Lákadlem pro všechny, koho zajímají trendy, barvy, novinky a půvab na molu, je pondělní datum 21. listopadu: v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové se uskuteční módní show Lamark night podzim - zima 2011.

Modely i doplňky

Velká podívaná, kterou připravila hradecká Agentura Daniela Models, nabídne nové trendy v podzimní a zimní módě jak na den, tak na večer, pro sportovní i velké společenské příležitosti.

Chybět nebudou ani originální batikované oděvy, módní doplňky a mnoho dalších zajímavostí nejen pro ženy, ale samozřejmě také pro muže.

Známé tváře

„Každý rok zveme na naši tradiční módní show řadu známých tváří,” říká Daniela Brázdová z Agentury Daniela Models. „Výjimkou nebude ani letošní přehlídka. Hvězdou přehlídkového mola bude Česká Miss 2010 Jitka Válková, která se objeví ve společnosti semifinalistek královéhradeckého a pardubického regionálního kola soutěže Česká Miss 2012. Pro velký úspěch na předchozí módní show Agentury Daniela Models jsme opět pozvali na molo fotbalisty z FC Hradec Králové, kteří předvedou především sportovní módu. Moderátorem a průvodcem dlouhým večerem bude herec Martin Kavan, kterého televizní diváci už několik let znají jako pošťáka Ondru z pořadu Pošta pro tebe.”

Na charitu

Vedle desítek modelů, o které se postarají například Jamo Fashion Pardubice, Svatební salon Renáta, Best outlet Hradec Králové, Oční optik Panenka, Galex, Fadi Bijoux a řada dalších firem a značek, se diváci mohou těšit na vystoupení taneční skupiny Stress, tombolu, další doprovodný program a velkoplošné projekce.

Stejně jako každý rok, také letos Agentura Daniela Models věnuje část zisku z módní show na transplantační program Hemato - onkologického centra Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Hledáme ženicha!

Módní show Agentury Daniela Models nabídne další možnost prožít výjimečný den některému z našich čtenářů. Před několika dny jsme umožnili prožít den v kůži modelky naší čtenářce, která sebrala odvahu a přihlásila se do konkurzu. Marie Tichá Šafratová z Hradce Králové si svoji šanci užila a bude na ni ještě dlouho vzpomínat.

Tentokrát ovšem nabízíme šanci mužům! Chcete zkusit, co obnáší předvádění sportovní módy na molu, mezi půvabnými modelkami? Anebo si chcete vyzkoušet roli ženicha (případně na ni zavzpomínat) před zraky stovek diváků v sále? Neváhejte a přihlaste se na e-mail ivana.fricova@denik.cz.

Napište nám, proč jste právě vy našel odvahu a přihlásil se, přidejte svoje foto a číslo telefonu. Všechny přihlášky předáme v pondělí 14. listopadu Daniele Brázdové, která si mezi přihlášenými vybere manekýna pro svoji přehlídku a domluví s ním další podrobnosti.

„Nemám žádný limit, pokud jde o věk, výšku, váhu a podobně. Důležité jsou sympatie a ochota spolupracovat,” říká Daniela Brázdová k našemu projektu.

Čtenář Deníku, který se nakonec 21. listopadu projde po molu v Kongresovém centru Aldis, bude mít po celý den takříkajíc v patách našeho fotoreportéra.