Z kapel se na festivalu objeví mimo jiné Visací zámek. Tato punkrocková skupina působí na tuzemské hudební scéně od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu. V současné době se vrací ke svým punkovým kořenům a snaží se získat přízeň nových generací fanoušků.

V Roztokách dále vystoupí Jaroslav Uhlíř, který se podepsal mimo jiní pod hity René, já a Rudolf, Severní vítr je krutý, Holubí dům, Není nutno… a další. Vždyť, kdo by neznal tohoto populárního skladatele filmové hudby, herce, zpěváka a klavíristu. Pro Jaroslava Uhlíře bylo osudové seznámení se Zdeňkem Svěrákem, s nímž dodnes spolupracuje na hudební tvorbě pro děti.

Dále se návštěvníci mohou těšit na kapelu Schodiště, která nyní vydala DVD mapující její pětadvacetiletou kariéru.

V Roztokách zahraje také Luboš Pospíšil, jenž dnes koncertuje s obnovenou kapelou 5P. Chybět nebude ani domácí parta Soumrak band, hrající český a trochu zahraniční bigbeat.

Na festivalu bude připraveno bohaté občerstvení. Nabízí se rovněž možnost stanování. V okolí Roztok u Jilemnice je krásná příroda – louky, lesy a hory. V obci je obchod, restaurace, pošta, cukrárna, koupaliště a tenisové kurty. Nedaleko jsou známá krkonošská centra - Benecko, Vítkovice a Mísečky. Vydat se můžete i do Českého ráje se skalními městy, hrady a památkami.

V Krkonošském národním parku najdete spoustu turistických a cyklistických značených tras vedoucích nejvyššími českými horami.