Na kole s Českou Inspirací

Publikace nabízí cestování na kole městy České Inspirace. V každém z měst jsou připraveny 3 nejzajímavější cyklistické výlety do okolí za památkami a přírodou, po značených i neznačených cestách. Publikaci lze získat v Informačních centrech měst České inspirace, v kanceláři ČI nebo na veletrzích cestovního ruchu. publikace

Toulky s Českou Inspirací

Publikace láká k zastavení se v městech České Inspirace na více dnů. K vychutnání pobytu ve městech a jejich nevšední atmosféry nabízí 3 pěší výlety do okolí. Výlety jsou sestaveny místními odborníky a patří k těm nejlepším, které lze v místě absolvovat na cestách českou krajinou.

Jak příjemně strávit chvíle v 8 z nejkrásnějších měst ČR

Nabízíme vám širokou škálu možností, jak příjemně strávit volný čas v jednotlivých městech popř. v jejich nejbližším okolí. Na své si přijdou všichni, kteří rádi tráví svoji dovolenou také aktivně. Nabízíme vám škálu rekreačních i sportovních možností od tenisu, squashe či bowling přes minigolf, rybaření, jezdectví až po koupání, lyžování nebo létání.

Kulturní kalendář Kalendář kulturních akcí v městech České Inspirace je každoročně vydán v tištěné podobě a získat lze v Informačních centrech, na veletrzích cestovního ruchu či jiných příležitostných akcích. Na těchto stránkách je každoročně aktualizován v kapitole "kulturní kalendář".

 

Na výlet s dětmi. Kam jinam než do měst České Inspirace.

V materiálu najdete tipy a doporučení, jak si nejlépe užít dovolenou s dětmi v městech České Inspirace.