Vítěze prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854. Čeká na něj balíček od Královédvorského pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Nejúspěšnější tři soutěžící celkového pořadí budou odměněni od partnerů naší soutěže.

Došlo však k vzácné situaci, kdy tipéři na 1. a 2. místě mají naprosto stejné body (celkově i za poslední kolo).

Martina Firbachera a Bohuše Noska tak čeká rozstřel. V něm budou tipovat přesné výsledky (v základní hrací době po 60 minutách) a úvodní třetiny těchto pátečních extraligových zápasů: Mountfield Hradec Králové – Pardubice, Kometa Brno – Zlín, Litvínov – Vítkovice a Třinec – Olomouc.

Oba výherce prosíme, aby se co nejdříve ozvali Deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodnou na dalším postupu v soutěži.

Vítězové všech dvanácti kol
1. kolo: Michal Tvrdek (Hradec Králové)
2. kolo: Anna Marie Hanušová (Hradec Králové)
3. kolo: Zdeněk Matura (Libštát)
4. kolo: Václav Herout (Trutnov)
5. kolo: Pavel Bahník (Třebechovice)
6. kolo: Jaroslav Mrkvička (Chotěvice)
7. kolo: Jiří Daříček (Semechnice)
8. kolo: Naďa Hůlková (Trutnov)
9. kolo: Ludmila Dohnálková (Rychnov nad Kněžnou)
10. kolo: Jaroslav Suchánek (Choceň)
11. kolo: Luboš Rydrych (Týniště n. O.)
12. kolo: Martin Gajdoš (Žacléř)

Výsledky tipovaných duelů 12. kola
1.  Mountfield Hradec Králové – Piráti Chomutov        (2:2) 0
2.  HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice             (6:1) 1
3.  HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň                       (2:2) 0
4.  HC Verva Litvínov – HC Energie Karlovy Vary         (3:1) 1
5.  HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav                     (3:3) 0
6.  HC Vítkovice Steel – HC Olomouc                           (4:1) 1
7.  SK Třebechovice p. Orebem – HC Wikov Hronov   (3:3) 0
8.  HC Opočno – TJ Spartak Nové Město nad Metují    (2:6) 2
9.  SK Třebechovice pod Orebem B – HC Skuteč       (odloženo)
10.  TJ Sokol Čestice – TJ Sokol Semechnice                (2:2) 0

Supertrefa: V devíti zápasech padlo celkem 48 branek.

Konečné pořadí po 12. kole

NHL (1. – 13. místo)
HK0279    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    6    117
HK0130    Bohuš Nosek, Solnice    6    117
HK0161    Petr Hofman, N. Město n. M.    3    117
HK0340    Eva Zelená, Hradec Králové    3    114
HK0054    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    0    114
HK0011    Lenka Rýdlová, Náchod    6    111
HK0010    Aneta Rýdlová, Náchod    6    111
HK0245    Vítězslav Schafránek, Radvanice    6    111
HK0196    Gert Böhnisch, Mladé Buky    3    111
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    0    111
HK0082    Eleonor Geletičová, Sloupno    0    111
HK0350    Jaroslav Suchánek, Potštejn    0    111
HK0083    Amálka Geletičová, Sloupno    -3    111

KHL (14. – 35. místo)
HK0204    Zdeněk Jiránek, Trutnov    6    109
HK0253    Oldřich Kubec, Rychnov n. K.    6    108
HK0013    Sabina Hlavatá, Meziměstí    3    108
HK0174    Erich Kamitz, Chvaleč    3    108
HK0345    Miroslav Matuška, Třesovice    3    108
HK0347    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    3    108
HK0295    Helena Dejlová, Jičín    0    108
HK0048    Jaromír Líska, N. Město n. M.    0    108
HK0290    Michal Matura, Semily    0    108
HK0044    Silvester Polomský, Česká Skalice    -3    108
HK0133    Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové    9    105
HK0280    Milan Řehák, Libotov    6    105
HK0034    Jaroslav Valchař st., Police nad Metují    6    105
HK0173    Jaroslav Birke, Trutnov    3    105
HK0278    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    3    105
HK0276    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    3    105
HK0341    Roman Hýsek, Hradec Králové    3    105
HK0225    Janek Kubáněk, Dolní Branná    3    105
HK0239    Lukáš Matura, Libštát    0    105
HK0019    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    0    105
HK0351    Josefa Suchánková, Potštejn    0    105
HK0307    Zdeňka Sýkorová, Roveň    0    105

EXTRALIGA (36. – 84. místo)
HK0336    Jiří Kotek, Černilov    12    102
HK0090    František Hnik ml., Lužany n. T.    6    102
HK0108    Martin Hopko, Sendražice    3    102
HK0004    Miloš Kubík, Hronov    3    102
HK0118    Tomáš Kulhánek, Hradec Králové    3    102
HK0181    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    3    102
HK0291    Jaroslav Patřín, Lužany    3    102
HK0037    Vítězslav Šolc, Machov    3    102
HK0310    Martina Dejlová, Louny    0    102
HK0300    Jan Halčák, Jičín    0    102
HK0302    Tereza Halčáková, Osenice    0    102
HK0301    Kateřina Halčáková, Jičín    0    102
HK0063    Miloslav Kořínek, Nový Bydžov    0    102
HK0229    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    0    102
HK0241    Ludmila Maturová, Libštát    0    102
HK0303    Zdeněk Munzar, Podoliby    0    102
HK0292    František Polák, Jičín    0    102
HK0077    Josef Pozler, Podoliby    0    102
HK0071    Pavel Purma, Sloupno    0    102
HK0305    Stanislav Sýkora, Roveň    0    102
HK0057    Pavel Tomšík, Nový Bydžov    0    102
HK0144    Ludvík Vilím, Hradec Králové    0    102
HK0075    Vlastimil Kout, Nový Bydžov    -3    102
HK0093    Zdeněk Kříž, Převýšov    -3    102
HK0360    Marie Hanušová, Hradec Králové    9    99
HK0132    Jan Hanuš, Hradec Králové    6    99
HK0131    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové    6    99
HK0186    Zdeněk Hůlek, Trutnov    6    99
HK0007    Pippo Dukla, Náchod    3    99
HK0198    Karel Havelka, Trutnov    3    99
HK0159    Josef Hofman, Černčice    3    99
HK0264    Juraj Jirásek, Sněžné    3    99
HK0043    Josef Matha, Červ. Kostelec    3    99
HK0199    Zdena Pivková, Trutnov    3    99
HK0177    Klaus Püschel, Trutnov    3    99
HK0038    Petr Šolc, Machov    3    99
HK0012    Vladimír Čejp, Náchod    0    99
HK0299    Lucie Dejlová, Louny    0    99
HK0296    Iveta Dejlová, Jičín    0    99
HK0141    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    0    99
HK0014    Gisela Hlavatá, Náchod    0    99
HK0190    Marie Holá, Trutnov    0    99
HK0304    Pavel Ozdin, Osenice    0    99
HK0306    Tereza Ozdinová, Osenice    0    99
HK0049    Jiří Pelák, Dvůr Králové    0    99
HK0095    Václav Pilnáček, Jaroměř    0    99
HK0036    Vítězslav Šolc st., Machov    0    99
HK0231    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    -3    99
HK0041    Augustin Šála, Police nad Metují    -3    99

WSM LIGA (85. – 143. místo)
HK0110    Luboš Radoň, Blešno    3    97
HK0220    Alfred Sacher, Dolní Branná    9    96
HK0165    Petr Holý, Trutnov    3    96
HK0008    Miroslav Pácalt, Kramolna    3    96
HK0009    Vlasta Pácaltová, Kramolna    3    96
HK0067    Zuzana Pípová, Nový Bydžov    3    96
HK0265    Miloš Šenkýř, Dobruška    3    96
HK0016    Jiří Balcar, Jaroměř    0    96
HK0099    Jan Bílek, Praskačka    0    96
HK0298    Lenka Dejlová, Louny    0    96
HK0001    Richard Ducháč, Úpice    0    96
HK0002    Jana Ducháčová, Úpice    0    96
HK0125    Ladislav Havránek, Hradec Králové    0    96
HK0184    Václav Herout, Trutnov    0    96
HK0182    Otakar Jón, Trutnov    0    96
HK0224    Věra Kubáňková, Dolní Branná    0    96
HK0243    Zdeněk Matura, Libštát    0    96
HK0146    Kateřina Přibylová, Hradec Králové    0    96
HK0244    Marta Suchá, Radvanice    0    96
HK0309    Zdeněk Sýkora, Roveň    0    96
HK0308    Radka Sýkorová, Roveň    0    96
HK0051    Milada Šrůtková, Dvůr Králové    0    96
HK0228    Libor Kubáněk, Dolní Branná    -3    96
HK0066    Vítězslava Pípová, Nový Bydžov    -3    96
HK0194    Alena Slezáková, Dvůr Králové    -3    96
HK0294    Alois Dejl, Jičín    0    95
HK0266    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    6    94
HK0285    Romana Skrbková, Brdo    3    94
HK0353    Pavel Holý, Trutnov    0    94
HK0357    Jakub Svatoš, Zlíčko    0    94
HK0068    Štefan Kotek, Prasek    -3    94
HK0045    Jiří Soukup, Česká Skalice    -6    94
HK0210    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    6    93
HK0287    Zdeněk Maxmilián, Jeřice    6    93
HK0005    Petr Drašnar, Václavice    3    93
HK0061    Marcela Gabrielová, Vinary    3    93
HK0053    Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové    3    93
HK0383    Tomáš Klicpera, Otovice    3    93
HK0119    Jan Kulhánek, Hradec Králové    3    93
HK0072    Dana Přibylová, Nový Bydžov    3    93
HK0331    Marcela Sehnoutková, Hradec Králové    3    93
HK0297    Martin Dejl, Louny    0    93
HK0069    Petra Geletičová, Sloupno    0    93
HK0183    Leoš Herout, Trutnov    0    93
HK0201    Karel Kábrt, Trutnov    0    93
HK0116    Petr Koza, Hradec Králové    0    93
HK0115    Jana Kozová, Hradec Králové    0    93
HK0076    Oldřich Matys, Nový Bydžov    0    93
HK0256    Martin Nosek, Solnice    0    93
HK0252    Jiří Pešek, Hradec Králové    0    93
HK0168    Eva Pichová, Trutnov    0    93
HK0039    Jan Šolc, Machov    0    93
HK0339    Zdeňka Dusová, Sendražice    -3    93
HK0385    Josef Hejhal, Kostelec n. Orl.    -3    93
HK0240    Ondřej Matura, Libštát    -3    93
HK0337    Petr Vacek, Hradec Králové    6    91
HK0251    Milan Dušek, Týniště n. O.    3    91
HK0078    Josef Nevrlý, Nový Bydžov    0    91
HK0046    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    -6    91

II. LIGA (144. – 208. místo)
HK0017    Milan Bitnar, Hronov    6    90
HK0098    Milada Bílková, Praskačka    3    90
HK0091    František Hnik st., Lužany n. T.    3    90
HK0187    Naďa Hůlková, Trutnov    3    90
HK0117    Jaroslav Novotný, Hradec Králové    3    90
HK0150    Václav Tarantík st., Smiřice    3    90
HK0109    Ivan Dušek, Hradec Králové    0    90
HK0156    Monika Hádková, Hradec Králové    0    90
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    0    90
HK0202    Soňa Kábrtová, Trutnov    0    90
HK0089    Dana Machačová, Hradec Králové    0    90
HK0191    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    0    90
HK0081    Zdeněk Munzar, Podoliby    0    90
HK0080    Jaroslav Novotný, Podoliby    0    90
HK0330    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové    0    90
HK0064    Radek Zima, Prasek    0    90
HK0052    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    -3    90
HK0203    Jaroslav Hůlek, Trutnov    -3    90
HK0333    Bohumil Rulf, Hradec Králové    -3    90
HK0152    Blanka Tarantíková, Smiřice    6    87
HK0368    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    3    87
HK0040    Petra Nováková, Habřina    3    87
HK0003    Jiří Říha, Úpice    3    87
HK0179    Tomáš Vrbecký, Trutnov    3    87
HK0079    Pavel Brett, Králíky    0    87
HK0127    David Havránek, Hradec Králové    0    87
HK0262    Milan Koty, České Meziříčí    0    87
HK0246    Bořek Krejčí, Solnice    0    87
HK0176    Lenka Hurtová, Trutnov    -3    87
HK0356    Lukáš Svatoš, Zlíčko    6    85
HK0085    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    6    85
HK0020    Josef Čermák, Velké Poříčí    3    85
HK0363    Petr Mašek, Čeperka    3    85
HK0111    Jan Radoň, Blešno    3    85
HK0263    Bohuslav Šolín, Val    3    85
HK0124    Vladimír Racek, Hradec Králové    0    85
HK0271    Roman Izák, Opočno    6    84
HK0189    Romana Krulišová, Trutnov    6    84
HK0193    Petr Slezák, Dvůr Králové    6    84
HK0058    Stanislav Vízek, Nový Bydžov    6    84
HK0293    Dagmar Poláková, Jičín    3    84
HK0178    Milena Püschelová, Trutnov    3    84
HK0332    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové    3    84
HK0192    Hynek Brázda, Trutnov    0    84
HK0315    Stanislav Kozák, Železnice    0    84
HK0352    Jaroslav Kuchař, Náchod    0    84
HK0042    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    0    84
HK0215    Miloslav Nykl, Dolní Branná    0    84
HK0378    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    0    84
HK0074    Olina Pozlerová, Podoliby    0    84
HK0149    Karel Přibyl, Hradec Králové    0    84
HK0047    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    0    84
HK0213    Libor Čvančara, Dolní Branná    -3    84
HK0138    František Dušek, Holohlavy    -3    84
HK0160    Zdena Hofmanová, Černčice    -3    84
HK0372    Jan Zirm, Vrchlabí    -3    84
HK0140    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -6    84
HK0343    Pavlína Sejtková, Hradec Králové    0    83
HK0250    Aleš Kupka, Čánka    3    82
HK0021    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    3    82
HK0073    Jiří Pípa, Nový Bydžov    3    82
HK0249    Pavel Bahník, Třebechovice p. O.    0    82
HK0028    Josef Čepelka, Velké Poříčí    0    82
HK0065    Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov    0    82
HK0169    Darek Zieminski, Trutnov    0    82

KRAJSKÁ LIGA (209. – 272. místo)
HK0155    Miloslav Kozák, Hradec Králové    9    81
HK0277    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    3    81
HK0348    Lukáš Spáčil, Ostrava    3    81
HK0289    František Vycpálek, Milíčeves    3    81
HK0059    Eduard Důbrava, Petrovice    0    81
HK0365    Marcel Gabriel, Vinary    0    81
HK0233    Josef Hanuš, Dolní Branná    0    81
HK0270    Milan Koleno, Dobruška    0    81
HK0316    František Lachman, Jičín    0    81
HK0195    Libor Slezák, Dvůr Králové    0    81
HK0123    Vlastimil Urban, Hradec Králové    0    81
HK0197    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    -3    81
HK0232    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    -3    81
HK0214    Vlastimil Pitrman, Dolní Branná    -3    81
HK0349    Jaroslav Suchánek, Choceň    -3    81
HK0248    Robert Sůra, Dolní Branná    -3    81
HK0216    Radek Tauchmann, Dolní Branná    -3    81
HK0023    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    3    79
HK0366    Josef Hybner, Poděbrady    0    79
HK0325    Luboš Rydrych, Týniště n. O.    -3    79
HK0147    Tomáš Přibyl, Borohrádek    9    78
HK0171    Zdeněk Korčák, Trutnov    6    78
HK0015    Josef Kotyška, Nový Hrádek    6    78
HK0154    Miloslava Kozáková, Hradec Králové    6    78
HK0255    Věra Kubcová, Rychnov n. K.    6    78
HK0374    Jan Gabrle, Trutnov    3    78
HK0087    Daniel Machač, Hradec Králové    0    78
HK0122    Miroslav Országh, Nechanice    0    78
HK0212    Jan Sůra, Dolní Branná    0    78
HK0114    Lenka Taichmanová, Prasek    0    78
HK0151    Václav Tarantík ml., Smiřice    0    78
HK0137    Miloslav Bednařík, Hradec Králové    -3    78
HK0143    Pavel Jaroslav, Hradec Králové    -3    78
HK0209    Milan Sůra, Dolní Branná    -3    78
HK0107    Kamil Žák, Hradec Králové    0    77
HK0027    Jaromír Jirman, Velké Poříčí    3    76
HK0367    Alois Dejl II, Jičín    0    76
HK0387    Vojtěch Doležal, Chlumec n. C.    0    76
HK0286    Helena Fendrychová, Brdo    0    76
HK0120    Jan Štembera, Hradec Králové    0    76
HK0282    Otakar Fendrych, Brdo    -3    76
HK0391    Petr Mikas, Nový Bydžov    -3    76
HK0121    Jitka Štemberová, Hradec Králové    -3    76
HK0006    Petr Drašnar, Náchod    6    75
HK0230    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    3    75
HK0226    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    0    75
HK0219    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    0    75
HK0364    Jana Šrytrová, Petrovice    0    75
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    -3    75
HK0153    Michal Kozák, Hradec Králové    -3    75
HK0162    Radka Novotná, Černčice    -3    75
HK0055    Miloš Plecháček, Skřivany    -3    75
HK0384    Zdeněk Žáček, Úpice    -3    75
HK0050    Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové    -6    75
HK0128    Nikola Tvrdková, Hradec Králové    -6    75
HK0313    Václav Kameník, Jičín    0    74
HK0106    Roman Žák, Hradec Králové    0    74
HK0205    Martin Gajdoš, Žacléř    12    73
HK0359    Mirek Ducháč, Mladá Boleslav    3    73
HK0274    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    3    73
HK0022    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    3    73
HK0388    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    0    73
HK0288    Josef Kotnik, Chyjice    0    73
HK0355    Radek Svatoš, Zlíčko    -3    73

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (273. – 339. místo)
HK0221    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    9    72
HK0222    Jiří Sacher, Vrchlabí    6    72
HK0136    Jaroslav Jetmar, Hradec Králové    3    72
HK0145    Lenka Přibylová, Hradec Králové    3    72
HK0211    Petr Sůra, Dolní Branná    0    72
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    -3    72
HK0094    Vojtěch Kříž, Převýšov    -3    72
HK0126    Michal Tvrdek, Hradec Králové    -3    72
HK0018    Petr Kylar, Stárkov    0    71
HK0396    Johana Hanušová, Hradec Králové    9    70
HK0311    Miroslav Kracík, Jičín    3    70
HK0283    Lukáš Skrbek, Brdo    3    70
HK0024    R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí    3    70
HK0237    Lenka Hubková, Parbubice    0    70
HK0320    Jiří Samek, Týniště n. O.    0    70
HK0172    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    0    70
HK0390    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    -3    70
HK0275    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    -3    70
HK0097    Karel Kindl, Třebechovice    3    69
HK0113    Josef Taichman, Prasek    3    69
HK0218    Zdena Sůrová, Dolní Branná    0    69
HK0346    Dagmar Krejčová, Nový Bydžov    -3    69
HK0188    Tomáš Kruliš, Trutnov    -3    69
HK0399    Věra Mikasová, Nový Bydžov    0    68
HK0084    Renata Munzarová, Sloupno    -3    68
HK0342    Alena Sejtková, Hradec Králové    3    67
HK0261    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    3    67
HK0236    Jitka Čížková, Dubenec    0    67
HK0371    Pavel Marek, Rychnov n. K.    0    67
HK0025    Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí    0    67
HK0139    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    0    67
HK0329    Jindřich Vondráček, Třebechovice    0    67
HK0354    Miroslav Mohet, Dvůr Králové    -3    67
HK0386    Pavel Konvalinka, Vamberk    3    66
HK0338    Jaroslav Brzák, Hradec Králové    0    66
HK0369    Martin Hrudík, Dobruška    0    66
HK0166    Josef Pich, Trutnov    0    66
HK0112    Martin Taichman, Prasek    0    66
HK0103    Radek Chlad, Kosičky    -3    66
HK0344    Zdeněk Sejtko, Hradec Králové    0    65
HK0400    Naďa Zimová, Prasek    0    65
HK0318    Jiří Daříček, Semechnice    0    64
HK0227    Libor Hladík, Nový Hrádek    0    64
HK0029    Jiří Krista, Hronov    0    64
HK0259    Michaela Křepelová, Rychnov n. K.    0    64
HK0358    Jana Svatošová, Zlíčko    0    64
HK0334    Jaroslav Trojan, Hradec Králové    0    64
HK0327    Martin Izák, Jaroměř    -3    64
HK0284    Helena Skrbková, Brdo    -3    64
HK0375    Antonín Nedvědil, Dolní Branná    0    63
HK0377    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    -3    63
HK0026    Ivoš Dius, Velké Poříčí    3    62
HK0134    Oldřich Turek, Hradec Králové    0    62
HK0070    František Vlášek, Nový Bydžov    0    62
HK0370    Pavel Marek, Javornice    0    61
HK0321    Radek Sejtko, Hradec Králové    0    61
HK0267    Pavel Vacek, Dobruška    0    61
HK0217    Jitka Márynková, Dolní Branná    -3    61
HK0223    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -6    61
HK0170    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    0    60
HK0234    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    0    60
HK0380    Vlasta Suková, Dolní Branná    0    60
HK0056    Zdena Čermáková, Skřivany    -3    60
HK0129    Zdena Havránková, Hradec Králové    -3    60
HK0376    Jaroslav Střížek, Dolní Branná    -3    60
HK0397    Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové    0    59
HK0104    Monika Žáková, Hradec Králové    0    59

LIGA AMATÉRŮ (340. – 381. místo)
HK0269    Petr Kain, Dobruška    9    58
HK0180    Miloš Jirsák, Vrchlabí    3    58
HK0260    Václav Vaněček ml., Houdkovice    3    58
HK0235    Jaroslav Čížek, Dubenec    0    58
HK0088    Roman Machač, Hradec Králové    0    58
HK0389    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    -6    58
HK0206    Karel Kratochvíl, Trutnov    6    57
HK0148    Michal Přibyl, Borohrádek    0    57
HK0200    Kurt Püschel, Žacléř    0    57
HK0157    Miroslav Špaček, Vlčkovice    0    57
HK0394    Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K.    0    56
HK0326    Aleš Hojer, Hradec Králové    0    55
HK0281    Pavel Žák, Předměřice    -3    55
HK0092    Miroslav Rys, Klamoš    0    54
HK0379    Jana Kotyková, Dolní Branná    -3    54
HK0247    Stanislava Krejčová, Solnice    -6    54
HK0312    Oldřich Čapek, Jičín    0    53
HK0105    Kamila Žáková, Hradec Králové    0    53
HK0257    Josef Plachetka, Houdkovice    0    52
HK0185    Michal Herout, Trutnov    0    51
HK0142    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    -3    51
HK0322    Petr Jedlička, Hradec Králové    -3    49
HK0035    Jaroslav Valchař, Police nad Metují    3    48
HK0258    Václav Vaněček st., Houdkovice    -3    48
HK0382    Karel Šulc, Lužany    0    47
HK0381    Milan Lustig, Jičín    0    45
HK0086    Pavel Sviták, Hradec Králové    0    45
HK0398    Bedřich Šimon, Popovice    0    45
HK0335    Petr Želiezko, Hradec Králové    0    45
HK0395    Miloš Dohnálek, Rychnov n. K.    -3    44
HK0323    Martin Hruška, Hradec Králové    0    43
HK0175    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    3    42
HK0314    Zdeněk Bajer, Jičín    0    42
HK0272    Miroslav Dostálek, Rychnov n. K.    0    42
HK0135    Václav Kuchař, Hradec Králové    0    42
HK0361    Jan Hanuš ml., Hradec Králové    -3    42
HK0238    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -9    42
HK0242    Lukáš Žid, Semechnice    0    39
HK0158    Patrik Špaček, Lochenice    0    38
HK0096    Josef Dvořák, Třebechovice    0    37
HK0392    Pavel Kejzlar, Úpice    0    37
HK0319    Milan Toušek, Týniště n. O.    0    37

ALESPOŇ TO ZKUSILI (382. – 401. místo)
HK0273    Libuše Dostálková, Rychnov n. K.    0    36
HK0317    Jaromír Jelínek, Jičín    -3    33
HK0167    Marek Birke, Trutnov    -6    33
HK0362    Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové    3    27
HK0268    Lilia Ščerbaková, Opočno    0    27
HK0324    Vladimír Šťastný, Hradec Králové    3    25
HK0032    Marek Lokvenc, Velké Poříčí    0    24
HK0328    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -3    22
HK0062    Karel Dušek, Prasek    0    18
HK0033    Michal Lokvenc, Velké Poříčí    0    18
HK0031    Míša Lokvenc, Velké Poříčí    0    15
HK0393    Iva Dohnálková, Rychnov n. K.    0    14
HK0030    Renata Hrubá, Velké Poříčí    0    12
HK0254    Pavel Nosek, Solnice    0    9
HK0373    Petra Kosařová, Trutnov    0    5
HK0401    Zlata Joštová, Zdechovice    -3    5
HK0208    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    3
HK0163    Josef Kadeřábek, Jaroměř    0    3
HK0164    Věra Kadeřábková, Jaroměř    0    3
HK0207    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    0