Úspěšná představení pražského Divadla Palace A do pyžam! a Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?, které ve městě perníku vzbudily mimořádný divácký ohlas, se do Pardubic opět brzy vrátí!

„Tuto informaci opravdu mohu potvrdit. Podařilo se nám získat obě tyto komedie,“ konstatovala včera Olga Vavřenová, jejíž agentura tato představení znovu přiveze.

„Jako první přijde na řadu inscenace A do pyžam!, ta bude k vidění v Kulturním domě Hronovická ve čtvrtek 11. března od devatenácti hodin,“ upřesnila Olga Vavřenová.

„Tato brilantní komedie pojednává o tom, co vše se může přihodit při víkendové návštěvě, když milenka a hospodyně vašeho přítele nosí stejné jméno a jeho žena pro vás není jeho ženou,“ nechala se slyšet pořadatelka.

„Množství vtipných situací, zvratů, slovní komiky a vynikajícího herectví Jiřího Langmajera a ostatních protagonistů, jako je David Suchařípa, Kateřina Brožová nebo Kamila Špráchalová, Kateřina Hrachovcová či Nela Boudová, Eva Čížkovská a Martina Válková, slibují opravdu dobrou zábavu,“ pokračovala Olga Vavřenová a dodala, že inscenace Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete bude k vidění na Hronovické v neděli 9. května.

„Tato půvabná komedie je vystavěna na neobvyklé zápletce. Christian vydrží s každou ženou jen chvíli a pro své zmizení využívá osvědčeného triku. Musí však improvizovat, když se souhrou okolností setkává se svými ,vdovami’ i novou snoubenkou,“ přiblížila stručně děj inscenace pořadatelka.

V této komedii exceluje v hlavní roli Ondřej Vetchý. Dále hrají Kateřina Hrachovcová nebo Jitka Ježková, Jaromír Dulava, Nela Boudová či Dana Černá, Martina Hudečková nebo Dagmar Čárová, Zdeněk Vencl a nebo Petr Čtvrtníček.