Legendární soubor Alexandrovci, který byl založen v roce 1928 a od té doby sklízí úspěchy po celém světě, zavítal u příležitosti svého letošního evropského turné také do pardubické ČEZ Areny. Zaplněná hala byla svědkem vynikajících pěveckých, hudebních i tanečních výkonů. Všechny složky souboru byly výtečně sehrané.

V takřka tříhodinovém programu nebylo jediné slabé místo, při němž by se diváci mohli nudit. Naopak. Pardubické publikum ocenilo i fakt, že mnohá čísla působila uvolněně a nepostrádala vtip.

Příjemným zpestřením středečního koncertu bylo též vystoupení mladé nastupující generace Alexandrovců. Mladí zpěváčci působili suverénním dojmem a své party zvládli s nadšením a obdivuhodnou přesností.

Jako bonbónek zařadili Alexandrovci do svého programu kromě osvědčených hitů, jako jsou Kalinka, Oči čornyje a další, také šlágr od Karla Gotta Lady Carneval. Sólista souboru podporovaného Rudou armádou si s touto peckou poradil znamenitě!

Speciálními hosty turné byl Petr Kolář, který zazpíval písně Ještě, že tě, lásko, mám a Vyznání a jeho kolegyně Eva Pilarová.