Novinky na scéně

Lord of the Dance: Dangerous Games představí divákům zbrusu nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní světelný park, překrásné kostýmy a nová hudba skladatele Gerarda Fahyho.

Také původní postavy doznaly vzrušující proměny, která do jisté míry reflektuje proměny dnešního světa. Skřítek uvede diváky do příběhu, kde je sice Don Dorcha i jeho stoupenci mnohem mocnější a temnější než dříve, ale i Pán Tance vládne ještě silnější pozitivní energií.  Podaří se mu i tentokrát v souboji zvítězit? Jiný souboj, tentokrát o lásku Pána Tance, jehož ztvárňují fantastičtí Flatleyho nástupci, například  James Keegan, mezi sebou svádějí krásná Saoirse a uhrančivá Morrighan.

Světové turné
Světové turné začalo vloni na podzim ve Wembley, kde Michael Flatley pokořil všechny dosavadní prodejní rekordy, 
a pokračuje v Belgii, Izraeli, Skandinávii, Irsku a v Jižní Africe, odkud se vrací zpátky do Evropy. Na podzim zavítá Lord of the Dance se svojí zbrusu novou show i do České republiky.
České turné začíná 28.10. v Brně, pokračuje 29.10. v Třinci, 30.10 v Pardubicích, 31.10. v Praze, 1.11. v Českých Budějovicích a 3.11. v Karlových Varech.

Diváci nezůstanou ochuzeni ani o působivé písně půvabné zpěvačky nebo o strhující výstupy sexy houslistek.

V dojemné filmové scéně provede Michael Flatley ztvárněný 3D hologramem diváky po své životní dráze, od úplných počátků až do současnosti, kdy předává svůj talent a charisma novému skvělému Pánu Tance a ostatním tanečníkům.

Představení plné klasických „riverdancing" tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec,  vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který tak jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Souboj dobra se zlem dostává ve 21. století úplně nový význam… Takové jsou Dangerous Games!