Film naslepo

Další Naslepo už ve středu od 20.30 hodin v hradeckém kině Bio Central. Máte rádi překvapení? Zkuste „Bio Central naslepo“, nebudete do poslední chvíle vědět, na jaký film jste se vypravili. Zato budete mít jistotu, že zaplatíte přesně takovou částku, jakou sami uznáte za vhodné. Předem totiž neplatíte nic. Po projekci pak dostanete možnost ocenit čerstvě nabytý zážitek částkou, kterou si sami určíte. Pokud zjistíte, že jste promítaný film už viděli, kino vám ztrátu času vykompenzuje jedním pivem zdarma.

Vernisáž v knihovně

Vernisáž k výstavě Sochy a malby: Na výstavě představuje autor Tomáš Blažek svou nedávnou tvorbu, zcela figurativní, ovlivněnou jeho studiem sochařství v ateliéru Michala Gabriela. Inspirací je mu svět digitálna, který dlouhodobě zkoumá a kde hledá cesty digitální transformace obrazu. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 1. února od 17 hodin v Knihovně města Hradce Králové.

Funky koncert

V sobotu 3. února od 20 hodin zahraje legendární Ventil Duo v hradeckém klubu Kraft. Hudebníci se představí v původní sestavě ve složení Martin Brunner a Jiří Vyšohlíd, ale s trochu jinými nástroji a novým stylem. Můžete se těšit na volnou improvizaci ve funky duchu s nezbytnou dávkou (hudebního) humoru.