Jako hlavní vystupující na něm zahraje dvojice Method Man a Redman. Na jednom pódiu se prostřídají se současnými světovými hvězdami jako Machine Gun Kelly nebo Anderson .Paak.

Method Man s Redmanem, kteří jsou často spojováni se zakladateli syrového rapového zvuku – skupinou Wu-Tang Clan, patří i po 20 letech na hudební scéně mezi špičku jejich žánru.

Zatímco tento tandem se na pódium Hip Hop Kempu vrací, Machine Gun Kelly aka MGK, který prorazil do širšího povědomí vloni deskou General Admission, vystoupí letos na Kempu poprvé. Kromě něj se z mladých, kterým je ale předpovídána velká budoucnost, na festivalu objeví The Underachievers z New Yorku, mladičký A-F-R-O a v neposlední řadě nový objev Dr. Dreho Anderson .Paak.

Skutečnou lahůdkou bude A Special Sean Price Tribute nebo vystoupení další americké dvojice Pete Rock & CL Smooth.

Silně zastoupená bude opět i česká a slovenská hip hopová elita. Už teď je jisté, že na jednom z pěti pódií vystoupí například vítěz Anděla Smack, veteráni PSH, Kontrafakt, Prago Union & Champion Sound, Pio Squad, IF, Paulie Garand, Kenny Rough, Pil C nebo Indy & Wich, kteří letos zažívají úspěšný comeback.

Jako každý rok se návštěvníci Kempu mohou těšit také na atraktivní program na doprovodných scénách. Sun Park Reggae Beach Clubu bude letos vévodit Jamajčan Agent Sasco.

Chybět nebude ani populární Breaking Stage, která na festivalu pravidelně nabízí ukázky nejrůznějších forem pouličního tancování.

Klasická třídenní vstupenka stojí 1900 korun, VIP lístky už jsou všechny vyprodané.