Jedním z hostů bude také atraktivní pražská kapela Amusement Park: mladá, energická formace složená ze špičkových muzikantů, kteří mají za sebou působení v nejpopulárnějších českých kapelách (Charlie Straight, Nightwork, N.O.H.A.).

Její hvězdou je americká zpěvačka Kaia Brown, která v současné době žije v Praze a je nejen zpěvačkou, ale také skladatelkou a textařkou kapely. Kaia Brown je podle svých slov především cestovatelka inspirovaná mnoha světovými hudebními styly. Do vystoupení kapely Amusement Park vnáší energii, smyslný a netradiční zážitek plný soulu i popu s rockovým cítěním.

Členů kapely jsme se zeptali na jejich plánované vystoupení v Janských Lázních – a oni rukou společnou odpověděli.

Kapela Amusement Park bude hostem zahájení lázeňské sezony v Janských Lázních. Jak jste vybírali repertoár pro tuhle příležitost?
Jelikož celý náš repertoár je složený ze známých klasických i moderních hitů, vybrali jsme samozřejmě ty největší pecky – můžete tedy očekávat jak Raye Charlese, Beatles a Stinga, tak Amy Winehouse, Rudimental nebo Bruno Marse. Hrajeme naštěstí pouze takové písničky, které nás všechny stoprocentně baví, a je super posouvat je společně dál.

Jezdíte do lázní i při jiných příležitostech, než jsou vaše vystoupení? Chtěli byste čas od času strávit v lázních pár dní 
a udělat něco pro svoje tělo 
a duši?
Návštěva lázní jistě nepatří k našim nejčastějším činnostem, vlastně takhle s kapelou je to prvně, co v nějakých lázních společně hrajeme. Nicméně mít všude kolem tolik možností jak se zrelaxovat a nevyužít toho by byl hřích.  Lázně jsou místo klidné a jistě využijeme volný čas k procházce městem nebo po okolí. Samozřejmě se ale nejvíc těšíme na náš koncert – večírky 
v lázních jsou vyhlášené super atmosférou! Víme to, protože pár známých už v Janských Lázních  hrálo.

O jaké procedury a služby byste stáli?
Naše zpěvačka Kaia by jistě využila některé procedury spojené s termálními prameny nebo jakýkoliv wellness – prostě klídek a válení, to je její.  Zbytek kapely by jistě nejvíc ocenil možnost skvělého lyžování v zimě,  a jak jsme již psali výše – všichni si stopro dáme nějaký malý výlet po okolí.

Zajímalo by mě, jak jste se kapela potkala se svojí zpěvačkou – a jak takové soužití vypadá?
Setkání proběhlo vlastně náhodou. I když jsme se všichni znali, jelikož máme své další hudební projekty 
a často jsme se potkávali na festivalech či jiných hudebních akcích, nikdy jsme spolu nehráli. Naši společní hudební přátele měli svatbu a znáte to – když se sejdou muzikanti na jednom dvorku, něco se prostě semele. Začalo to jednou písničkou a končilo to po několika hodinách prozpívané a protančené noci. Všechny bavila společná energie, stejný vkus na písničky a vůbec jak celá kapela šlape, tak jsme si řekli, proč se občas nesejít a nezahrát si. Vidíte – 
a teď jsme tady, ve východních Čechách.  A společně.

Co vaši kapelu – kromě červnového vystoupení v Janských Lázních – do konce roku ještě čeká?
Samozřejmě naše vystoupení je to hlavní, co nás čeká. Kalendář se pomalu plní nejenom pro Amusement Park, ale i pro další naše projekty. Všichni se hudbou živíme,  
a to v Čechách znamená pořádně se otáčet. Těsně před koncertem v Jánských Lázních máme třídenní soustředění uprostřed lesů v Železných horách, kde si na naše lázeňské posluchače určitě připravíme něco speciálního. Těšíme se!