Diváci se mohou těšit na pokračování komiksového filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil, promítat se bude také islandský film O koních a lidech, snímek o Josefu Čapkovi Ztracen 45 nebo například dokument Století Miroslava Zikmunda.

V plánu je také necenzurovaná verze dvou dílů erotické Nymfomanky. Přibude v nich hodina a půl příběhu a scény, jež byly původně vystříhány pro přílišnou otevřenost.

Ve druhé polovině září se pak diváci mohou těšit na Francouzské dny. Filmy, workshopy pro děti i dospělé ale i palačinková dílna – to všechno dvoudenní akce, která se uskuteční 17. a 18. září slibuje.

„V rámci French days jsme hledali snímek, který by mohl oslovit širokou veřejnost a který by zároveň mohl sdělit něco o lásce k Francii a francouzskému jazyku. Myslíme si, že pro spoustu diváků bude milou příležitostí si znovu osvěžit povídkový film z francouzské metropole Paříži, miluji tě," věří pracovníci kina.

Tu největší pecku si však Bio Central schoval až na téměř konec měsíce, 24. září, tu ve velkém sále vystoupí zpěvačky a multiinstrumentalistka Radůza.

Na Radůzu mizí lístky ve velkém

„Je vidět, že Radůza má v Hradci věrné publikum, protože nám velmi rychle přibývají rezervace míst na koncert. Nechceme rozhodně diváky plašit, ale už teď je kapacita sálu téměř z poloviny vyprodána. Proto doporučujeme, aby si fanoušci Radůzy zakoupili vstupenky co nejdříve," upozorňuje na velký zájem Ilona Machová z Bio Central a zároveň dodává, že vstupenky si lze jednoduše zamluvit na webových stránkách kina.