Martin Sosna, Dobruška    2    7
HK0300    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    7
HK0361    Pavel Vízek, N. Bydžov    2    7
HK0127    Monika Žáková, Hradec Kr.    2    7
HK0228    Jan Halčák, Jičín    -1    7
HK0128    Jana Štanderová, Librantice    -1    7
HK0189    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    -1    7
HK0135    Hana Bílková ml., Libčany    -4    7
HK0391    Blanka Hladíková, Lužec    5    5
HK0387    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    5    5
HK0383    Alena Jedličková, Dvůr Králové    5    5
HK0379    Milan Langr, Skřivany    5    5
HK0386    Petr Mikas, N. Bydžov    5    5
HK0384    Věra Mikasová, N. Bydžov    5    5
HK0282    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    5
HK0376    Bedřich Šimon, Popovice    5    5
HK0378    Antonín Urban, Kozojedy    5    5
HK0390    Josef Vaníček, Lužec    5    5
HK0382    Jana Vaníčková, Sloupno    5    5
HK0389    Miroslav Vostruha, Sloupno    5    5
HK0132    Petr Buchal, Hradec Kr.    2    5
HK0246    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    2    5
HK0143    Michal Chlad, Kosičky    8    4
HK0288    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    8    4
HK0196    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    4
HK0093    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    8    4
HK0368    Petra Kosařová, Trutnov    5    4
HK0158    Jana Kozová, Hradec Kr.    5    4
HK0297    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    5    4
HK0370    Jana Šrytrová, Petrovice    5    4
HK0094    Jan Štembera, Hradec Kr.    5    4
HK0250    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    4
HK0219    Helena Fendrychová, Brdo    2    4
HK0352    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    2    4
HK0359    Renata Hrubá, Velké Poříčí    2    4
HK0144    Renata Chladová, Kosičky    2    4
HK0243    Stáňa Krejčová, Solnice    2    4
HK0247    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    2    4

KRAJSKÁ LIGA (339. – 391. místo)
HK0058    Radka Novotná, Černčice    2    4
HK0299    Jiří Sacher, Podhůří    2    4
HK0198    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    2    4
HK0048    Jiří Soukup, Česká Skalice    2    4
HK0047    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    2    4
HK0182    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    4
HK0286    Radek Tauchmann, Dolní Branná    2    4
HK0106    Leoš Truhlář, Hradec Kr.    2    4
HK0358    Jiří Knettig st., Provodov-Šonov    -1    4
HK0331    Josef Pich, Trutnov    -1    4
HK0095    Patrik Špaček, Lochenice    -1    4
HK0212    Ondřej Jón, Chomutice    -4    4
HK0197    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    -4    4
HK0172    Richard Bílek, Urbanice    2    2
HK0398    Anna-Marie Hanušová, HK    2    2
HK0395    Jan Hellinger, Dobruška    2    2
HK0392    Petr Hellinger, Dobruška    2    2
HK0385    Jan Jedlička, Dvůr Králové    2    2
HK0388    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    2    2
HK0381    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    2    2
HK0380    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    2
HK0365    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    0    2
HK0366    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    0    2
HK0122    Andrea Neumannová, Hradec Kr.    0    2
HK0371    Oldřich Turek II, Hradec Kr.    0    2
HK0265    Josef Kotyška, Nový Hrádek    5    1
HK0157    Petr Koza, Hradec Kr.    5    1
HK0222    Stanislav Kozák, Železnice    5    1
HK0100    Václav Kuchař, Hradec Kr.    5    1
HK0362    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    1
HK0102    David Havránek, Hradec Kr.    2    1
HK0251    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    1
HK0367    Jakub Jedlinský, Kostelec n. O.    2    1
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    2    1
HK0325    Soňa Kábrtová, Trutnov    2    1
HK0184    Luboš Rydrych, Týniště    2    1
HK0185    Jiří Samek, Týniště    2    1
HK0360    Michaela Vízková, N. Bydžov    2    1
HK0249    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -1    1
HK0374    Jana Havrdová, Jičín    -1    1
HK0152    Roman Kamenický, Hradec Kr.    -1    1
HK0253    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    1
HK0272    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -4    1
HK0191    Martin Izák, Jaroměř    -4    1
HK0254    Lilia Ščerbaková, Opočno    -7    1
HK0149    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    0
HK0112    Vladimír Racek, Hradec Kr.    0    0
HK0306    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    5    -1
HK0123    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    -1
HK0193    Jindřich Vondráček, Třebechovice    5    -2
HK0317    Věra Barancová, Svoboda n. Ú.    2    -2
HK0188    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    -2
HK0364    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    -2

LIGA AMATÉRŮ (392. – 398. místo)
HK0237    Josef Kotnik, Chyjice    0    -3
HK0393    Dominik Hellinger, Dobruška    -4    -4
HK0394    Lucie Šmídová, Hřibiny    -4    -4
HK0190    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -1    -5
HK0252    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -4    -5
HK0335    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    -1    -8
HK0375    Pavel Kejzlar st., Úpice    -4    -11