Podtitul hry „Jsou věci, o kterých se mluví jen v posteli" napovídá, že hlavním tématem bude vztah mezi mužem a ženou a jejich často velice rozdílné pohledy na partnerství a sex.

Děj se odehrává v jednom dálničním motelu, kde se z donucení ubytují dva dlouholetí kamarádi a během společné noci musí prověřit svůj vztah. Jak to dopadne se dozvíte v komedii nabité lechtivým humorem a nečekanými komickými situacemi v podání zlínského divadla SemTamFór.

To vzniklo v roce 2012, funguje jako nezávislé zájezdové divadlo a jeho dramaturgii tvoří zejména komediální repertoár a hry pro děti a mládež.

Druhá komedie, kterou Dobré divadlo uvádí na stejném místě v pátek 18. září od 19 hodin, má název Bůh masakru a podtitul „Nemůžeme ovládnou, co nás ovládá." Jde o vynikající hořkou komedii o tom, co se děje, když se rodiče dětí, které se popraly na hřišti, sejdou a snaží se nepříjemnou situaci zprvu v klidu později velmi bouřlivě vyřešit.

Hra francouzské dramatičky Yasminy Reza o tom, že v každém z nás dřímá sobectví a agrese, byla přeložena do mnoha jazyků a o její úspěšnosti svědčí i zfilmování Romanem Polanskym. Do Hradce Králové ji přijede zahrát divadelní spolek Kroměříž.

Dobré divadlo otevírá další divadelní sezónu v nekuřáckém prostředí Country clubu Lucie. Každou hru si zde můžete vychutnat spolu s jídlem a pitím, což dotváří náladu příjemně stráveného kulturního večera. Vstupenky v hodnotě 150 korun se prodávají na místě od 18 do 18.30 hodin. Držitelé senior pasů mají vstup na představení zdarma.