Návštěvníci tu na jednom místě najdou širokou paletu osobitých uměleckých děl, technik i směrů. V tuto chvíli se uzavírá první výstava, ze série expozic, které se na zámku budou konat v pravidelných měsíčních intervalech až do konce listopadu. Výběr umělců není úplně náhodný. Byli vybráni a namixováni tak, aby si vybrali všichni návštěvníci právě to, co se jim líbí, co je zajímá, co je osloví.

Cesta od internetové galerie k té kamenné ale nebyla snadná. A přesto, že Sloupno právě neleží na těch nejfrekventovanějších místech, tak si sem tu cestu najdou všichni ti, kteří si chtějí některé unikátní originální dílo koupit do své soukromé sbírky – domů, do kanceláří, do společenských prostor restaurací, prezentačních míst či kongresových sálů.

Zde mohou vystavovat všichni umělci bez rozdílu – profesionálního nebo amatérského. Důležité je jen to, aby věděli co chtějí. Vystavovat? Prezentovat se? Prodat? Otevřené dveře jsou všem.

Výstavy jsou zahajovány vernisáží vždy první sobotu daného měsíce od 18 hodin v prvním patře zámku. Přijeďte se pokochat nádhernými díly i Vy a zavítejte do Galerie umění na zámek Sloupno u Nového Bydžova – www.galeriesloupno.cz.