Která z nás by netoužila nechat se hýčkat, udělat pro svůj vzhled a eleganci maximum – a to ještě společně se skutečnými odborníky?

Zkuste štěstí!

Přesně tuto možnost jsme nabídli začátkem léta našim čtenářkám  – stačilo vystřihnout z novin výherní kupon, vypravit se na módní přehlídku do  Ateliéru a Galerie jR Jitky Šedové na hradeckém Tylově nábřeží a doufat, že během závěrečného losování z krabičky vyplave na světlo ten správný kupon.

Jako o prázdninách

V pátek 18. července měla štěstí Jaroslava Tenglerová z Hradce Králové. Byla nadšená a těšila se, nicméně všechny následující plány tak trochu zpomalily prázdniny.  Bylo potřeba sladit termíny všech čtyř aktérů – kadeřníka, vizážistky, módní návrhářky a samozřejmě naší výherkyně. Ta však měla před sebou toužebně očekávanou dovolenou v zahraničí, takže den D nadešel až začátkem srpna.

Volné ruce

Kadeřník Viktor Borčický Jaroslavě Tenglerové sestříhal vlasy a projasnil jejich barvu. Výsledek? Šmrncovní účes s prostříhanou ofinkou hezky orámoval  usměvavý obličej Jaroslavy Tenglerové.

Vizážistka Vlasta Saláková  ze salonu Secrets dotáhla dílo jemným a prosvětlujícím líčením opálené tváře.  „Měla jsem těsně po dovolené a na mých vlasech to bylo vidět," hodnotí svoji proměnu Jaroslava Tenglerová. „Původně jsem si chtěla nechat jenom zkrátit původní mikádo, ale pak jsem si řekla, že skvělému kadeřníkovi je potřeba nechat volné ruce. Výsledek mě nesmírně potěšil a změny si užívám. A totéž můžu říci o make-upu."

Jitka Šedová, která pro Jaroslavu Tenglerovou vybrala elegantní šaty, měla ve výběru jasno od začátku: „Paní Tenglerová v sobě má spoustu energie a je na ní vidět, že ráda sportuje. Chtěla jsem, aby dlouhé šaty, ve kterých přišla, vyměnila za model ke kolenům, protože je škoda,  aby skrývala hezké a teď ještě opálené nohy," říká Jitka Šedová. „Vybrala jsem elegantní šaty v příjemně letní variantě, které paní Tenglerové podle mě nesmírně sluší – mimo jiné i proto, že tvoří protiklad k jejímu sportovnímu naturelu."

Proměnu završily brýle od optičky Marie Minaříkové.

Opět v září

Oslovila vás naše soutěž a chtěli byste jít do toho také? Není problém. Sledujte Deník a hledejte kupon s pozvánkou na zářijovou módní přehlídku do královéhradeckého Ateliéru a Galerie jR v Hradci Králové. Pokud kupon vystřihnete, vyplníte svoje osobní údaje a kontakty a kupon vhodíte na módní přehlídce do osudí, může se příští měsíc usmát štěstí právě na vás.

Vaši proměnu se stejným týmem budeme samozřejmě sledovat.