Krajská liga

SK Třebechovice pod Orebem – HC Náchod 0:5 (0:1, 0:1, 0:3). Střely na branku: 21:34. Třebechovice pod Orebem: P. Lochman – Dittrich, Kostka, Seidl, Marša, Souček, Hornyš – Hubáček, Stříteský, Dostál – J. Drašnar, T. Drašnar, Klemenc – Lukášek, Šafář, Kudr.

Josef Lochman, trenér Třebechovic pod Orebem: „Každá série musí jednou skončit, a tak i naše řada vítězných zápasů došla do svého konce. Tentokrát jsme narazili na sebevědomého soupeře, který využil našich chyb v předbrankovém prostoru a naopak sám se moc chyb nedopouštěl. Když už jsme se do nějakého zakončení přes hostující obranu dostali, tak byl na místě pozorný gólman Luňák. Našim klukům rozhodně nelze upřít snaha, ale tentokrát byl soupeř zkrátka lepší a gratulujeme mu k zisku všech bodů."

HC Jičín – Stadion Nový Bydžov 2:4 (0:1, 2:2, 0:1). Branky a nahrávky Nového Bydžova: 18. Kubišta (Muras), 28. Muras (Pomichálek), 36. Pomichálek (Muras, Nedbal), 60. Kubišta. Střely na branku: 26:34. Nový Bydžov: Krištof – Nedbal, Janata, Pýcha, Mádle, Šlejtr, Čtvrtečka – Pomichálek, Kubišta, Muras – Udržal, Menyhárt, Hlavatý – Wolf, Jebavý, Špaček.

Petr Lechmann, vedoucí mužstva Nového Bydžova: „Odvetné utkání s tímto nepříjemným soupeřem jsme zvládli opět na výbornou, a tak jsme si z Jičína po zásluze odvezli plný počet bodů. Přestože se domácí hokejisté po celé utkání snažili rychlým a důrazným napadáním znepříjemňovat naše zakládání útoků, nezabránili produktivitě naší první formace. První a poslední brankou v utkání ukázal svoji nápaditost v zakončování Kubišta. V napínavém duelu nám dal devatenáct vteřin před koncem gólem do prázdné branky konečný punc vítězství. Nepřehlédnutelný byl i výkon gólmana Krištofa, který předvedl jistotu a několik zázračných zákroků při přečíslení domácích v závěru. Za obětavost a nasazení v tomto zápase náleží poděkování všem hráčům, což se jim dostalo i po skončení od našeho bohatě zastoupeného a slyšitelného fanklubu. Pěkný zápas, krásný večer, neopakovatelný zážitek. Další utkání sehrajeme v neděli na ledě vedoucího Náchoda."