Budete si opět užívat pořádný nášup muziky, jako to bylo i u předchozích ročníků akce The Legends Rock Fest v Hořicích na Jičínsku. Vy, kteří jste o nás teprve zaslechli, nebudete zaručeně litovat! I letošní ročník má ten správnej rockerskej drive.

Během dvou dnů se na pódiu potká opět 16 kapel, které vás zaručeně potěší a určitě si pro vás připraví jen to nejlepší! Poprvé úplný začátek festu odstartuje kapela, která zvítězila v nové hlasovací soutěži Dej šanci mladé kapele – mladoboleslavská Enola Gay, a program bude nabírat na obrátkách. Vy si postupně budete vychutnávat další nářez muziky, ale hezky popořadě.

Páteční festivalový den 17. července budou kapely pokračovat v následujícím pořadí: Flattus, Daniel Krob, Traktor, Citron a závěr bude patřit oblíbencům festu – kapele Dymytry.

Ten sobotní odstartuje v 11 hodin dopoledne formace Alžběta a budou následovat Mata Hari, Merlin, Destroyself, Motorband, Titanic, Krucipüsk, Kreyson, Doga. Závěr bude patřit opět kapele, která má silnou fanouškovskou základnu, kapele Komunál.

Začátky každého vystoupení jsou uvedeny na webu festivalu www.thelegendsrockfest.cz.

Ani tento ročník nebude ochuzen o autogramiády přímo v blízkosti pódia a ani letos nebudou chybět soutěže. Tou hlavní bude 100% objektivní divácká soutěž v České republice O nejúspěšnější kapelu. Ta, která získá největší počet hlasů od účastníků festu, si odveze prestižní sošku vyrobenou pouze pro tuto akci.

Další soutěž bude o nejoriginálnější fans klub účinkující kapely, a to v počtu dvojice až trojice. Rovněž návštěvníky potěší nádherná příroda, blízkost koupaliště a přírodních lázní Dachovy či možnost vyhlídky na celé Podkrkonoší z Masarykovy věže samostatnosti. Je to celkově velmi dobré zázemí a služby pro celovíkendou zábavu.

Do 14. července je možné zakoupit  vstupenky za zvýhodněnou cenu v 800 pobočkách celorepublikové síti TICKETPRO, případně je získat v naší soutěži s Deníkem. Tak neváhejte, pohoda a skvělá muzika je zárukou hezky prožitých okamžiků!

Více informací o rockovém festivalu, o cenách vstupného i o samotném místě konání najdete na webové stránce: www.thelegendsrockfest.cz.

Jana Kleinbauerová

Slovo  pořadatele
Zdeněk Lhota: Program je sestaven tak, aby si na své přišli nejen vyznavači legend, ale příležitost dostanou také populární kapely současnosti a také mladé perspektivní kapely.
Z hlasování publika vzejde vítězná kapela, která si odveze prestižní  cenu –  sošku vyrobenou speciálně pro tento účel na SPŠ kamenické a sochařské Hořice. Autorkou je ak. sochařka Dagmar Štěpánková.