Program – sobota a neděle
SOBOTA

GREEN stage

10.30–11.00 hod.: Drobný za bůra
11.15–11.45 hod.: Existence
12.00–12.40 hod.: Flattus
13.00–13.40 hod.: Dying Passion
14.00–14.40 hod.: Komunální odpad
15.00–15.40 hod.: Debustrol
16.00–16.40 hod.: Harlej
17.00–17.40 hod.: Parademarche
18.00–18.40 hod.: Žlutý pes
19.00–19.40 hod.: L.F. Hagen&Synové výčepu
20.00–20.40 hod.: Mňága a Žďorp
21.00–21.40 hod.: Girschool /GB/
22.00–22.40 hod.: Škwor
23.00–23.40 hod.: Elektrïck Mann
24.00–00.40 hod.: Fousatej hat
01.00–01.40 hod.: Coda
02.00–02.40 hod: Dirty game

BLACK stage

10.30–11.00 hod.: Niceland
11.15–11.45 hod.: Temperamento
12.05–12.40 hod.: Gipsy.cz
13.00–13.40 hod.: Mandrage
14.00–14.35 hod.: Schmitzer Jiří
14.55–15.25 hod: Bay Bay
15.45–16.25 hod.: Doctor P.P.
16.45–17.35 hod.: Hrůza Michal
18.05–18.45 hod.: Žbirka Meky /SK/
19.15–20.05 hod.: Mig 21
20.35–21.45 hod.: Chinaski - neuskuteční se
22.20–23.30 hod.: Kim Wilde /GB/
24.00–01.00 hod.: Kryštof

01.20–02.00 hod.: Fast food orchestra

02.20–03.00 hod.: Rybičky 48

WIGWAM stage

10.30–11.00 hod.: Keks
11.15–11.45 hod.: Plastic shark project 12.00–12.40 hod.: Neřež
12.55–13.35 hod.: Argema
13.50–14.30 hod.: Blues session
14.45–15.25 hod.: Photolab
15.40–16.20 hod.: Skyline
16.40–17.20 hod.: Para /SK/
17.40–18.20 hod.: Kraus David
18.40–19.20 hod.: Hlas Ivan
19.40–20.20 hod.: The swan bride /SK/
20.40–21.20 hod.: Muk Petr
21.40–22.20 hod.: Kolář Petr
22.40–23.20 hod.: T4
23.40–00.20 hod.: Do řady!
00.40–01.20 hod.: The Chancers
01.40–02.20 hod.: MHD
02.40–03.10 hod: Kohout plaší smrt

NEDĚLE

GREEN stage

11.00–11.30 hod.: Another Way 11.45–12.15 hod.: Hitmakers
12.35–13.15 hod: Už jsme doma 13.35–14.15 hod.: Sto zvířat
14.35–15.15 hod: N.V.Ú 15.35–16.15 hod: Hush
16.35–17.15 hod.: Yo Yo Band 17.35–18.15 hod.: The vibrators
18.35–19.15 hod.: Brutus 19.35–20.15 hod: Vilém Čok
20.35–21.15 hod.: Medvěd 009

BLACK stage

11.00–11.40 hod.: Eastpark 12.00–12.40 hod.: Dukla vozovna
13.00–13.40 hod.: Slávek Janda band
14.00–14.40 hod. : Blue Effect 15.00–15.40 hod.: Dusilová L.
16.00–16.40 hod.: Suchý Jiří 17.00–17.40 hod.: Vypsaná fixa
18.00–18.40 hod.: Horkýžeslíže /SK/
19.00–20.00 hod.: No Name /SK/ 20.30–21.30 hod.: Olympic

. . .