To tu ještě nebylo: Klicperovo divadlo se promění ve velké molo, jako stvořené pro promenády v plavkách a jiných hadřících. S klasickou módní přehlídkou ovšem bude mít první jarní nedělní večer u Klicperů pramálo společného.

Režie velké módní reality show se totiž ujal David Drábek, který ozdobil její scénář figurkami ze svých úspěšných her z repertoáru Klicperova divadla.

„Hrdiny tohoto zdánlivě uhlazeného projektu budou Jan Čenský jako moderní průvodce časem, Pavlína Tomicová jako profesionální uvaděčka, Jiří Zapletal jako žák mistra Gotta a Monika Žídková jako Miss Europe, Kolářovo jednovaječné dvojče Tomáš Lněnička a Lucie Váchová jako Miss ČR 2003, Ondřej Malý jako zahraniční techtle Hany Zagorové a vícemiss ČR 2007 Veronika Chmelířová, Filip Richtermoc jako Miss Suché Tričko a Julia Liptáková jako Miss bikini of the World, Martina Nováková ostrá jako Pila-rka a Jan Sklenář - za sebe sama,“ říká Martina Součková, která se na neděli chystá jako druhá profesionální uvadečka vedle Pavly Tomicové.

Módní show podle zákulisních informací umožní improvizacechtivým návštěvníkům téměř vše. „Snad i proto, že vše stále tvoříme a konec je tak trochu nejistý,“ dodává v duchu nepříliš uhlazené show Martina Součková.

Nedělní show uspokojí i duši konzervativních konzumentů módních přehlídek: nabídne nejen oslnivou choreografii plnou zatoulaných divadelních postav, ale také modely známých návrhářů a značek, též mnoho krasavic známých jmen.

Může se ovšem stát, že všichni během večera dojdou nevídaných proměn. Konec je naštěstí stále otevřený…

V galerii si prohlédněte fotografie z nové hry Davida Drábka NOC OŽIVLÝCH MRTVOL.